Head & Shoulders

Ár:   900 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2012. július 12.

Kiszerelés:   400 ml és 200 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Head and Shoulders Apple Fresh korpásodás elleni sampont üde almás illatal. Egy tiszta és friss illat ami hosszan tart.

Kiszerelés: 400ml és 200ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Zsofii88

2015. november 8.

Már a második flakont használom el belőle,nekem ez a sampon vált be!:) Amit ígér azt betartja tisztít,puhít,a korpásodást megszünteti és isteni almás illatot ad a hajnak!:3 Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 8.

Acer1987

2015. október 18.

Évek óta ezt használom, csak ettől nm korpásodik a hajam. Minden illatban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

emcuscicus666

2015. szeptember 14.

Parom hasznalja rendszeresen, de neha engem is elcsabit az almas illat, es hasznalatba veszem. :P 3-4 napig ki tudom huzni a hajmosast szarazsaponnal, es azt vettem eszre, hogy ha ezzel a samponnal mostam hajat, a negyedik napon sem viszket a fejborom. Ez egy nagy elony. Paromnak a korpajat is megszuntette, es a citromos valtozatra is igaz ugyanez. Jo hasznalni, kellemes az allaga, az illata csodas. Ezek a frissito illatu H&S samponok nalunk orok darabok. Nagyon jo termekek, megbizhatoak, es nincs semmi varatlan hajhullas, zsirosodas, vagy korpasodasi problema az allando hasznalatuk mellett sem.
Mindenkepp ajanlom! :) Nem utolso sorban az aruk is kedvezo, tudom ez sok embernek szamit. Abszolut 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

tiamoitalia

2015. augusztus 5.

Imádom, kedvenc samponom, évek óta csak ezt a márkát használom. Nekem bevált a mentás, lila kagylós változata is, mind szuperul frissit, nem korpásodik tole a haj. Számomra Nr.1!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Redzsii

2015. július 18.

IMÁDOM! :D Csodás illata van, ami sokáig benne marad a hajamban és nekem korpásodásra is használt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

Liebe

2015. július 14.

Most használtam el egy flakonnal és azt kell mondjam egész jó kis sampon. A korpa kérdésen is segít valamit, nagyon jól tisztít, bár kicsit szárít. És hát az illata *-*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 14.

Mira8

2015. július 6.

Ebben a kánikulában nagyon jó vele hajat mosni,annyira frissítő ,bár mostanában inkább felhígítom,mert önmagában kicsit szárít:/ Egyébként jó kis sampon,igazán tisztának érzem tőle a hajam:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

barva.lilla

2015. június 23.

Nagyon tetszik az illata, de sajnos semmit nem érzek belőle a hajamon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Nagyon tetszik az illata, de sajnos semmit nem érzek belőle a hajamon...

nikiblink

2015. június 3.

Nekem nagyon szárít, nem csak a hajamat, hanem a fejbőrömet is. Pedig sokáig ezt használtam, eddig jó volt....mostanában valamiért nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

sabrirory

2015. április 27.

Nagyon szeretem és is és a barátom is. :) Az alma illat egyszerűen mesés, napokig érzem a hajamon. Eddig nem szárított,tehát 5 csillagocska :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.