Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

robszinka10

2015. április 25.

Nagyon bevált, imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

Nagyon bevált, imádom az illatát!

Paris

2015. április 25.

ez a sampon egyszerűen nagyszerű, és az illata csodás!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 25.

ez a sampon egyszerűen nagyszerű, és az illata csodás!!

Smoonstyler

2015. március 23.

Bevált, minden tekintetben. Az illata isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Bevált, minden tekintetben. Az illata isteni!

Gabri

2015. február 23.

A kedvenc samponom! A head&shoulders termékek mind hihetetlenül jók, de ennek van a legjobb illata. Egyébként az összes samponjuk zseniális: tényleg eltüntetik a korpát, a hajam ettől a legselymesebb, legjobban fésülhető, csillogó, nem lapul le. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 23.

Csilla91

2015. február 3.

Ennek a Head &Shouldersnek van a legjobb illata és éppolyan jó mint a többi....Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Scara

2014. december 29.

Karácsony előtt nem sokkal a kezembe akadt egy kb. 3 évvel ezelőtti szilveszteri fénykép, amin gyönyörű hajam volt.
Gondolkodtam, hogy vajon mi változott, ami miatt most csak fele annyi hajam van. Nem dohányzom, nem festem a hajam, nem iszom alkoholt, egészségesen étkezem, vitaminokat szedek, pont mint akkor. Aztán rájöttem, hogy azon a nyáron volt nálam pár hétig egy francia barátnőm és ott felejtette a H&S samponját. Kidobni nem akartam, így amikor az enyém elfogyott, gondoltam elhasználom, elpostázni semmi értelme nem volt. Aztán jó ideig továbbra is H&S-t vettem, megtetszett.

Aztán persze engem is elkapott a bio-mánia és 'ami jó azt javítsuk meg' -alapon, megszállottan kerestem a "jobbnál-jobb" samponokat. Szerintem Bp összes bioboltjában már név szerint ismernek. :) Azóta állandóan problémás volt a hajam. És bár mindig is vékony szálú volt, de azelőtt nem hullott, egészséges volt.

Így elhatározásra jutottam, száműztem a híres bio samponokat és újra H&S-t vettem, ezt az almásat.
Igaz, még csak 2-3 hete használom, de már most látom, hogy szinte egy szál sem hullik ki, a fejbőröm egészséges és a hajam is mintha erősebb lenne. A leckét megtanultam, ha valami bevált, nem szabad variálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

barbee77

2014. december 5.

Nekünk most ez van itthon, nagyon megvagyok vele elégedve, ugyanúgy, mint az összes többi H&S termékkel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

ancsirigo

2014. november 19.

A párom használt ilyet, nem is olyan régen, nála próbáltam ki jobb híján, mert az enyémet otthon felejtettem.
Az illatáért amúgy is odáig voltam, ahogy éreztem a haján, de nem gondoltam volna, hogy ennyire jó ez a sampon! Meglepve tapasztaltam, hogy talán ez az egyetlen, ami után nem kell balzsamot használnom, de nem kellett.
A hajam kifésülhető volt, puha és nagyon-nagyon tisztának éreztem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

A hajam kifésülhető volt, puha és nagyon-nagyon tisztának éreztem!

missy89

2014. október 28.

Azért a 100%-osan korpamentes haj barokkos túlzás a flakonon, de használat után tényleg nagyon tisztának és frissnek érzem a hajam, és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Eszteeer

2014. október 16.

Mivel nekem valamiért csak a Head & Shoulders samponoktól nem lesz korpás a hajam (utána fogok nézni miért van ez), ezért csak ebben a márkában tudok válogatni... És nekem ez az abszolút kedvenc. Sokkal jobb, mint a Citrus Fresh, az Ocean Energy vagy a Sensitive Scalp Care... Mert ez az egyetlen, ami nem csípi a szemem!:) Csukott szemmel mosok mindig hajat, de valahogy mindig csípi a többi a szemem... És ez nem:) Emellett az illata is ennek a legjobb, illetve ugyanúgy korpamentességet is biztosít. Viszont sajnos ezzel is, mint a többivel, maximum 3 napig viselhető a hajam. Addig, amíg ki nem derítem, miféle anyagtól szárad ki a fejbőröm, addig biztosan ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 16.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.