Best of Beauty 2019

Hawaiian Tropic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: richrd, az összetevőket feltöltötte: Martili, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

• Extra vízálló naptej
  • Véd az UVA és az UVB sugárzás ellen
  • Érzékeny területen is használható ( fül, száj, orr )
  • Érzékeny bőrre különösen ajánlott
  • Hypoallergén, alkohol mentes
  • A nemzetközi Bőrrák alapítvány is ajánlja

fujfui

2012. június 16.

nagyon szeretem, az illata igaz tömény, de azért is oda vagyok : ) egyértelműen maxot érdemel mert nagyon jó : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

monip

2012. március 21.

Szuper az illata,de én túl zsírosnak találtam.Ettől függetlenül még lehet fogok venni ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 21.

sammy

2011. december 21.

Elég könnyen oszlik és jól véd, nem okozott problémát, pedig nekem nagyon érzékeny bőröm van. Az illat nem rossz, de lehetne kicsit kevesebb belőle, szerintem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 21.

Martili

2011. november 10.

Én nagyon szeretem ezt a terméket arcra is ezt használom, bár oda kicsit sűrűnek érzem és kicsit kénylik tőle a bőröm, de még nem sikerült olyat találnom, amitől nem. Az illata szuper. Tudom, hogy nagyon jól véd, mert nyáron a hajtövemnél véletlenül nem kentem be és estére az arcom nagyon szép és hidratált volt, de a hajtövemnél kifelejtett csík csúnyán leégett és pár nap múlva lehámlott. Akkor nagyon örültem, hogy bekentem az arcom necces részeit vele. Csak annyi a kérdésem, hogy ez egy elég gazdag krém és nem tudom, hogy a rozaceás arcommal jót teszek e, ha ezt használom rá?! Mert azt mondta bőrgyógyász, hogy semmi olajosat ne használjak a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 10.

Panda

2011. szeptember 29.

Az illata döbbentes bár nekem, 3 hónap után émelyítő volt de összességében megérdemli a maxot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Timiea

2011. augusztus 3.

2 éve ezt használom és tökéletesen bevált, hamar beszívódik, nem kente össze a ruhámat, nagyon nehezen mossa le a víz és soha nem égtem még le ezalatt. Az illata is tényleg fantasztikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

richrd

2011. július 23.

Nem égsz le tőle, és nagyon vízálló (80 percig elvileg nem mosódik le rólad)
és nem tömíti el a porusodat sem, tehát pattanásosok is könnyű szívvel használhatják!
Az illata fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 23.

Nem égsz le tőle, és nagyon vízálló (80 percig elvileg nem mosódik le rólad)
Az illata fantasztikus

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate