Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hetesiedit

2019. július 10.

Évek óta használjuk ezt a förmedvényt, de most hogy látom az összetevőlistát, 1000 %, hogy váltani fogunk. Egyre inkább beigazolódik a számomra, hogy minél híresebb egy márka, annál szörnyűbb összetevőket kever a termékeibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

Vivus94

2019. június 27.

Ez az a sampon aminél érzem, hogy tisztít, eltávolítja a korpa nagy részét (néha azért nem teljesen), nem szárítja a hajam. körülbelül pont annyit tud, amennyit elvárok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Kyrasmileee

2019. június 23.

Nagy kedvencem volt sokáig használtam. Heti 1-2x mosok hajat arra pont jó volt tisztított és az illatát is nagyon szerettem, most már az argánolajos samponukat használom és azzal jobban meg vagyok elégedve mint vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Orsi2002

2019. május 25.

Nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Nagyon hamar zsírosodott tőle a hajam, nekem nem vált be.

ReiHUN

2019. május 17.

Még sosem okozott csalódást, korpa ellen a legjobb továbbra is! Amit sose fogok megérteni, hogy miért van a dobozon, hogy fel kell rázni használat előtt :O Szerintem senki se rázogatja a sampont és nem is gondolt még rá, hogy erre utasíthat a doboz! :D

Szerintem sem kell meglepődni azon, ha egy zsíros hajra szánt sampon szárít! Ezért érdemes a samponból kevesebbet használni, és csak a fejbőrre, hajtövekre. A haj elvégre a fejbőrtől lesz zsíros, tehát innen ildomos kiindulni, azt kell alaposan megtisztítani, masszírozni! A hajvégeknek elég az a mennyiség is, ami az öblítéskor éri, több tisztulásra nem igazán lesz szüksége. A hajvégeken pedig balzsam segít. Ha zsírosodik a haj, akkor a hajtöveket érdemes elkerülni, de szerintem egy könnyebb balzsam, hogyha alaposan kiöblítjük, nem okozhat a zsíros hajnak sem nagyobb problémát. Persze ez mind nagyban függ az összetevőktől. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

encikhe

2019. április 30.

Bevált, mert nem korpásodik, kevésbé zsírosodik tőle a haj.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

Bevált, mert nem korpásodik, kevésbé zsírosodik tőle a haj.

barva.lilla

2019. április 15.

Abszolút csalódás. Évekig azt hittem mennyire jó ez a sampon és hogy mennyire jól tisztít., de tönkre teszi a hajamat. Elég megmossam vele egyszer és már 2 nap múlva borzasztóan zsírosodik, aztán alig tudom visszaállítani a hajam normál zsírosodási sebességét.Szárítja is a hajamat..
Korpásodás? Miután használom mintha hópelyhecskék lennének az egész hajamon pedig soha nem korpásodom ennyire.....
Nem szeretem:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

Nem szeretem:(

sonmaat

2019. április 10.

Már egy ideje érett bennem, hogy lecserélem az aktuális samponomat, mert nagyon hamar zsírosodik a hajam és ilyenkor kellemetlenül viszket is, enyhén korpásodik. Bőrgyógyász javasolt egy Nisoral kúrát és hogy utána térjek át a Head&Shoulders-re. Kinéztem a Citrus Fresh-t, mert ez van kimondottan zsíros hajra. Azonnal enyhült tőle a fejbőröm viszketése és kellemesen hűsíti. Csak ajánlani tudom. Az ára miatt mindenképp megér szerintem másnak is egy próbát, aki hasonló problémával küzd. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

Zerneboch

2019. április 4.

A termékcsaládból az egyetlen, de kedvencem. Nem használom tartósan, mert hosszútávon nekem "túl erős", de kb. félévente 2-3 hétre megveszem és mindig használ. Akkor szoktam visszatérni rá, amikor a hajam más samponokat "megszokik" illetve a környékünkön időnként nagyon kemény és klóros a víz egy hónapon át és akkor kénytelen vagyok ezt használni, mert annyira bekorpásodik a fejbőröm. Nekem bevált, imádom ahogy felfrissíti a fejbőrömet, a korpa csillapodik, a hajam fényes és puha lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

missmici

2019. február 25.

Imádom! Az egyetlen egy sampon, amit az én zsíros, vastag szálú, dús, sprődségre hajlamos hajam tolerál. Az eredmény pihe-puha, rendezett, fényes lobonc, ráadásul 4-5 napig nem is zsírosodik, ami nálam körülbelül csodaszámba megy. :) Legalább 3-4 éve egyáltalán nem is próbáltam mást, hiszen számomra tényleg ez a tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.