Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

RitaL

2016. július 23.

Jó az illata, ideális az állaga, és nálam a korpásodást is megszünteti. Nagyon jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

HardCandy092

2016. július 22.

Nagyon sokáig nem használtam semmi mást a H&S-en kívül, mert amint leálltam vele, visszajött a korpa, aztán egy fodrász azt mondta, hogy ez azért van, mert a H&S "odaragasztja a koszt a fejbőrhöz" és a másik sampon ezt lemossa, csak egy rövidebb ideig lesz így. Megfogadtam ezt a tanácsot és valóban így lett. Nem tudom, hogy tényleg igaz-e, de én azóta nem használok H&S-t és teljesen elmúlt a korpásodás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

szreka86

2016. június 24.

nekem ez az alap hajsampon, sajnos mindig is zsíros és korpás volt a fejbőröm/hajam, viszont ha head&shoulders-t használok már 2ik alkalom után jelentősen csökken a korpa. sokan mondják hogy egy idő után sampont kell váltani, mert megszokja a fejbőröd...én már több éve használom és még mindig jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

doreszka94

2016. június 16.

Ez most annyira nem vált be,mint némelyik másik társa. Viszont ettől is nagyon illatos és fényes lesz a hajam, szeretem használni. De sem a korpát, sem a fejbőr viszketést nem szünteti meg annyira,mint például a mentolos H&S...
Ettől függetlenül szeretem ezt is és a márka többi termékét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Ettől függetlenül szeretem ezt is és a márka többi termékét is.

gardosivi

2016. június 3.

Kicsit korpás lett a hajam, így gyorsan gondoltam veszek valami sampont rá és mivel alapból zsíros a hajam ez a sampon tökéletes választásnak tűnt.... A korpásodás meg is szűnt szépen, de úgy voltam vele, hogy elhasználom az egészet, viszont mostanra már 1 napot is alig bír ki a hajam (3 helyett), annyira gyorsan zsírosodik ettől a sampontól, úgyh nagyon szomorú vagyok miatta... nem fogom többet újra venni az biztos !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Semicolon

2016. június 2.

Jó pár éve elkezdett korpásodni a hajam, előtte óckodtam tőle, de kipróbáltam mert semmi sem segített. Ez viszont IGEN! És azóta is szüntelenül korpamentes a hajam! Próbáltam váltani samponra, ami esetleg jobban táplálja a hajam, de azonnal visszajött a korpásodás. Számomra ez csodaszer és ettől a citrus fresh változattól nem zsírosodik annyira a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

hollieme

2016. május 7.

ennek a samponnak a használata közben/után is le akartam kaparni a fejbőrömet, annyira irritált (ugyanezt tapasztaltam a márka egy másik "csodaszerével" is). korpásodás elleni sampon? ez az én esetemben egy politikusokat is meghazudtoló hazugság. korpás és száraz lesz tőle a hajad. kerüld el jó messzire, ha érzékeny a fejbőröd. hab a tortán az ára...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

lacrymosa88

2016. április 20.

Évek óta használom, imádom az illatát. Jól habzik, könnyű kimosni, napok múlva is érződik az illata, a hajam könnyű lesz tőle. Nekem bevált. Az almás változat is csábít, lehet egyszer azt is kipróbálom az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Gyevocska

2016. április 10.

A férjem használt régen ilyet, de minek??? Az illata kellemes, jól habzik, az állaga is jó. Na, eddig a pozitívumok.
Negatívumok: Drága, és semmit nem használ a zsírosodásra. Viszont szép korpás lett tőle a haja. És folyamatosan viszketett is tőle a fejbőre.
Ugyan használat után tényleg selymes lett a haja, de ez kb. 2 napig tartott. Extrém gyorsan bezsírosodott utána. Plusz szolgáltatása a samponnak: hullott is a haja rendesen tőle. Totál pénzkidobás, sőt, rémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Jelizz

2016. április 8.

jól tisztít, és egy kicsit frissít is, kell hozzá egy jó balzsam. Nem olyan rossz csökkentette a korpámat de a zsírosodással nem csinált semmit, és drága :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.