Hask

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Borsolina, az összetevőket feltöltötte: Klaudiia77, Módosítva: 2021. május 17.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Könnyű, alkoholmentes olaj sérült vagy göndör hajra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szorocukor

2017. április 17.

Rettentően jó citrusos illata van, puhítja, fényesíti a hajat, úgyhogy nagyon meg vagyok vele elégedve. tavaly nyáron Amerikában találtam rá nem sokkal hajvágás után és amíg használtam, a hajam egyáltalán nem töredezett. egyszerűen imádom!(:
Ha valaki itthon keresné, a Müllerben is fellelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Ha valaki itthon keresné, a Müllerben is fellelhető.

emcuscicus666

2016. július 1.

Nalunk Bipaban kaphato, es sok mas (szamomra) ujdonsag is, igy mindig mas hajapolot veszek. Keresem meg a tokeletes hajolajat, am ez egy jo alternativa.
Nem zsirosit, kellemes az illata, es 2-3 napig hidrataltan tartja a hajat.
Pozitivum, hogy kis kiszerelesu, igy nem lehet megunni sem, mert addigra pont elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Nem zsirosit, kellemes az illata, es 2-3 napig hidrataltan tartja a hajat.

Lajla

2016. február 17.

Véletlenül botlottam bele, szuper puha lett tőle a hajam, ápolta a hajvégeket, az árát megérte. Viszont viszonylag gyorsan elfogyott és sajnos sok benne a nekem tetsző összetevő így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Borsolina

2016. január 24.

A legutóbbi Primarkos bevásárlókörút folyamán szereztem be ezt a kis olajat. Az illata nagyon finom citrusos, és elég folyékony állagú. Most már hónapok óta használom és azt hittem hamarabb el fog fogyni, de megtévesztett. A hajam végére szoktam belőle kenni egy keveset, azóta nem töredezik,bár nagyon különösebb hatását nem észleltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4, Butylene Glycol

Sárga színezék.