Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sziszikee58

2018. augusztus 21.

Korpásodás ellen a legjobb sampon! Az illatát is szeretem, és elég csak 4-5 naponta mosnom tőle a hajam. A zsírosodást nem csökkenti, csak kicsit később zsírosodik tőle a hajam. De alapból nagyon jó sampon, újraveszem mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

aneeco

2018. augusztus 12.

Gyakorlatilag az egyetlen sampon, ami hosszú távon is megszünteti a hajam korpásodását. :) Próbálkoztam a többi verzióval illetve más márkákkal is, de még mindig ez a No.1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Gabriall

2018. augusztus 8.

Nekem bevált korpa ellen. Csak ezt a fajtát használom több éve, és nem korpásodik a hajam. Jó illata van, jól habzik, és jól tisztít. Mínusz egy csillag viszont azért, mert a zsírosodáson nem sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Borsoci22

2018. augusztus 7.

A borzalmas kifejezés is túl enyhe ahhoz, amit ez a termék nyújt.
Illata kellemes, friss....és ennyi. Többet árt, mint használ. Összegubancolja a hajat....de úgy igazán. Hiába balzsam, akármi, fésű legyem a javából, ami utána kifésüli a hajat. :D
SZERENCSÉRE csak a kicsi kiszerelést vettem meg, így könnyebben belefért a kukába. (Az 1 csillagot azért kapja) ;) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

A borzalmas kifejezés is túl enyhe ahhoz, amit ez a termék nyújt.

Eszter32

2018. augusztus 3.

Nem korpás a hajam, de kifejezetten kedveltem a terméket. Jó állagú, kellemes illatú. Viszont ugyanúgy zsírosodik a hajam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

cslllzr

2018. július 25.

Nekem bejött. Jól habzik, szépen tisztít és tök jól felfrissíti a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nekem bejött. Jól habzik, szépen tisztít és tök jól felfrissíti a hajam. :)

ziadrienn

2018. május 29.

szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

szeretem

csajreni

2018. május 25.

Szörnyű. Régen a hajhullásra való samponjukat használtam, teljesen meg voltam elégedve. Mostanság nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, ezért gondoltam kipróbálom ezt. Katasztrófa, ahhoz képest, hogy zsíros hajra való, még jobban zsírosodik tőle a hajam. Nem is használtam el az egészet, inkább kidobtam a végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Virinyo

2018. május 15.

Nagyon szépen felszámolja a korpát, frissít, hűsít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Nagyon szépen felszámolja a korpát, frissít, hűsít.

Leonella

2018. május 5.

Kellemes illata van, gyorsan és hatékonyan tisztít, a korpát nagyon gyorsan eltünteti és távol tartja.
Nem irritálja a fejbőrt, ideális állagú.
Egyetlen rossz pont, hogy kicsit gyorsan zsírosodik utána a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Nem irritálja a fejbőrt, ideális állagú.
Egyetlen rossz pont, hogy kicsit gyorsan zsírosodik utána a hajam.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.