HappySkin

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 5490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. június 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Happyskin.hu, 5490 Ft

"Répa szín" nélkül, látványos barna bőr már az első használat után. Kimondottan testre kifejlesztve. Minden bőrtípusra alkalmazható.

Ár: 5490 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

rekag

2015. augusztus 12.

Nem leszek tőle bronzbarna, de fehér bőrűként nem is vágyom erre. A szín amit kapok abszolút természetes, egyáltalán nem sárgás, nem narancsos. Még kézzel eloszlatva sem lettem foltos tőle, egyedül a bokámnál gyűlik össze egy kis sárgás foltban, de ez vizes törölközővel finoman ledörzsölhető. Hosszabb idő kell neki a végleges szín kialakulásához, ha este felkenem, akkor nagyjából másnap délre kapom meg a "kész" színt. Ez persze építhető, én pl. először 2 naponta kentem 6 napon át, és így lett meg a végleges színem, ezután már csak 4 naponta önbarnítoztam vele, hogy megtartsam a színt. Így nem kopott meg, szóval elég tartós cucc. Ilyen használat mellett nálam egy flakon kb. 3-4 hétre elég. Nagyon gyorsan beszívódik, kb. 5 perc múlva már fel tudtam öltözni. Nem fogta meg a ruhámat, ágyneműt stb, és másnap csak enyhén érezni a tipikus önbarnítós szagot, ami egy gyors, óvatos zuhannyal megszüntethető. Valóban drága, de nekem a színárnyalat és a tartósság miatt jobban megéri mint pl. a baleás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

gigi

2015. július 31.

Megérdemli az öt csillagot! Plusz örülök, hogy magyar termék. Illatmentes önbarnítót kerestem, ami nem is olyan könnyű feladat. (Mondjuk az arcra valójában ennek is van illatanyag, ki érti ezt...) Jól hidratál, könnyen kenhető, hamar beszívódik. Hosszabban tart a hatása, mint az olcsóbb Baleásoknak. Szép szín kapok tőle nem leszek narancsszínű sem foltos. Viszont gyorsan fogy, az ára emiatt húzós, de ezt nem mutatom meg pontokban. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid