Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivi92

2015. május 10.

A férjem szokta ezt használni minden nap és most én is ezzel mostam hajat, mert rémlett hogy jó. Nagyon puha és könnyű lett tőle a hajam, istenien tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

Szasszaa94

2015. április 26.

Az illata fantasztikus és az állaga is jó nem csorog le a hajamról. Nagyon jól habzik, egy kis diónyi elég úgyhogy sokáig kitart a flakon. Szerencsére nincs korpa problémám úgyhogy ilyen téren nem tudom véleményezni viszont gyorsan zsírosodik a hajam. Hihetetlenül jól tisztít viszont nekem a zsírosodást nem igazán oldotta meg. Mindent összevéve egy nagyon jó sampon tisztítás és frissesség terén de a problémát nem oldotta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Gabci

2015. március 25.

Jó kis sampon, szeretem, finom illata van, és ami a legjobb hogy sokáig nem lesz zsíros a fejem! Kerámia gyárban dolgozom, ahol rengeteg por száll egész nap a fejemre , és kb 2 naponta kell hajat mosnom annyira bezsírosodik... ezzel pedig 3 napot kibír és még a 4. napon sem vészes... Enyhén korpás a fejbőröm, de azt nem vettem észre, hogy segítene rajta. ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Katie

2015. március 11.

Az illata nagyon jó. Viszont egyetlen használat teljesen tönkretette a hajamat, egy nap alatt olyan zsíros lett, mintha egy hete nem mostam volna meg, és napokig nem tudtam rendesen kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 11.

Gabriella1992

2015. március 7.

Ennyire még egy sampontól se zsírosodott a hajam, mint ettől a sz@rtól. És még drága is! Nem elég, hogy 1(!!!!) nap után tiszta zsír volt megint a hajam, ráadásul még fénytelen szénakazal is lett tőle. Ekkorát még samponban nem csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

katuska8

2015. február 2.

Nem emlékszem, hogy eddig bármire is adtam volna 1 csillagot KM-en, mert nem szeretek annyira lehúzni semmit, de most meg kell tennem. Ha az egyetlen sampon lenne a földön, akkor sem kenném többet a fejemre! Tudni kell rólam, hogy évekig használtam H&S samponokat egészen kiskorom óta, szerintem szinte mindegyiket kipróbáltam, pár éve viszont már nem használom őket. Soha nem volt velük semmi problémám. Tavaly nyár felé próbáltam ezt a citromosat, valamint a mentásat is, mindkettőtől hamarabb zsírosodott a hajam és mindkettőtől véresre kapartam a fejbőröm. Idén megint tettem egy próbát a citromossal, nem azért mert annyira akartam, de nem volt más itthon. Megint csak kaparhatom a fejem, amin már az sem segít, hogy azóta van új samponom, mert ha már egyszer kipattogott tőle, akkor amíg vissza nem húzódik, bizony viszketni fog a legnagyobb örömömre. Érzékeny fejbőröm van, jó pár sampont nem bír, de ez kimagaslik mind közül. Korpás nem vagyok, így nem tudom, hogy arra mennyire használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Mira8

2015. január 17.

Ajándékba kaptam egy 750 ml-s kiszerelést,ekkorában még nem is láttam,pedig kerestem mindenhol..namindegy:D Az illata frissitő és imádom h mosás közben bizsergeti a fejbőröm,nagyon alaposan tisztít,olyan "nyikorgosan" tiszta lesz tőle a hajam.:D Ja,és ennek a samponnak a használatánál éreztem elöször,hogy a két hajmosás között egyáltalán nem viszket a fejbőröm:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

dorci993

2014. december 7.

Nekem nagyon bevált. Úgy egy hónapja vettem észre, hogy durván elkezdett korpásodni az erre egyébként nem hajlamos fejbőröm, és gyorsan be is ruháztam egy kis flakonra ebből. Az originalt akartam választani,de mivel gyorsan zsírosodik a hajam, így inkább ezt választottam (egyébként a zsírosodáson semmit sem segített) A kis flakon vége felé kezdett javulni a helyzet; most tartok a nagy flakon kb. harmadánál, és szinte teljesen megszűnt a probléma, nagyon elégedett vagyok vele. Jó érzés ezzel hajatmosni, tényleg tisztának érzem a fejbőröm, nem úgy mint néhány másik samponnál, és már sokkal kevesebbszer viszket a fejbőröm. Biztos újra fogom venni egy jódarabig most:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.