Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marcipan84

2017. február 9.

Az illata kellemes. Nem kedvelem a H&S samponokat, de adtam neki egy esélyt, és tesóm flakonjából vettem kölcsön egy mosásra valót. Sajnos ugyanazt csinálja, mint a többi H&S: "száraz" lesz tőle a hajam, olyasmi tapintású, mint a szálkás szőrű foxik bundája. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

lysza1985

2017. január 29.

Az illata nagyon tetszik, de különösebben a korpamentesítő hatását én nem érzékeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Szabina911213

2017. január 29.

Fantasztikus az illata, teljesíti az elvártakat, de mintha kicsit szárítaná a hajamat. Ezt a hagyományos változatánál nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

hera96

2017. január 23.

Az illata jó de az eleve száraz végű hajamat szerintem csak még jobban szárította. És mint a többi korpásodás elleni sampon az első hónapban látható a hatása majd megszokja a hajam és váltanom kell, de ezt nem kifejezetten a samponnak rónám fel. Úgyhogy a szárító hatás és az összetevők miatt -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

LauuKovacs

2017. január 22.

Én igazából az összes fajtával megvoltam elégedve amelyeket eddig használtam. :) Csak ettől az egy márkától nem korpásodik a hajam akármennyi ideje is használom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Jelizz

2017. január 7.

Régóta ki akartam probálni, tetszik az illata, de sajnos nem jött be ... szárítja a hajam és zsírosítja ez nem jó termék a családtagjukból, hálistennek alig van már :) (ecsetek, kefék, fésük tisztítására jó lesz!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

eperturmix

2016. december 29.

Én nem szeretem a H&S termékeket,de most az ünnepekkor anyukámnál kénytelen voltam ezt használni.Az illata finom,de én semmit nem éreztem belőle,száraz hajon főleg..Szárítás után,nekem mindig szép,fénylő és egyenes a hajam,most meg mint egy boszorkány..szàllt össze vissza,nem tetszett még tapintásra se.Finom illata volt,de nem ettől.
Ja és egy nappal hamarabb zsírosodott a hajam,még szerencse,hogy korpát nem hozott elő..nem tudom mire adjak ilyenkor pontot :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

kriszta0

2016. december 8.

Nagyon jó az illata, kevés is elég belőle (nem úgy, mint egy pár méregdrága samponokból).
Az illata a hajmosás napján intenzíven érezhető a hajamban, másnapra már nem. Mondjuk nekem extrém zsírosodó hajam van, így legtöbbször naponta mosok hajat...Kevesebb lett a korpák száma, de nem mondom azt, hogy eltűntek. Könnyen kifésülhető hajat eredményez. Nekem mellette muszáj hidratálnom a fejbőröm, mert amellett, hogy gyorsan zsírosodik, száraz is...Mivel nem 100%-os teljesítményű számomra ezért 4 csillag, de az illata miatt mindenképp állandó lakója a fürdőszobámnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Napraforgo

2016. december 3.

Az illata fantörpikus, de a hatása katasztrófa. Balzsammal és hajvégápolóval együtt is kivesz minden fényt a hajamból, száraz és szálkás lesz, amire semmi szükségem. Nagyon rosszak az összetevői ez bizony csak 2*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Horvathangelika1

2016. október 28.

Nagyon korpás hajam van egy ideje, ezt próbálom most ki legelőször.
Az illata tetszik eddig, állaga is rendben van.
Egy kicsit viszket a fejbőröm és húzza is. Nem tetszik. És korpás is maradt fejbőröm. 1 csillag az illata miatt 1300 ft ért mást várna az ember.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Nagyon korpás hajam van egy ideje, ezt próbálom most ki legelőször.
Az illata tetszik eddig, állaga is rendben van.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.