Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eszterker

2017. november 1.

Sajnos a márka összes samponjától, amit eddig kipróbáltam borzasztóan viszket a fejbőröm.

Liliana1234

2017. október 25.

Fantasztikus! Jól tisztít, a hajam puha lett tőle, és az illata is megéri az öt csillagot. Illetve jelentősen kitolta a hajmosás időpontját (eddig két naponta mostam, most már elég öt naponta). Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Penci

2017. október 12.

Legjobb sampon amit valaha használtam. Különösebben egyik samponommal sem volt problémám amiket eddig használtam. De valamiért mégis ennél érzem a legjobban hogy szépen kitisztítja a fejbőröm, a hajam és ennek van olyan illata amit akár még két napig is érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Klajdi

2017. szeptember 30.

Évek óta használom a Head&Shoulders-t, az illatokat váltogatva. Kellemes, jól habzik és tisztít, valóban megszünteti a korpásodást. Nem cserélném el semmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

tenagi

2017. szeptember 14.

Nekem sajnos nem vált be. Egy időben jobban elkezdett zsírosodni a fejbőröm és enyhén korpásodni, akkor próbáltam ki. Nem kellett volna. Kb egy hónapig használtam utána megreptettem, mert rosszabb lett az állapotom, mint amikor elkezdtem. Utána csak a kénes sampon kúra tudta helyre hozni a problémát, azóta szerencsére nem korpásodom, visszaállt az eredeti egyensúly.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

feketerigo00

2017. szeptember 13.

Sajnos egy betegségből adódóan alapból nagyon száraz a bőröm, ami pikkelyekben hullik néha, ez pedig a fejbőrömön teljesedik ki.
Kipróbáltam már kénes samponokat, Nizoralt, egyéb gyógyszertári szereket, de pár hét alatt mindig hozzászokott a bőröm és újra korpás lett a hajam.
A Head&Shoulders samponok sosem váltak be, de egyszer kisebb koromban egy ilyen citromos volt itthon, ami nagy meglepetésemre eltüntette a korpát. Azóta mindig ezt veszem (ha pedig néha nincs lehetőségem ezzel mosni, és mást kell használnom, akkor újra korpás lesz)..Nagy kár, hogy a gyártó állatokon tesztel, mert tartózkodom az ilyen termékektől, de ezzel egyszerűen muszáj kivételt tennem, annyira hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

walaky77

2017. augusztus 21.

Gyorsan zsírosodik a hajam és ez a sampon egyszerűen tökéletes ebből a szempontból. Nem vagyok korpás, azt nem tudom hogy kezeli viszont zsíros hajra a legjobb választás. Hajmosás utan 3 napig szinte alig zsíros a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

edi01

2017. augusztus 7.

Sokaig hasznaltam mert korpasodasra hajlamos a fejborom.. jo valasztas husito citrusos frissesseg.. es tenyleg megszunteti a korpat..En a garnier goodbye damage samponnal hasznaltam egyutt mert zsirosodo a hajam.a garnieresnek az illata jobb ,sokszor keveredtek az illatok ugyhogy mar ezt a sampont nem hasznalom. Megszuntette a korpamat.Jo valasztas

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

GoldTree

2017. július 19.

Sokáig próbálkoztam vele, de egyszerűen képtelen megbirkózni a korpával. Rendszeres használat mellett zsíros tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Buttercupcosplay

2017. július 10.

Nagyon jó illatú, frissítő, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Nagyon jó illatú, frissítő, nagyon szeretem.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.