Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsofbar77

2015. augusztus 13.

Nagyon viszketett tőle a fejbőröm. És nem is valami olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Nagyon viszketett tőle a fejbőröm. És nem is valami olcsó.

Colette221

2015. augusztus 1.

Régen sokat használtam, de több év kihagyás után újra kipróbáltam. Borzalmas volt a hajam már 1 nap után. Nagyon zsíros....
Hajmosás után 2 órával láttam, hogy elnehezítette hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Hajmosás után 2 órával láttam, hogy elnehezítette hajam.

Incuss

2015. július 23.

Az illata nagyon kellemes,és valóban felfrissül a fejbőröm tőle,viszont a szemem annyira nem kedveli a csípős hűsítő érzést,még nyáron sem :D
Elhasználtam egy flakonnal,de nem valószínű,hogy újra fogom vásárolni,ugyanis a zsíros hajamon sajnos nem segített.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

JudithBeauty

2015. június 16.

Nemcsak a korpát szüntette meg, de a viszkető fejbőrömet is megnyugtatta. Kellemes citrus illata van, jól habzik, és nem szárítja a hajamat, mint mondjuk a Schauma sampon. Mivel kevés mennyiség is elég belőle, gazdaságos is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Lettike77

2015. június 15.

Három különböző márkájú sampont használok felváltva,köztük ezt a head & shoulders-t is,nekem így bevált.A korpa nem újul ki,kellemes az illata.Nyáron külön jó az illata,felfrissíti a fejbőröm/hajam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

xxEDITxx

2015. június 5.

Csatlakoznék az előttem szólóhoz, nálunk is a párom használja, én is kíváncsiságból kipróbáltam. Neki is bejött hatásilag a korpa ellen (mondjuk gyenge korpával küzdünk csak) , viszont nekem a zsírosságra nem kimondottan segít. Az illata, meg a frissítő érzés viszont remek. Mivel alkalmanként mindig 2x mosok hajat, ezért ebből az egyik hajmosáshoz még néha használom. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

emcuscicus666

2015. június 5.

Parom hasznalja rendszeresen, es csak neha kivancsisagbol nyulok erte. Nagyon jol tisztit, es frissito hatasa van. Keso este nem is szeretjuk hasznalni, mert olyannyira felfrissit, hogy nehezebben tudunk pihenni, aludni. Parom korpaval kuzd mar egy ideje. Sok mindent kiprobaltunk, de egyenlore ez valt be. Mar mondta is, hogy ne kiserletezzunk tovabb, naradjunk ennel, mert megszuntette a korpat, a viszketo erzest, es a zsirossagot a hajan. Az en hajam zsirossagat nem szuntette meg, ugyanakkor lenyegesen nagyobb hajtomegrol van szo az esetemben. Mindenesetre Paromnak ujra fogom vasarolni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

anett21

2015. június 3.

Másodszorra próbálkoztam vele, sajnos az első alkalom régen volt így nem emlékeztem rá hogy milyen hatása volt. Aztán megláttam, hogy akciós a tescoban így ezt vettem meg, mert elég hamar zsírosodik a hajam. Hát be kell, hogy valljam, hogy ez valami borzalom..már 1 nap után zsírosodott tőle a hajam, pedig bíztam benne hogy jó lesz. Egy biztos, többet nem próbálkozok H&S samponokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 3.

Gino

2015. május 20.

Valaki mondja meg nekem legyen oly kedves: Mi a különbség ez és a régi változata között?
A régi sok-sok éven át hű barátom volt, semmi gondom nem volt vele. Ettől viszont egy nap után zsíros, gusztustalan a hajam... Csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

Regi

2015. május 17.

Nekem nem vált be, elsősorban a nagyon nehéz, szinte már zselé állagú ami szerintem nagyon elnehezíti a hajamat, alkalmanként használom ha nincs más, vészhelyzet esetén jó de nekem túl nehéz az állaga, nem is nagyon tartja be amit ígér

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.