Hawaiian Tropic

Ár:   2864 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Extra vízálló naptej, mely biztonságos és hatékony védelmet nyújt a nap káros UVA és UVB sugaraival szemben. Különleges összetételének köszönhetően mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. Segít megelőzni a korai bőröregedést. Különleges és érzékeny bőr esetén használata kifejezetten ajánlott.

timeanagy

2014. február 16.

Imádom :) igazi 'nyári illata' van:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Imádom :) igazi 'nyári illata' van:)

Marcsus

2014. február 12.

Isteni illata van, amikor megszaglászom, mindig megrohannak a nyári emlékek :D És a párom extra érzékeny hófehér bőre se égett le, hanem barnult becsülettel, ami nagy szó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

narancsdzsem

2013. november 8.

Arcra is, fehér bőrre is jó! 40 fokban 2 ember 1 hétig elvolt vele Horvátországban, főszezonban. Gyorsan beszívódik, puha bőrt ad, nem csíp, fincsi illattal rendelkezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

szidury

2013. szeptember 2.

Nekem nagyon bejött, egyáltalán nem égtem le, de nagyon szépen lebarnultam. Az arcomra én spec soha nem kennék naptejet, léteznek erre alkalmas termékek is pl 50 faktoros bb krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

stella06

2013. augusztus 18.

Könnyen lehet, hogy ez volt az utolsó Hawaiian Tropic cuccom. A régi változat nagyon bejött, ez viszont annál kevésbé. 50-esem volt belőle, arcra (is) használtam - és sajnos rengeteg csúnya pattanással lettem gazdagabb. Az illata is nagyon erős, nem a korábbi kókuszos, hanem inkább mandulás, számomra gyomorforgató. Biztos, hogy nem veszek belőle többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

fiorentina914

2013. augusztus 18.

Csodálatos! Szuper az állaga, egyszerű felkenni és gyorsan szárad. Imádom az illatát! Nagyon kevés is elég belőle, és nagyon jól véd. Egy baja van, hogy az ára elég magas. De megéri a pénzét!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

fruzsicaaa

2013. augusztus 17.

Csip, mar, irrital. Ja, es nem ved rendesen. A Muller sajat markas napteje siman lenyomja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

donnabell

2013. augusztus 10.

Gyorsan szárad, nem ragad észre sem lehet venni hogy bármivel is bekentem magam. Az illata finom. Az arcomon sajnos nem tudom elviselni, amint nap éri bepirosodik és csíp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

svivko

2013. augusztus 7.

Teljesen rendben van. Nem égtem le, jó az illata, hamar és maradéktalanul beszívódik. Szépen lebarnultam mellette.
vízállóságát picit megkérdőjelezi az a jelenség ami körülöttem gyűrűződött a víz felszínén,de végül nem pirultam le, csak olyan helyen, ahol nem lettem bekenve. Erről egy kellemetlen történetem is van.
Az arcomat napallergia miatt fizikai fényvédővel kentem eddig. (Lavera - best of fényvédők) Viszont egyik reggel elaludtam, és sietni kellett, a fizikai fényvédőt pedig picit időigényesebb egyenletesen, foltmentesen felvinni, így hát ezt vettem elő.
Tudni kell (bár már írták páran), hogy ez a termék, ha szembe kerül órákon át csípni tudja. Ezért ott nagyon óvatosan kentem. Sajnos túl óvatosan.
Ugyanis ilyen félpanda styleban a szemeim alatt égtem le. Az orcáim nem, csak a szemem alatt. Fuuh... (Amúgy Faith in nature lágy hidratálója rendbe hozta másnapra.)
Jővőre mást nézek, annyira nem szerettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Jővőre mást nézek, annyira nem szerettem meg.

Timibaba27

2013. augusztus 3.

Legjobb naptej amit eddig használtam. Szépen lehet tőle barnulni anélkül, hogy leégne az ember. Nagy hiba tudom, de régen nem szerettem naptejet használni főleg amiatt, hogy úgy ragadtam némelyik után, meg csurgott össze vissza rajtam, ez azonban egyáltalán nem ragad, teljesen beszívódik mintha ott sem lenne és mégsem égek le! Az illata valami isten számomra, bár ez lehet sokaknak pont negatívum, hogy elég erőteljesen megmarad az illata, de szerencsére nekem pont be jön :D Azt hiszem soha többet nem fogok másféle naptejet vásárolni, számomra ez a tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology