Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kincsö

2016. február 28.

Extrém módon zsìrosìt. Nem kell soha többet 👎👎

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Extrém módon zsìrosìt. Nem kell soha többet 👎👎

kismadár

2016. február 28.

Nem jellemző rám a korpa, de télen néha elő szokott fordulni, plusz a rengeteg babahajam csak intenzív hajlakkozással tartható karban, ami szintén a korpa jóbarátja.. Így hát gondoltam kipróbálom ezt a sampont, a zöldalma illata külön tetszik. Sajnos nem vált be, a korpa 1, maximum 2 napra tűnik el, de akkor sem teljesen, és ami még ennél is rosszabb: nagyon elnehezíti a hajam, rettenetesen zsírosítja. Ez azért is furcsa, mert soha nem zsíros a hajam, 1, sőt 2 hetet is simán kibír hajmosás nélkül, és abszolút nem zsírosodik még ennyi idő után sem, inkább koszos a hajformázóktól, de ez a sampon valamiért brutál zsírosodást okoz nálam. Most így a negyedik használat után már az illata sem tetszik annyira.. várom, hogy elfogyjon, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

KupaiVirag

2016. február 22.

Intenzív korpásodás ellen és inkább a házi csodaszerek híve vagyok, almaecet és társai, ezért sem voltam aktuálisan korpás amikor ezt elkezdtem használni, igazából nem is terveztem elkezdeni, ajándékba kaptam. Elég nagy kiszerelés, az ára nem kifejezetten alacsony, de nem is rossz, bőven megéri, ár-érték arányban nagyon jó. Gyönyörű menta zöld színe van, nem túl intenzív, de nekem nagyon tetszik, az illata pedig igazi zöld alma illat ami tartós, sokáig érezni, nagyon könnyen és jól habzik, nem kell belőle sok, pedig hosszú hajam van és a hatása is nagyon jó, a korpásodáson nem tudom mennyire segít, de nem lesz tőle a hajam különösebben fénytelen vagy száraz ami sajnos nálam elég gyakran előfordul. Amit nem szeretek benne az az, hogy nem igazán barátok a fésűvel, balzsam vagy hajpakolás nélkül kifejezetten nehéz kifésülni, pozitívum viszont, hogy a használatakor a hajam nagyon hamar, kb 5 perc alatt megszárad hajszárítóval, ez nálam plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

kati545

2016. február 14.

Téli időszakban használom csak, évente egy flakonnal. Sajnos hajlamos vagyok arra, hogy ne figyeljek oda a hajszárításra és ilyenkor minimálisan korpásodni kezd a hajam. Igazából ez a korpán tényleg segít, előszeretettel mosom vele a hajam. A zsírosságon nem változtat és minden egyes hajmosásnál belefolyik a szemembe és csíp, ezek miatt lap pontlevonást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 14.

lolli83

2016. január 24.

Felváltva használom egy baleás samponnal. Ettől a két sampontól nem viszket a fejbőröm. A hajam zsírosodik, korpás szerencsére nem is volt soha. Én csak azért veszem mert ettől nem viszket és nem húzódik hajmosás után a bőröm. A zsírosodásra tuti nem a legjobb mert másnap már zsíros a hajam. Azt vettem észre, hogy a hajvégeket nagyon szárítja. Viszont a bőröm nem viszket tőle és nekem ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

kamillatea

2016. január 24.

Sajnos az én fejbőröm hamar bezsírosodik a használata után, akkor is, ha kétszer samponozok. Gyakorlatilag kétnaponta mosnom kell a hajam, ha ezt használom. Vigyázok, hogy minél kevesebb kerüljön belőle a szemembe, nagyon tudja csípni. Az illata viszont fenomenális, megtaláltam benne a tökéletes zöldalmaillatú sampont. A korpára nem jelent valódi megoldást. Az illata miatt két csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

k19

2015. december 30.

Hamar zsírosodik a hajam, viszont mikor ezt a sampont használtam pár nappal tovább bírta. Az illatát imádom, a hajam pedig tényleg nagyon puha és tiszta lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

whyteangel

2015. december 21.

Korpásodás ellen tökéletesen bevált. Nekem eddig elég volt heti 2x megmosnom a hajamat, de amióta levágattam, sajnos gyakrabban kellene. Ez ellen nem segít, de ez nem is a sampon hibája. Az illatát nagyon szeretem, úgyhogy már lapul itthon egy újabb flakon, mert meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

VanillaBlossom

2015. november 28.

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, rengeteget kellet kísérleteznem, mire megtaláltam a nekem való termékeket. 2 sampon közül ez az egyik. Nagyon szeretem az illatát, felfrissíti a fejbőröm és nem nehezíti el a tincseimet. Nekem bevált, szinte csak ezt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

elfi777

2015. november 11.

A termék a cég saját leírása szerint:
"Tisztít, és üde, tartós zöldalma illatával frissé varázsol.
A már bevált Actizinc formula akár 100%-osan* korpamentessé teszi fejbőrét.
A zöldalma illatú Head & Shoulders Apple Fresh tisztítja haját és fejbőrét; és tartósan kellemes illatúvá varázsolja haját. Az Actizinc formula nem csak hatékonyan száll szembe a korpásodást okozó gombával, hanem a fejbőrt kiegyensúlyozottá, haját pedig gyönyörűvé varázsolja. Használja a Head & Shoulders alma kondícionálóval együtt a kiváló eredményért."

Ott kezdem, hogy emlékeim szerint kb amikor elkezdtem a középsulit, akkor terjeszkedett nálunk a H&S és a Vidal Sassoon ("csak megmosom a hajam és már indulok is", idősebbek emlékezhetnek rá:D). Már akkor sem tartottam valami húha terméknek ezeket, sprőddé, és csak még korpásabbá tették a hajam. Egy életre megutáltam mindkét márkát, kerültem is eddig. Jött a Balea almás samponja, tavaly volt nyári termék, és abba totál beleszerettem. Korpával, szárazsággal semmit nem kezdett, de nem is ígérte, napi samponnak készült, és annak meg is felelt. Kivonták, de az almaillat nem hagyott nyugodni, és a hosszú évek óta tartó makacs korpa is az agyamra ment, így egye kánya alapon eldöntöttem, kell nekem ez, és ennyiért a balzsamos változata a minimum..... aha, ha lehetne kapni! Agyonreklámozzák, de 5 boltban sem kaptam, így maradt ez.

Ami nagyon meglepett, tényleg isteni almaillata van, és már az első adag is szépen felhabzik, le a kalappal. Tisztít, frissít, hurrá. Csakhogy.. a hajam ugyanúgy hullik, sőt az extra hullás még durvább lett, és korpás maradt. Tény, hogy nem érzem a fejbőröm annyira száraznak utána, de az is tény, hogy fogalmam sincs, ezt a sampon okozta-e, vagy a balzsam, amit kötelező használnom utána, mert ha nem teszem, száraz és vacak hajat kapok. Ördögi kör ez, mert száraz a fejbőröm is, ha nem balzsamozom, húzódik, ha igen, gyorsabban zsírosodik. Kerek 3 hete használom, minden 3. nap mosok hajat, addigra tiszta zsír a hajam töve, a vége meg száraz... eddig is így tettem, és a sampon ezt nem tolta ki. A korpa érdekes, kisebb darabok válnak le, mint előtte, de amúgy nem javult sokat.
Mivel ez kifejezetten korpára készült, és drágának tartom drogériás terméknek (a Balea 300Ft volt), így nálam csak közepes. Nem utálom, kellemes használni, de nem hozza a beígért és várt eredményt, az meg külön kiakaszt, hogy nincs sehol balzsamos (már lehet, hogy kapnék, de ezt nyilván el kell használnom előtte).
Mivel más sem tudott ennél többet, 4 alá, de ez akkor is világvezető a korpásoknak, így nem adok, csak közepest.
Elhasználom a flakont, és újra értékelem, ha bármi változás lesz, de ha csoda történik, rajongó leszek... most professzionális termékre gyűjtök, hátha az beválik, és erősödik a hajam, de nagyon szeretném, ha ez is működne... reménykedve 3, update később.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 11.

A termék a cég saját leírása szerint:
"Tisztít, és üde, tartós zöldalma illatával frissé varázsol.
A már bevált Actizinc formula akár 100%-osan* korpamentessé teszi fejbőrét.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.