HappySkin

Ár:   3 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Happyskin.hu-n 3290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lillacstoth, Módosítva: 2016. június 9.

Ár:   3 490 Ft
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Happyskin.hu, 3290 Ft

"A csábító levendulaillat nem csak egy érzékszervedet fogja elvarázsolni. Az illata már magáért beszél, azonban a hatását csak használat után fogod igazán megtapasztalni!
Rendszeres használata mellett bőröd szinte teljesen megújul. A benne lévő kaolin segítségedre lehet zsíros, pattanásos bőröd ápolásában. A levendula illóolajnak antiszeptikus hatását is élvezheted ebben a peelingben.

A termék mesterséges színezéktől, parabénektől mentes. Nem tartalmaz tartósítószert."

Ár: 3290 Ft , Eladó: Happyskin.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:posta, PosataPonti átvétel

markusgina

2015. december 19.

Ajándékba kaptam először, ez volt az első happy Skines termékem, es meg kell mondjam nagyon bejött ez a radirt az ekcémas érzékeny bőrömre :)) eddig mindegyik radirt egy használat utan dobhattam a kukába, de ezt másodjára veszem ujra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

deakreka

2015. október 21.

A T-zónában sok volt a miteszerem, viszont amióta használom ezt a finom szemcsés radirt azóta sokkal kevesebb a miteszer es nem zsírosodik a bőröm!! Az összetevőit tekintve pedig nálam abszolút befutó mert en csak bio es természetes kozmetikumokat használok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. május 24.

Nagyon kellemes levendula illatú, szemcsék nélküli arcradír. Felvitele után kb. 1-2 percet várok, majd lemosom. Nagyon puha, sima lesz használata után az arcom. A hatásával és az illatával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. május 24.

Toposz

2013. szeptember 10.

A párom miatt vettem meg, neki van arcradírozásra szüksége, mert elég mitesszeres a bőre. De nem fogom újra vásárolni. Kábító illata van, én rosszul vagyok tőle, és a tisztítása sem túl jó. Eltűntet párat, de a korábban használt avon-os termékhez képest sehol sincs! Kár, pedig nagyon sokat vártam tőle, amikor megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid