Harangvölgyi

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: klimomelinda, az összetevőket feltöltötte: Handras, Módosítva: 2017. szeptember 23.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes alapanyagokból álló öregedésgátló szérum, mely azonnali hidratáltságot és rugalmasságot kölcsönözhet a bőrnek különlegesen magas hyaluronsav- és kollagéntartalmának köszönhetően. A szérum összetevői az eredményes bőrfiatalítást szem előtt tartva kerültek kiválasztásra, így maximális hatékonysággal simíthatja ki az apróbb felszíni és mimikai ráncokat, vízmegkötő tulajdonsága pedig volumennövelő hatású: feszesebb és teltebb lehet tőle a bőr. Könnyű habállaga miatt azonnal felszívódik, nem hagy maga után krémes érzetet, csak friss és üde arcbőrt.

A HV HydroCare Serum nem tartalmaz parabént, paraffint, SLS-t, szilikont, mesterséges színezékeket, mesterséges tartósítószereket.

• Azonnali és tartós hidratáltság a mélyebb rétegekben is
  • Extra hyaluronsavval és kollagénnel
  • Mattító hatás, habkönnyű textúra
  • Volument adhat a bőrnek
  • Kiváló sminkalap
  • Többszörösére növelheti a bőr vízmegkötő képességét
  • Fokozódhat a bőr rugalmassága és feszessége

Vicamici

2016. december 25.

A 24h Moisture Cream alá használtam, természetesen az arclemosója után. Kicsit kiszárította a bőröm, olyan fura matt lett tőle, úgyhogy kiabált is a krém után az arcom. Ki nem állhatom az illatát, pedig nem büdös, csak számomra elviselhetetlen. Csalódtam egy kicsit ebben a termékben. Mondjuk még nem használom annyira régen, ezért még kap egy kevéske esélyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 25.

mildiko

2016. május 25.

Féláron vettem,de az is sok volt ezért. Alkohol tartalma miatt irritál, illatanyagot is tartalmaz, számomra ez egy egyszerű hidratáló szérum árral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Enako

2016. április 26.

Én nagyon szeretem az illatát, már másodszor vettem, szerintem majdhogynem jobb mint az igen nagy becsben tartott clinique smart serum. Szeretem, hogy habos picit az állaga és gyorsan beszívódik, nem feszít és határozottan érezni a kisimító hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

mankaa

2016. március 6.

Nagy csalódás volt, pedig hogy örültem neki! Az illata nekem elviselhető, bár nélkülözhető lenne, az állaga elég folyékony. 2 nap után teljesen kiszárította a kevert arcbőrömet, a 3.napra hatalmas pattanásokat okozott. Soha, soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

BubuMaczko

2015. december 15.

A szalonban voltam kozmetikai kezelésen, ott vettem ezt a szérumot.
Olyan lelkes voltam, hogy végre egy olyan szérumot találtam, ami nem olajos alapú, hogy elkezdtem használni, hátha. Vásároltam arcmosót és szérumot is. Mindkettőről állították, hogy többek között illatanyagmentes. Én bajom, hogy nem néztem meg ott helyben az összetevőket, csak itthon, és persze ott a parfüm is köztük. Meg többféle alkohol, ami számomra nem fér bele egy arcmosóba, vagy szérumba. Nem hogy nem hidratál, hanem teljesen kiszárítja az amúgy kombinált bőröm. Először kicserepesedett, most hogy abbahagytam, túlkompenzál a bőröm, és tiszta pattanás.
A férjem használja azóta, hátha neki beválik, kevésbé érzékeny a bőre, és életében először szólt le egy kozmetikumot, mégpedig a szaga miatt.
Ha ehhez még azt is hozzáveszem, mennyibe került (plusz mennyi idő lesz, míg kiheveri a bőröm), eléggé felháborító ez egy ekkora névtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

A szalonban voltam kozmetikai kezelésen, ott vettem ezt a szérumot.

Langel

2015. november 20.

Pixiben kaptam mintát, most jutottam odáig hogy kibontsam.
Nagyon vártam, hogy kipróbáljam, de sajnos nem került fel az arcomra, a kezemre kentem belőle egy kicsit.
Hogy miért? Számomra iszonyúan rossz az illata, nem bírtam elviselni még a kezemen sem. Nagyon erős, nem nagyon múlik el, még most lemosás után is érzem, ha megszagolom a kezemet. Nekem nem jön be és nem is szeretném ennél többet érezni az illatát.
Ezen kívül azért sem kísérleteztem vele, mert érzékeny a bőröm, és itt többen írták, hogy szárazságot vagy problémákat okozott. Most amúgy is piros pöttyös az allergiám miatt így nem szeretnék még ennél több problémát magamnak.
Az állaga amúgy elég híg, lassan szívódik be, de legalább nagyobb területre lehet kenni. Ha beszívódik akkor nem is marad utána semmi, csak a szaga (direkt nem írtam illatot, mert nekem ez nem az), matt felület (többféle alkohol van benne) és kicsit selymes tapintás.
Nálam azért egy csillag, mert sok alkohol van benne, és mert tényleg totál pénzkidobás lett volna, mivel a szaga számomra elviselhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Pixiben kaptam mintát, most jutottam odáig hogy kibontsam.

Leti01

2015. november 15.

Lassan egy éve használom más, problémás bőrre szánt krémek vagy a Harangvölgyi Sun Care/ 24 h alá. Bár nem száraz a bőröm, de önmagában kevés lenne. Viszont a fölé felvitt krém hatását megsokszorozza, ill a kollagén és a hiarulon tényleg csodákra képes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

vfejes

2015. augusztus 11.

Pixis mintát kaptam én is. Nem frankó, pedig nagyon örültem ám neki! Csak épp szétcsapta a bőröm. Kirügyeztem, ki is szárított. Nem hiszem, hogy Paula bejáratott széruma vagy a La Roche bb lett volna. Jól mattított ugyan, de nem jó. Ez tuti nem méregtelenítés. Nem toleráns vele az érzékeny pofim. Simán lehet, hogy a parfüm miatt, de ehhez ti jobban értetek. Kár volt beletenni.

Update. Végül nem adtam fel, nagyon szépen tartja a bb-t így nyáron. Vizes bőrre kell kenni, az alap, így nem szárít annyira. A második körben nem lettek pattanásaim. Adok neki egy plusz esélyt és meglátom, lehet megkapja a 4*ot. Megvenni azonban inkább egy primert szeretnék, abból a Clinique átlátszó Anti-age primere a legesélyesebb. Barátkozunk

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

OCsilla

2015. június 24.

Én is a Pixiben található mintát próbáltam ki. Az illata szerintem kellemes. Nem rontott, de nem is javított semmit a bőrömön, pedig 5 napig használtam reggel és este. Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

edibaba

2015. június 24.

Pixiben volt egy minta, amit nagyon vártam és legalább akkorát csalódtam. Maga a cucc egy fura illatú, híg állagú trutyi. Semmit sem használt, csak ártott, kiszárította az orcáimat, a homlokomat kiverte a ragya tőle. Az összetevői között is vannak fura dolgok...felőlem a Szinetár kisasszony kenheti magát vele, de ez akkor is egy kalap sz*r.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Collagen, Glycerin, Hyaluronic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.