Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

loni99

2019. február 7.

Borzalmas. A legrosszabb korpaellenes sampon. A kicsit korpás hajamból csinált nagyon korpásat. Már az első napon vállalhatatlan lett tőle a fejem. Soha,soha,soha többé. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

abcde

2019. február 6.

Te aki most ezt olvasod, gondolom azért vagy itt, mert zsíros hajadra keresel megoldást. Én most ezt a sampont használom, és szerintem egész jó, de nem csodaszer, mint minden más sem. Olvasgattam véleményeket más márkák zsíros hajra való samponjainál is, és azt vettem észre, hogy egyeseknek nagyon irreális elvárásaik vannak. Ne is zsírosodjon, korpás se legyen, ne is szárítsa ki a hajvégeket, esetleg akinek festett a haja ne fakítsa ki a színt stb. Ennyi mindent egy sampon sem tud. Ha zsíros hajra szánt termékeket használsz akkor igenis kisebb vagy nagyobb mértékben ki fogja szárítani a hajad, hisz ez a rendeltetése. Nem tud különbséget tenni, hogy csak a hajtöveknél érjen el ilyen hatást, és a hajvégeket pedig csodásan ápolja. Ugyanúgy nem értem azokat sem akik fel vannak háborodva, hogy "már 3ik nap" kezd zsírosodni. Nekem, akinek egész életemben problémát okozott a zsíros haj, 3 nap teljesen elfogadható időnek tűnik. Tudom, hogy vannak olyanok akik heti egyszer mosnak hajat, mert nem szükséges többször, ők szerencsések, de akinek zsírosodásra hajlamos a haja az hiába is keresgél, olyan terméket nem fog találni ami hetekig el tudja tolni, a 3-4 nap szerintem a maximum. Illetve végül, de nem utolsó sorban sok terméknél írták, hogy eleinte bevált, de hosszabb használat után már ugyanúgy zsírosodott a hajuk. Ez szerintem azzal magyarázható, hogy a hajnak is szüksége van néha váltásra. Én utoljára a barátnőmnél mostam hajat, neki nem zsíros hajra való samponja van és mégis teljesen jót tett a hajamnak, úgyhogy időnként váltogassátok amikor úgy érzitek már nem elég hatékony, nem feltétlenül a terméket kell negatívan minősíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

DodoCore16

2019. január 9.

Évek óta ezt használom és meg vagyok elégedve vele. Kellemes illata van és jól habzik, korpásodásra nem vagyok hajlamos így az az elleni hatékonyságáról nem tudok nyilatkozni. Szerintem ebben az árkategóriában, ár érték arányban a legjobb sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

ZLucaa

2018. november 27.

Nagyon régóta ezt a terméket használom, mivel nagyon korpás és zsíros is a hajam. Nagyon-nagyon sok sampont próbáltam már, de végül mindig ehhez térek vissza. Az illatát már megszoktam, nem tolakodó, szerintem természetes. Jól habzik, szeretem az állagát is. Az almás verzióval próbálkoztam legutóbb, a korpa gondot az is 100%-osan megoldotta, de nagyon zsírosodott a hajam, viszont ezzel a samponnal vasárnaptól-keddig/szerdáig kihúzom (van amikor több száraz samponnal). Összességében én nagyon szeretem, nekem ez vált be a legjobban a korpa+zsíros haj problémámra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Sisszy

2018. november 17.

Kellemes illatú, jól habzó sampon. Mint általában a márka termékei, ez is sűrű, de jól tisztít,könnyű a hajon eloszlatni. Sajnos a hajmosások gyakorisága nem tolható ki vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

tothvivien1993

2018. november 14.

Én meg vagyok elégedve a termékkel: a korpát eltűnteti, nem szárítja a fejbőröm, az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Chapshe423

2018. november 7.

Egy ideig függtem tőle,ha ezzel mostam hajat nem voltam korpás.
Aztán valami történt és véresre vakartam éjjelente a fejbőröm,rettenetes volt!
Amikor abbahagytam szörnyen korpás lettem de legalább nem vakaróztam. Igazi ördögi kör.
Most már találtam megfelelő sampont,ezt soha többé nem használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Egy ideig függtem tőle,ha ezzel mostam hajat nem voltam korpás.
Aztán valami történt és véresre vakartam éjjelente a fejbőröm,rettenetes volt!
Most már találtam megfelelő sampont,ezt soha többé nem használom!

Csutak

2018. szeptember 7.

Mikor az első schauma-sokk után megmostam ezzel a hajamat, csodálatos volt. Illatos és friss volt a hajam három napon keresztül. Rendszeres használattal viszont eljutottam odáig, hogy az első napon illatos és friss a hajam, onnantól pedig lejtmenet, egészen a harmadik napig, amikor is már viszket a fejbőröm és korpás is. Elhasználom, de valamelyik más fajtáját fogom újravenni ennek a márkának, ezt maximum hosszú idő után. UPDATE: Hosszabb használat után szárazra szívta a hajam, korpásodni és zsírosodni kezdett, ráadásul egyes részek a schaumához hasonlóan, zsírosak maradtak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

fayless

2018. szeptember 7.

Az a durva, hogy ettől jobban szétszáradt a fejbőröm és állandóan viszketett. Megtaláltam a bevált samponomat, ami jóval olcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Kkarry1226

2018. augusztus 31.

Nagyon szárította a hajam, szálas lett, nehezen fesulhető. 2szer mostam meg a hajam vele, mert zsíros maradt. Nagyon kiszáritotta a hajam. A korpasodasról nem tudok mit írni,de hamar zsirosodott a hajam is tőle. Az illata elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.