Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ali

2017. július 4.

Tökéletes! <3 A Baba samponok után váltottam erre, mivel azok már nem igazán használtak (nagyon száraz és korpás hajam volt), de ezt azóta is használom, és teljesen rendben van a hajam. Nekem egyszerűen csodaszer! <3 <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Anna96

2017. március 29.

Elősszőr vettem ilyen sampont, elég drága volt a többi samponhoz képest, de megérte. Kellemes az illata. Hamar zsírosodó hajamon segített, sokkal tisztábbnak és többnek érzem a hajam mióta használom. Nekem még soha nem volt korpás a hajam, szóval arról nem tudok véleményt mondani, segít e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Edinaena

2017. március 14.

Sziasztok vélemény olvasok !:)
Friss citromos illata van, és pont ennyi . Habzása jó , tisztítása közepes . (INCI) alapján horribilis összetevőkből áll ...
Biztos nem veszem újra .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Sziasztok vélemény olvasok !:)
Biztos nem veszem újra .

Era514

2017. március 10.

Amikor régen a már kialakult korpára próbáltam használni, akkor nem használt kicsit sem. Most viszont nyár óta ezzel mostam hajat mindig (párom ezt használja, és már nem volt kedvem külön sampont keresni magamnak is), és januárban jutott eszembe, hogy évek óta most először nem lett télen korpás a hajam... Szóval jó kis cucc ez, ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

ColoredYouTube

2017. március 5.

Mosás után pár napig normális a hajam, de utána fokozatosan zsírosodik. Eddigi legjobban segítő sampon. Nagyon jól tisztít, én zuhanyzás eéső lépéseként felrakom, zuhanyzok és kiszállás előtt lemosom, hogy hasson.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

Babooca

2017. március 5.

Régebben ezt használtam az illata miatt, és mert azt ígérte gátolja a zsírosodást. A zsírosodást nem gátolta, de nehezen kifésülhetővé tette a derékig érő hajamat, így váltottam. Azóta sem vettem újra, és nem is tervezem. Vannak ennél jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

nikolett00

2017. március 5.

Egy hajmosás alkalmával kétszer samponozok, mert szerintem csak attól tud rendesen megtisztulni a fejbőr és a haj is. Ez a sampon, amit első mosáshoz használok, nagyon kellemes használni, hűsít, kicsit "felébreszti" a hajtövemet. Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

szmarti

2017. március 1.

Ez a sampon tényleg megszüntette a korpát.
Friss illata van, főleg nyáron nagyon kellemesen hűsiti a fejbőrt.
Érdemes mellé balzsamot is használni, mert a hajvégeket is szárítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Ez a sampon tényleg megszüntette a korpát.
Friss illata van, főleg nyáron nagyon kellemesen hűsiti a fejbőrt.
Érdemes mellé balzsamot is használni, mert a hajvégeket is szárítja.

Annoocska

2017. február 21.

Hááát... ez az első h&s samponom és nem nagyon győzött meg. Nagy reményeket fűztem hozzá,mivel újabban nagyon zsírosodik a hajam,de nem igazán jött be. Rontani nem rontott a helyzeten, viszont azt elvártam volna,hogy legalább 1 nappal tolja ki a hajmosást. Még tesztelgetem,hátha jobb lesz ,de addig csak 3 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Meszcsu

2017. január 16.

Egyik legjobb sampon, szeretem. Nagyon elkezdett korpásodni a hajam, de ez a csodaszer sokat segített, ma már szinte semmi látszata az egykori korpának, velem csodákat tett, imdáom !! 5***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.