Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alizka

2016. október 11.

Régebben próbáltam már, és emlékeim szerint jó volt korpa ellen. Egy ideje megint ezzel a problémával küzdök, és gondoltam kipróbálom újra ezt a sampont, hátha... Plusz páromnak a haja is szinte mindig korpás, és egy ideig minden sampon használ, aztán megszokja a fejbőre, és már nem ér semmit. Így neki is jó lesz ez, gondoltam. Két flakonnal használtunk el, és azóta nincs korpa egyikőnknél sem, ami nagyon klassz. Ám valóban zsírosít egy kicsit. De a legnagyobb gondom vele, és ami miatt lecserélem, az az, hogy irritálja a fejbőröm, érzem, hogy húzódik, fáj. Szerintem az illatanyag lehet a hibás, mert más H&S samponoknál ezt nem tapasztaltam (és gondolom nagyrészt ugyanazokból az összetevőkből áll mindegyik). Az illata egyébként finom, kicsit mű, és biztos, hogy be lehet sokallni belőle. 3 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 11.

eszterbarna

2016. október 5.

Amennyi sampont kipróbáltam, mindig visszatértem ehhez, mert ez az egyetlen, amitől nem korpásodom. Az illatát is imádom. Bár sajnos a hajam hamar zsírosodik ezzel, de inkább mosom többször, mint hogy állandóan korpás legyek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

Jucus91

2016. szeptember 6.

Sok samponnal kísérleteztem a korpás fejbőröm miatt, aztán rátaláltam a H&S-re. Azóta csak ezt használom, nem szárítja a fejbőröm, a korpa is eltűnt és az almás verziónak nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Dinadino

2016. szeptember 4.

Ez volt az első H&S, aminek az illata nem irritált. A classic és a többi mentolos/mentás illatútól olyan reakcióim voltak, mint aki allergiás. De ezt nagyon megszerettem, finom illata van, a balzsam párjával együtt használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

zalla

2016. július 23.

A dolgát jól végzi. Nem lesz tőle sprődebb a hajam, de zsírosabb se. Az illata kellemes. Az ára nagy kiszerelés esetén elég baráti.
A "szembe ne kerüljön" figyelmezetést viszont komolyan kell venni, mert nagyon csíp, kis mennyiségű hab formájában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

janvidia

2016. július 8.

Imadom az illatat!! Ugyanugy, ahogy a mentolos valtozatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Imadom az illatat!! Ugyanugy, ahogy a mentolos valtozatot.

szreka86

2016. június 24.

imádom hogy a head&shoulders a megszokott minőség mellett mindig beújít illatokat, ez nagyon 5ös nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Gretaa16

2016. június 7.

Korpa ellen tényleg nagyon jó de az illata olyan émelyítö müalma. Csak akkor használom ha elöjön a korpa mert a hajvégeimet nagyon kiszárította és emiatt váltottam más samponra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Boombapple

2016. június 5.

Nagyon jó a hatása, évek óta ezt a márkát használom. Nagyon szeretem, viszont első használat után nagyon új volt nekem ez az almás illat, kicsit ingerelt is, de már nem érzem. :) Édes és tényleg sokáig megmarad a hajon. Amikor megmosom a hajamat (2 naponta szoktam), még akkor is érzem az erőtejes alma illatot, ami az előző hajmosásból megmaradt. Szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 5.

FKingu

2016. május 11.

Nagyon tetszik az illata, friss, üde, almás, de nem marad meg sokáig. Nekem kicsit zsírosította a hajamat a balzsamjával együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.