Harangvölgyi

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: klimomelinda, az összetevőket feltöltötte: Handras, Módosítva: 2017. szeptember 23.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Harangvölgyi Institute Budapest
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes alapanyagokból álló öregedésgátló szérum, mely azonnali hidratáltságot és rugalmasságot kölcsönözhet a bőrnek különlegesen magas hyaluronsav- és kollagéntartalmának köszönhetően. A szérum összetevői az eredményes bőrfiatalítást szem előtt tartva kerültek kiválasztásra, így maximális hatékonysággal simíthatja ki az apróbb felszíni és mimikai ráncokat, vízmegkötő tulajdonsága pedig volumennövelő hatású: feszesebb és teltebb lehet tőle a bőr. Könnyű habállaga miatt azonnal felszívódik, nem hagy maga után krémes érzetet, csak friss és üde arcbőrt.

A HV HydroCare Serum nem tartalmaz parabént, paraffint, SLS-t, szilikont, mesterséges színezékeket, mesterséges tartósítószereket.

• Azonnali és tartós hidratáltság a mélyebb rétegekben is
  • Extra hyaluronsavval és kollagénnel
  • Mattító hatás, habkönnyű textúra
  • Volument adhat a bőrnek
  • Kiváló sminkalap
  • Többszörösére növelheti a bőr vízmegkötő képességét
  • Fokozódhat a bőr rugalmassága és feszessége

Szaszmancs

2015. június 21.

Pixiben volt belőle egy 5ml-s minta, ami 5 napra volt elegendő nekem úgy, hogy reggel és este is használtam, ezen kívül pedig gyakorlatilag semmi mást nem, mert pont dögmeleg volt és elegendőnek bizonyult a hidratálása. Ez a része tetszett is, könnyű kis hidratáló szérum, de most jön a sok DE. Először is az összetevőlista hagy maga után bőven kivetnivalót: alkohol és illatanyag. Ebben az árkategóriában szerintem nonszensz. Az illat még kellemetlen is, de ezzel meg lehet békélni, ha nem bántja a bőrt. Nekem viszont bántotta sajnos, pedig nem különösebben problémás pattanás szempontból a bőröm, szerencsére elég ritkán ütik fel a fejüket a kis/nagy rondaságok, de ez alatt az 5 nap alatt 1 nagy és több kicsi is megjelent, amit 100%, hogy ennek a terméknek köszönhetek. Nekem ez a "kezdeti rosszabbodás a méregtelenítés miatt normális" szlogen mindig is sántított, más termék kapcsán is hallottam, de sosem tapasztaltam még az utána eljövendő isteni csodát, úgyhogy ezt továbbra is bullshitnek tartom, viszont mivel ebben az esetben ezt sosem fogom megtudni,ezért nem szeretném nagyon lehúzni a terméket. Pénzt szerencsére nem dobtam ki rá, szóval azt nem mondhatom, de ha van 10 ezrünk egy szérumra, akkor inkább mást válasszunk, mert ennél sokkal jobbak vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

boltkoros

2015. március 11.

Az első Harangvölgyi termék volt amit elkezdtem használni és rögtön látványos hatást értem el vele. Imádom! Sokkal egyenletesebb a bőrképem, nincsenek pattanásaim és a szemem alatti karikákat is enyhítette. Az illata nekem nagyon bejön. Könnyű az állaga, rögtön beszívja a bőröm. Szuper termék csak az ára borsos egy kicsit. 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

hettiking

2015. február 16.

esténként használom ezt a szérumot olcsó éjszakai krém mellé,és reggelre nagyon szép élettel teli hidratált arccal ébredek.a számon lehet lemérni a hyaluron hatását a legjobban,sokkal teltebb amióta használom a szérumot, pont olyan mint 17 éves koromban.4* a 10 000Ft fölötti ár miatt,kiváló termék de nem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

anszan

2014. május 2.

Két hét után feladtam. Nem hiszem, hogy a méregtelenítés miatt lett hámló, pattanásos a bőröm. Már két napja abbahagytam a használatát és már látszik is, majdnem teljesen rendbejött a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

sunshine81

2014. február 8.

Többet vártam ettől a szérumtól miután olyan sok jót olvastam róla és a többi Harangvölgyi kozmetikumról. Nemrég kezdtem el használni reggel/este hidratáló krém alá, de elő kellett vennem a régi szérumomat, mert reggelre száraz lett a bőröm és elkezdett hámlani. Szeboreás, nagyon száraz a bőröm, és ez a szérum nem tudta eléggé hidratálni. Biztosan van olyan bőrtípus, amire jó, lehet, hogy én is teszek majd vele még próbát ha véget ér a tél.

Update: közel két hónap folyamatos használat után változott a véleményem, nagyon szép és hidratált lett a bőröm, szinte egyáltalán nem száraz. Vagyis nálam 1-2 nap alatt nem tett csodát, hosszú távon viszont sokat javított a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

arwena

2013. december 23.

Este szoktam hidratáló krém helyett használni, és imádom. Most érzem igazán a hatását, hogy pár hónapja elfogyott, úgy voltam vele hogy ennyit azért nem tud, biztos ezer hasonló van, de valahogy nem találtam még ilyen jó kis hidratáló krémet/szérumot azóta. Szóval most úgy vagyok, hogy biztosan újraveszem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

Morci

2013. május 17.

Pillanatok alatt felszívódó szérum, nem túl kellemes illattal. Önmagában nekem kevés a hidratálása, viszont tény, hogy szépen mattítja a bőrt jó néhány órán keresztül. Azzal vagyok csak gondban, hogy mikor tudom majd esetleg egymagában használni. Télre kevés lesz, nyárra viszont kell hozzá fényvédő. Így viszont elég borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 17.

Zsuzsikamuzsika

2013. május 14.

Nekem is nagyon bevált, akcióikat folyamatosan figyelem, de eddig még csak 1x húsvétkor sikerült elcsípnem, pedig jól jönne..:O) Nagyon tetszik a szérum, a krém alá használom, együtt tökéletes párosítás az arcomnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Edóka22

2013. április 25.

Én is megvettem, 2-3 hete használom, eddig elégedett vagyok vele, jól hidratál, nem bántja a nagyon érzékeny bőrömet, egyedül csak az árával nem vagyok kibékülve, dehát valamit valamiért... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

ekalmar

2013. április 1.

Én ott voltam az első vásárlók között és ez a szérum azóta is állandó darab a polcomon. Tökéletesen hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Collagen, Glycerin, Hyaluronic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.