Hawaiian Tropic

Ár:   2864 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fényvédők

Extra vízálló naptej, mely biztonságos és hatékony védelmet nyújt a nap káros UVA és UVB sugaraival szemben. Különleges összetételének köszönhetően mélyen hidratálja és táplálja a bőrt. Segít megelőzni a korai bőröregedést. Különleges és érzékeny bőr esetén használata kifejezetten ajánlott.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rvcs88

2013. július 28.

A legjobb naptej amit valaha használtam! Ezzel kenem az 5 és 1 éves kislányaimat is! Még soha nem égtek le! Pedig a kicsi fehérbőrű és elég érzékeny is! Szép barnák lettek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

bolero

2013. július 15.

Rossz bőröm van, nehezen barnulok, és ha lesz valami színem, rögtön hámlok.
Ez a naptej király. Kellemes az illata, nem ragad, az arcomon sem jön elő tőle pattanás.
Szépen barnulok mellette, nem égek le, még akkor sem, ha vízből kijövök és elfelejtem magam újrakenni, csak visszafekszem a napra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Rossz bőröm van, nehezen barnulok, és ha lesz valami színem, rögtön hámlok.

kato17

2013. július 1.

Szeretem ezt a naptejet. Isteni az illata, könnyen eldolgozható, nem ragad, nem csillog természetellenesen, tényleg véd a leégéstől de azért enged barnulni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

katemus

2013. június 2.

Kedvenc naptejem! Nekem 50+-os van belőle, mivel nagyon könnyen leég a bőröm többször kenem magam egy nap. Ezzel a naptejjel eddig még nem sikerült leégnem! Az illata nagyon finom, vanilliás. Könnyen beszívódik, nem ragad, de mégis erősen hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

fausztdori

2013. május 24.

Gyorsan beszívódik, kellemes illata van, nem hagy zsíros érzést rajtam. Sportolás közben sem csapódott ki a térd és karhajlatomban (10 km-es futáson teszteltem), mint pl. a Garnier Ambre Solaire. Teszi a dolgát szépen :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Rityy

2013. április 4.

Nekem nagyon bejött. Kismamaként kentem magamra tavaly nyáron. Imádtam az illatát. Fincsi lett a bőröm is utána. Jól véd, nem égtem le vele, pedig fehér a bőröm. Maradt még, úgyhogy idén is ezt használom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 4.

demetern

2013. február 2.

én ezt a fajta hawaiian tropicos naptejet imádom a legjobban,mert pont olyan,mint egy könnyen beszívódó,nem zsíros testápoló iszonyat jó illattal!!!Sajnos én is tapasztaltam sokszor vele égető,csípő irritációt a bőrömön,főleg arcon,szóval próbálok azért óvatosan bánni vele.A régebbi változatoknál szintén volt ilyen,lehet én vagyok rá allergiás?Mindenesetre szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 2.

magnes

2012. augusztus 4.

Teszi a dolgát. Legjobban a könnyű állaga tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Teszi a dolgát. Legjobban a könnyű állaga tetszik.

twanni72

2012. július 26.

Nekem bevált, igaz nem érzékeny a bőröm. Könnyen, gyorsan felvihető, nem túl zsíros, hidratál, és jól véd a leégés ellen. Az illata is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 26.

k.dorika

2012. július 18.

Érzékeny szeműek ne használják!!!! Én már ráfáztam...szemgyulladás 2 hónapig!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

Érzékeny szeműek ne használják!!!! Én már ráfáztam...szemgyulladás 2 hónapig!!!

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology