Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsizska

2013. szeptember 29.

Tizenéves korom óta H&S samponokat használok. Jó, tényleg nem korpásodik a hajam (kivéve egy két alkalmat amikor drasztikusabb kezelést kellett bevetnem, aminek a hátterében sok minden más lehetett). Tisztít, megszünteti az enyhébb korpásodást stb, de addiktív. Egyszerűen nem tudok váltani, mert ha mással mosok hajat korpás lesz vagy viszket. Valaki tapasztalt hasonlót?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Ichigo94

2013. szeptember 15.

Nem sokat használt. Jobb a hajamra, mint a többi sampon, amiket eddig próbáltam, mert azoknál hiába mostam hajat ugyanúgy korpás maradt a fejem. Ennél viszont két napig bírja. Amit nem szeretek benne: nem zsíros a hajam, de ettől az lett és nemhogy eltűnt volna a korpám sokkal nagyobbak lettek és több is lett. Hamar hajat kell mosnom.

Update: Ez szörnyű... Már több, mint a felét elhasználtam, teljesen megváltoztatta a hajamat a rossz irányba. Hiába mosok hajat már másnap tiszta zsír, igénytelen a hajam és nagyon nagy fehér darabokkal van dugig a hajam. Jó páran kérdezték, hogy mi lett a hajammal. Nekem nem volt szerencsére zsíros a hajam, de amióta ezt használtam az lett és 10-szer annyi korpám is lett. Ez kritikán aluli nekem végül is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

Tündérke

2013. augusztus 19.

Az illatát nagyon imádom, ezért is vettem meg, viszont nekem nagyon viszket tőle a fejbőröm, már az első használat után is, így szerintem én visszatérek a H&S 2in1 változatához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Niika07

2013. július 30.

Nagyon sokfajta sampont próbáltam már, de mindig visszatérek ehhez a termékcsaládhoz, ezt mondanám örök kedvencnek. Arról, hogy mennyire szárít, nem igazán tudok véleményt formálni, mivel én mindig használok egy kis balzsamot, vagy hajpakolást, de azt tudom, hogy mikor ezzel mosok hajat, egy nappal később kell újramosni. Jól habzik, bőven elég egy hajmosás alatt egyszer samponozni. Azért ide írtam, mert nekem ennek az illata tetszik leginkább. Ha ezzel az almás samponnal mosok hajat, még másnap is érzem az illatát, még a párnámon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

TimiK

2013. július 25.

Nálunk mindig van itthon valamilyen Head & Shoulders sampon. Az illatával meg vagyok elégedve, bár a hajmosás után nem sokkal már el is illan. Nem korpásodik vele a hajam (bár az inkább télen jellemző rám) úgy pluszt nem ad ezen kívül, de azért megadom neki az 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

csicseriborsó

2013. július 16.

A citrusos párjával állandó kelléke a fürdőszobánknak, mind a kettőt nagyon szeretem, ennek az illatát jobban, de zsíros hajra a citrusos mintha egy fokkal jobban bevált volna.. Drága az biztos, de annyiszor nyúltam már mellé sokat ígérő de szar samponokkal, hogy már inkább biztosra megyek! Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

orsicsiga

2013. június 19.

Samponból mindig ezt a márkát használom, csak az illatok között váltok néha. Amióta ez megjelent, ezt használom, néha a citrusosat. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Tyn

2013. május 26.

az illata olyan mint a citromosnak, amúgy Head & Shoulders minőség szval bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 26.

az illata olyan mint a citromosnak, amúgy Head & Shoulders minőség szval bevált

rb09

2013. május 16.

isteni az illata, már 1 hónapja használom, és meg vagyok elégedve. A hajam egészséges, szépen csillog, nem hullik, nem lapul le, nem gubancos. Sajnos nem egy olcsó sampon, de sokáig elég, nem kell sokat használni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

jane79

2013. május 11.

Sajnos nagyon korpás a hajam, nagyon sokféle sampont kipróbáltam, gyógyszertárit, nagyon drága márkákat és egyik sem mulasztotta el.
Ez az egyetlen márka, ami abszolút bevált. Csak ezt használom.
Nagyon finom az illata a márkacsalád tagjait szoktam felváltva használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Ez az egyetlen márka, ami abszolút bevált. Csak ezt használom.
Nagyon finom az illata a márkacsalád tagjait szoktam felváltva használni.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.