Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CsillagReka

2018. április 27.

Nagyon régóta ezt használom. Kicsit szárítja a hajat ezért én mindig hajpakolást is szoktam felkenni a hajamra a sampon használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

avealena

2018. április 18.

Betartja amit ígér, eddig más sampont használtam de nagyon megfázott a fejbőröm és korpás lettem, ezen ez a sampon segített. Gyorsan zsírosodó hajam van, arra viszont nem igazán volt hatásos, de korpásodás ellen szerintem tökéletes. Az illata nagyon elenyésző, alig érzem. Szerintem a balzsam/pakolás viszont elengedhetetlen samponozás után, mert szárítja a hajvégeket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

rezmannszabina

2018. április 3.

Ez a legjobb sampon amit valaha használtam! Zsíros a hajam és korpásodásra hajlamos (volt) ! Kb 5 éve csak ezt használom! A balzsamozás viszont elengedhetetlen mellé!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Eperhercegno

2018. március 7.

Éveken át használtam korpásodás és zsírosodás ellen több kevesebb sikerrel. Pár év után nagyon durván korpás lettem és két naponta hajat kellett mosnom. Soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Pocok96

2018. február 27.

Nekem bevált. Nyáron kimondottan frissítő ez a citromos változat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Nekem bevált. Nyáron kimondottan frissítő ez a citromos változat!

Timeatm

2018. január 7.

Az egyetlen sampon, ami 2 használat után eltűnteti a korpáim. Jó az illata, szépen tisztít és viszonylag sokáig elég, de kissé drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Izibizi

2018. január 7.

Hát ez valami borzalmas...olyan lesz tőle a hajam már szarítás után mint valami lelapult lapulevél...borzalmasan zsírosít és olyan hatalmas nagy korpák keletkeznek a fejbőrömön már másnap, hogy valami iszonyat....anyukámnak adtam, hátha neki jó...hát hozzá sem nyúl többet ő sem...
Korpa elleni kúrakent akartam használni, mert amúgy csak vegán samponokat/kozmetikumokat használok....de ez....Hát pénzkidobásnak jó volt.
Azért kap egy csillagot, mert az illata hajmosás közben jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Azért kap egy csillagot, mert az illata hajmosás közben jó.

akamillas

2017. december 5.

Zsíros hajra??? Hát a sima classic verziónál sokkal jobban zsírosít. :( Már második nap 3.napos állapotú a hajam.
Egyébként a korpásodásra legalább ugyanúgy bevált, mint a sima classic.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Egyébként a korpásodásra legalább ugyanúgy bevált, mint a sima classic.

Kinga12

2017. november 28.

Sajnos a korpásodáson nem segít,tisztít az oké de nagyon zsíros lett a hajam tőle, annyira,hogy volt h 2nap után mondhattam megint, többen írták hogy milyen puha lett tőle a hajuk sajnos ezt sem tapasztaltam. Az illata viszont jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

ildiko9898

2017. november 16.

Az eddigi legjobb sampont amit próbáltam. Nem korpás a fejbőröm edtől függetlenül nagyon meg vagyok vele elégedve: jól habzik, puha, selymes lesz tőle a hajam, sokáig kihúzom vele a hajmosást ennek ellenére a száraz hajvégeim puhábbak lettek tőle és még az illata is nagyon tartós :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.