Hask

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Borsolina, az összetevőket feltöltötte: Klaudiia77, Módosítva: 2021. május 17.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Könnyű, alkoholmentes olaj sérült vagy göndör hajra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pont

2020. december 1.

teljesen impulzusvásárlás volt, nem olvastam utána, ami nálam ritka, de nem bántam meg, hogy megvettem. valóban csalóka a kis kiszerelés, de mivel elég sűrű az olaj, tényleg csak pár csepp kell belőle a hajvégekre, nem kell a fél ampullát a hajra borítani, akkor nem is csoda, ha összeáll és ragad.. én majdnem napiszinten használom és elég sokáig kitart így. személy szerint jobban is tetszik a kis kiszerelés, mert könnyebb vele utazni és jobban elfér a fürdőben. nyilván a töredezett hajjal már nem fog csodát tenni, de megelőzésre tökéletes, most elég hosszúra megnőtt a hajam úgy, hogy nem csúnyák a végei és nem kell még vágatni, részben ennek is betudható szerintem, amúgy könnyű állagú és nem ragacsos, napi szinten lehet használni száraz és vizes hajra egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

pacsalia

2020. november 15.

Nagyon nyomják mostanában ezt a szilikonmentességet, na hát ez a termék tele van szilikonnal. Viszont szilikon ide vagy oda, ez egy zseniálisan jó olaj. Nem hagy ragadós érzést, nem tapasztja össze a hajszálakat hanem lágy esésűvé,fényessé, könnyebben kezelhetôvé varázsolja a hajat. Még az én gubancolódásra hajlamos, sérült hajamat is megmenti...
Lehet hogy csak ideiglenes/optikai megoldást nyújt, de kit érdekel, ha használ?
Első blikkre a kis üvegcse alapján kevésnek tűnhet a mennyisége, de egyszerre kevés kell csak belőle, így a hatását is figyelembe véve nekem ennyi pénzt bőven megér. Sztem 1-2 hónapra simán elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Lehet hogy csak ideiglenes/optikai megoldást nyújt, de kit érdekel, ha használ?

pamacska6

2020. november 10.

Itteni vélemények alapján vettem, de az egyetlen pozitívum, az az illata. Csak az illata miatt kencézem a hajamra (na meg hogy fogyjon már el) ,egyébként semmi hatását nem vettem észre. Sőt, ha bedolgozom a hajvégembe és utána átfutok rajta fésűvel, még száll is az egész és tapad össze-vissza. Kicsi üvegcsébe(?) van, de egy alkalomra kevés kell nagyon, így sokáig kitart szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Boudica

2020. október 22.

Müllerben szoktam venni, nem nagy adag, ettől függetlenül sokáig elég. Hajmosás után, nedves hajvégeken szoktam használni. Fényessé és egészségessé teszi a hajvégeket, amióta használom sokkal kevésbé töredezik. Nem nehezíti vagy zsírosítja a hajamat, az illata pedig valami istenien narancsos, karácsony illat, ami minden alkalommal jó kedvre derít. Mindig van helye a polcomon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

TBianka

2020. október 22.

Nagyon jó könnyű állagú olaj, szépen szét lehet oszlatni a hajon és nem hagy ragacsos zsíros érzetet. Ahhoz képest, hogy ilyen kicsi szerintem sok alkalomra elég. Valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

Riky1018

2020. október 17.

A DM-be vásároltam 999.- Ft áron. De nagyon megérte. Az illata kellemes mandarin. A hajon könnyen és szépen oszlik. Gyönyörű,fényes és lágy esésű tőle a hajam. Egyszerűen imádom! Nekem kB. 3-4 alkalomra elég. Hiányolom a nagyobb kiszerelését...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

fruza20

2020. október 2.

Szerencsére már a dm ben lehet kapni, szuper kis olaj, első használatnál már érezhető volt a különbség. Hajszárítás előtt tettem egy keveset a hajamra és szárítás után fényes, egyenes, lágy esésű lett tőle a hajam. Nekem sokáig elég pesig hosszú hajam van, de nem rakok rá túl sokat. A másik verzióját is kipróbáltam, a kókuszosat. Az se rossz, de az argán olaj sokkal hatékonyabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Tigrincs

2020. július 28.

Müllerben lehet kapni, kicsivel több mint 800 Ft, de nagyon megéri. A kis kiszerelés ellenére is sokáig kitart, gyönyörű fényes lesz tőle a hajam és kevésbé töredezett a vége. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 28.

Kiskutya

2020. május 21.

Illata jó, de borzasztó ragasos lesz a hajam tőle :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Illata jó, de borzasztó ragasos lesz a hajam tőle :(

eszterszekely

2020. március 8.

A krémmániás értékelés alapján vettem meg. Viszont nem néztem meg a kiszerelést és a Müllerben hosszú percekig pásztáztam a sort mert valamiért egy nagyobb flakont kerestem a formája alapján. Aztán végre megláttam ezt a miniatűr kis ampullát. Hát... Jó árban van (nyolcszáz valamennyi volt) de ár-érték arányban azért nem a leggazdaságosabb.
Pár hete több mint 10 centit vágtak a hajamból mert nagyon el volt vékonyodva. Úgyhogy az eredménynek valószínűleg ehhez is köze van, mert a hajam felfrissült és tömörebb lett.
Nem tudtam hogyan értékeljem a hatását aztán tegnapelőtt reggel a napfényben megláttam, hogy csillog az egyébként vékonyszálú, szőkített és általában (a rákent cuccoktól ugyan) puha de mindig matt hajam és nagyon megörültem neki.
Az illata (?) pontosan ugyanolyan mint gyerekkorom zselés szaloncukraiban a narancsos ízesítésű, nem annyira kellemes viszont a hajon már nem érződik szerencsére. Az első 2 hétben gyakorlatilag mindig kentem rá amikor csak kihúztam a fürdőszoba fiókot. :) Meg hajmosás előtt, után nedves hajra aztán szárítás után is. :) Szóval nem fukarkodtam vele. De így is megvan még a fele úgyhogy kiadós. Újra fogom venni viszont amiatt hogy az első 2 összetevő szilikon megpróbálom a natúr argán olajat is hátha ugyanilyen szépen felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4, Butylene Glycol

Sárga színezék.