Head & Shoulders

Ár:   910 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 910 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2017. május 14.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 910 Ft

Korpásodás elleni sampon.

Felfrissülés a zsíros haj és fejbőr számára. Gyengéd, Ph-egyensúlyban lévő formulája alkalmas a mindennapi használatra.

Ár: 910 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aspartia

2016. december 29.

Sokáig használtam ezt a fajtát és a zöld almásat felváltva, mert nagyon korpásodik a fejbőröm. A korpát véglegesen nem szünteti meg, max 3-4 napra, de mindeközben LEMARJA a fejbőrömet. ÚÚ, egyszer viszont vettem egy valamilyen mentolos-mentás változatot és belement a szemembe, hát szerintem nem akarjátok tudni mennyire fájt. Ha esetleg volt vmi hályog a szememen, tuti lemarta retinástól mindenestül :)))
A 400 ml-es kiszerelés amúgy nekem nagyon sokáig elég volt, talán 3/4-1 évig is, de még egyszer ezt a fajtát nem veszem meg.
Most megvettem a mandulásat, de az meg még ennyire se korpátlanít, mint a "marósok"...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

hairgirl

2016. november 29.

Két nappal hamarabb kell tőle hajat mosnom mint általában, az illata jó. Nem rossz, de többet vártam tőle. Nagyon jól habzik és tisztít a korpa is eltűnik de gyosan zsírosodik tőle a hajam. A minden 2. napi hajmosás miatt -1*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

stiles

2016. november 27.

Nem rossz sampon, bár én nem korpásodás miatt vettem, hanem azért, mert könnyen zsírosodik a hajam. Ez kitolta a hajmosást három napra (elôtte már a második napon öt kiló szárazsamponnal, feltûzött hajjal mentem csak ki a házból), de aztán pár hónap alatt hosszászokott a hajam, és megint kétnaponta kellett mosnom, szóval váltottam. Érzékeny fejbôrûeknek mindenképp ajánlanám, nekem kicsit sem irritálta, nem viszketett utána, mint rengeteg másik sampon után szokott. Nekem nem szárította a hajam (szögegyenes, akkoriban még derékig érô), bár balzsam kell mellé, és az illatával se volt bajom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Banszky

2016. november 27.

Párom használja,nekem nem tetszik se az illata se az állaga. A hatásáról nem tudok véleményt mondani mert én nem vagyok korpás,de páromnak használ. Amióta kipróbáltam kevésbé száraz a fejbőröm de nem tudok túllépni az említett negatívumokon. Elhasználom,de nekem kicsit drága és hiába jó a hatása nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Heroina

2016. november 5.

Ahhoz képest hogy citromos van ráirva, kifejezetten mentol illata van. Megszunteti valoban a korpasodast, egy hatranya, hogy kisse szaritja a hajam, de ez balzsammal segíthető, én mindenképp jó termeknek tartom, szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

reky82

2016. október 6.

Nekem ez az egyetlen sampon, ami bevált korpásodás ellen. Néha szeretnék kipróbálni más terméket is, de sajnos pár mosás után újból elkezd korpásodni a hajam, de szerencsére amikor visszatérek rá, azonnal megoldja a problémát :)! A többi Head&Shoulders sampont is kipróbáltam, de nekem ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

judit86

2016. október 4.

Elméletileg zsìros hajra való, de nekem eddig semmi más sampontól nem lett ennyire zsíros a hajam egy nap alatt!..soha többé nem veszek ilyet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Caet

2016. augusztus 17.

Évek óta H&S sampont használok, eddig a 2in1 mentolosat használtam. Azzal meg voltam elégedve, de most nem volt a bolt polcán, így ez a citromos került a kosaramba. Gondoltam, jó lesz ez is. De akkor vert volna meg Isten bottal, mikor levettem a polcról. Egyetlen egy használat elég volt, hogy sírhatnékom van tőle. Először is, mert a legnagyobb kiszerelést vettem meg, így több pénzt dobtam ki az ablakon. Másodszor, a hajam olyan, de OLYAN száraz lett tőle. Utálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

lovecreams

2016. augusztus 3.

Édesanyám most vásárolt ilyet az amúgy is korpás hajamra, amit Nizorallal mosok, de ezt most nem merem használni a vélemények alapján:|:DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

barbusus93

2016. augusztus 2.

Az egyetlen sampon, ami letakarítja a korpát. Ezért nálam kötelező darab, ha nem is mindig de 2-3 havonta kötelező termékké vált. Viszont rohamosan zsírosodik tőle a hajam :( sajnos már a második napon lelapul tőle, ezért szoktam váltani másik samponra. Rengeteg zsíros hajra való sampont próbáltam már de egyik sem vált be így maradok ennél.

update: Soha többé nem veszek head&shoulders sampont, fejbőr függőséget okoz és sűrűn kell használni, hogy ugyanolyan hatása maradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.