Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vicus

2013. április 26.

Kiszáradt a fejbőröm, és olyan sebszerű felületű foltok voltak. A hajmosás még jobban kiszárította, ezért vettem ezt a sampont, hátha ez segít. Előtte gyógyszertári krémmel kentem be az érintett területeket és valamicskét javult a helyzet. Amúgy szép selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

t.flora

2013. április 16.

A barátommal csak ezt használjuk! Egy Garnier , Elseve, vagy Gliss Kur sem érhet a nyomába , pedig én már mindent próbáltam. Az illata isteni, az egészséges, fényes, könnyű haj garantált, és tökéletesen tisztít. Nálunk állandó fürdőszoba-lakó marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Kittivagyok

2013. április 9.

Én az illata miatt vettem meg, azt egyszerűen imádom. Hatásra nem egy eget rengető nekem, de teszi a dolgát. Még keresem a tökéletes sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

krisztinka88

2013. március 21.

Rengeteg sampont kipróbáltam, de most már csak a Head and Shouldersnél maradok. Nem korpás a hajam, de azért szeretem, mert könnyen fésülhető lesz a hajam, balzsamot sem kell használnom minden mosásnál, nem lesz hajszagú a hajam, friss marad a következő hajmosásig. Nekem más márkák samponjaitól mindig viszket a fejbőröm, ettől egyáltalán nem.
Ez az alma illatú változat is nagyon kellemes, szeretem használni.
Az összevetői nem tetszenek, de mikor kipróbáltam ilyen-olyan hú de szuper minden mentes samponokat, azok százszor rosszabbak voltak. Katasztrofális volt a hajam tőlük, ettől viszont szép és nem hullik több év használat után sem, pedig festetem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Ez az alma illatú változat is nagyon kellemes, szeretem használni.

lil

2013. január 9.

Tetszik az illata és elso mosásra eltunteti a korpát. Nekem most volt eloszor problémás a fejborom és ez volt az elso H&S sampon amit kipróbáltam. Ráadásul szépen fényesíti a hajat, nem száll a hajam annyira és kevésbé gondorodik. Elso mosásra ot csillagot adtam volna, de sajnos a második használat után az egész arcom tiszta voros lett és órákig égetett. Az osszetevoket nézve nemcsoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

ILoveGarnier

2012. december 26.

1-2 havonta mindig előjön a korpa a fejbőrömön, és ilyenkor általában H&S samponokat használok mert ezek váltak be a legjobban. Most kipróbáltam az apple fresh-t és nem csak a korpámat tüntette el hanem a hajam szép fényes lett. Én 5+ csillagot adok :DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 26.

blackwidow

2012. december 25.

Ez az egyik kedvenc samponom, szeretem az illatát, és azt hiszem már ez a hatodik tubus, amit elhasználok belőle. Ami miatt nem 5, hanem csak 4 csillagos besorolást kap nálam, az, hogy kicsit csípi a szemem (akár belemegy a sampon, akár nem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

dodoos

2012. december 11.

Imádom! Most használtam először,és már érezhetően puhább és szebb a hajam! :) Az az almás illat ami pedig belengte a fürdőszobát az valami isteni. Jelenlegi kedvencem. Kár,hogy 5*-ot nem tudok adni. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 11.

somodiedo

2012. december 8.

Sokan mondták nekem is, hogy ne használjam a head & shoulders samponokat, az összetevők miatt, stb. Így is tettem, ezer meg egy féle sampont kipróbáltam, mindegyiktől viszketett a fejbőröm és olyan korpás volt a hajam, hogy azt se tudtam hogyan lépjek így utcára, emberek közé. Szóval bárki bármit mond visszatértem ehhez a fajtához, és a zöldalmáshoz. Láss csodát, se viszketés, se korpa. Már az első hajmosás után látványos javulást hozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 8.

Nessy

2012. augusztus 10.

Megvettem, mert sokféle H&S sampont használtam már, és viszonylag elégedett voltam velük. Talán a mentolos a legjobb. Mindnek nagyon jó illata van, a pikkelysömörös foltjaimra is viszonylag jó hatással voltak. Persze volt hogy kijöttek, volt hogy viszketett a fejbőröm, két nap alatt zsírosodott. De a zöld almának nem tudtam ellenállni! Az én fejbőröm sajnos problémás, hasonló problémáim minden samponnál előjöttek. Így alapvetően nem tudom a sampont hibáztatni. Jobb, mint sok más. Sajnos azonban az illata, ami elvileg hosszan tartó, gyengébb mint akármelyik H&S samponé, és rettenetesen elkezdett tőle hullani a hajam! Azért ezt már nem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.