Hask

Ár:   895 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: sal, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2021. május 28.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

A haj felületét simító intenzív ápolás. Finoman ápolja az igénybevett, sérült hajat, megakadályozhatja a haj töredezését.

perie

2017. december 3.

Többszöri használat után is csalódás sajnos. Az illata szerintem nagyon műanyagszerű. Hiába próbálom, nem tudom rendesen kimosni a hajamból, pedig tényleg csak diónyi mennyiséget rakok rá és ráadásul még hidratálni sem hidratál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 3.

szns

2017. november 11.

Nagyon ritkán mondok ilyet, de szerelmes vagyok ebbe a hajpakolásba. Egyszerűen csodálatos, semmitől nem volt még ilyen szép és puha a hajam! Kár, hogy nincs nagyobb verzió belőle:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

aimee82

2017. október 9.

Selymes, puha, csillogó hajat eredményez, nagyon jó kis szer. Nekem öt használatra is elég volt, így az ára sem olyan vészes, a csomagolása viszont nem praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

vasklaudia

2017. augusztus 18.

ez a legjobb balzsam amit eddig probaltam' puha selymes haj:)
alig varom hogy elfogyjn a tobbi csodaszer ...:D es utanna csak ezt fogom hasznalni
Nemetorszagban lakom tehat amajdnem 3 euros ara nalam apropenz....

ez egy csoda

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 18.

ez a legjobb balzsam amit eddig probaltam' puha selymes haj:)
Nemetorszagban lakom tehat amajdnem 3 euros ara nalam apropenz....

ez egy csoda

villers

2017. június 20.

Nekem nagy kedvencem, igaz, én kb fél órát rajta hagyom a hajamon, de szőkített/igénybevett hosszú hajammal csodát tesz.
Nem beszélve az illatáról, ami isteni, és napokig megmarad. Nekem 2 alkalomra volt elég, de nagyon-nagyon sokat tettem az igen hosszú hajamra, tehát normál esetben 4 alkalomra is elég szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 20.

RRRrrr

2017. május 13.

A második csomagot használom belőle, nekem nagyon bevált. Annyira szép, selymes és ápolt hatást ad, hogy számomra szembetűnő a különbség ahhoz az állapothoz képest, amikor nem használom. Megfigyeltem, hogy miatta a rövidebb hajszálaim nem kunkorodnak fel hajmosás után sem, szépen lesimítja őket. Már újravettem, habár drágának érzem és nem praktikus a csomagolása sem sajnos, de valóban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Fodraszdorika

2017. május 11.

Megvettem, nekem 3x elég volt egy csomag, az illata tartós, és a száraz festett hullamos hajam csúnya végekkel gyönyörű fényes és könnyen kezelhető lett. Az egyik legeslegjobb

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 11.

pipacs17

2016. szeptember 6.

Bevallom, eléggé vonakodva vettem meg.. Sokalltam 50 ml-t 900 Ft-ért, főleg úgy, hogy a Kallos/Serical pakolásaiból 1000 ml kerül ennyibe.. Aztán az is "megriasztott", hogy egy vélemény sincs róla itt.. :D Visszaraktam a polcra, aztán amikor arra mentem újra levettem.. Összességében nem csalódtam benne! :) dús, hátközépnél hosszabb a hajam, de még így is 2 alkalomra bőven elég lett volna, ha nem éreztem volna úgy, hogy extra ápolás kell a hajamnak, és nem tettem volna rá ipari mennyiséget:D Törölköző szárazon könnyen kifésülhető volt, és gyorsabban is száradt:) 4*, az ára miatt, szerintem baromi sok ezért a kicsi mennyiségért, még akkor is ha 2 mosásra elég; és mivel nem tudom mennyire fog zsírosodni, egyelőre nem tekintek el az árától és nem kap 5*-ot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Hidratálók: Lanolin, Hydrolyzed Collagen, Glycerin, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2