Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Samponok

Az eredeti head & shoulders korpásodás elleni 2 in 1 sampon

Kímélő jellege alkalmassá teszi a mindennapos használatra, melynek során alaposan megtisztítja haját és ápolja fejbőrét. Hatására haja akár 100%-osan korpamentessé válik, érezhető lágyság és frissesség, ragyogás és könnyű kezelhetőség jellemzi majd.

Bettii98

2020. február 11.

Igazából ugyanaz, mint a sima classic clean társa. Semmivel sem jobb, mint más sampon. Átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 11.

szepmadalma

2020. január 23.

nekem nem vált be az érzéken fejbőrömre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

nekem nem vált be az érzéken fejbőrömre

kismadár

2019. december 26.

Jól habzik, alaposan tisztít. Azt nem tudom, hogy a korpákkal mit csinál, mivel nem korpás a hajam, de szerettem használni. Puha és jó illatú lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Emi011

2019. december 14.

Nekem ugyan nincs korpám, de érzékeny fejbőröm igen és arra kiváló, ha egy rosszul választott sampon kiszárítja és irritálja a fejbőröm, 1-2 mosás alatt rendbehozza. A tisztító képessége nekem kevés, első mosáshoz viszont remek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

MissScorpio

2019. november 21.

Nahát...egy sampon ami nem zsírosítja tovább a hajam? Úgy látszik, létezik. Természetes samponokat szoktam venni, de ezzel plusz egy napig kibírja a hajam. Viszont, ha belemegy a szemembe, nagyon csíp..és általában belemegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

lunaticgirl

2019. november 21.

Sajnálom de ennél bármely olcsó saját márkás sampont többre tartom, az évek során kipróbált számtalan közül ez az egy elképesztően gyorsan zsírosítja a hajam.. :( második nap már nem hát frissnek, egy Aussieval kb. 4 napig friss a hajam.
Amúgy finom az illata és a korpát valóban minimalizálja, ez 1-1 *.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Amúgy finom az illata és a korpát valóban minimalizálja, ez 1-1 *.

MoonQueen93

2019. október 23.

Nagyon szeretem, évek óta ezt használja a család.Akkor találtunk rá, mikor bátyám ott kezdett dolgozni 10 éve, azóta ezt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Renus

2019. szeptember 8.

nagyon jó!
rendszeresen használom, és nem szárítja a hajam, nagyon jól tisztít, illetve nem viszket a fejbőröm.
bármelyik head&shoulders terméket szívesen ajánlom, nekünk bevalt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

nagyon jó!
bármelyik head&shoulders terméket szívesen ajánlom, nekünk bevalt! :)

Momiji

2019. május 23.

Valamitől eléggé korpás lett a hajam, és mivel a párom ilyet használ évek óta gondoltam kipróbálom, hátha segít. És láss csodát, tényleg tette a dolgát. A hajam is tök szép puha lett, és a korpa is eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Tinti

2019. május 22.

Születésem óta Head&Shoulderst hasznalunk. Szamomra ez A Sampon. Szinte mar az osszes illatot probaltam, de talan ez a kek a kedvencem. A hajamat mindig dicsertek, mert dus, fenyes, nem zsirosodik gyorsan, ami reszben szerintem koszonheto annak, hogy szamomra megfelelo sampont hasznalok. :) Ismerosok, ha kerdeznek, mindig ezt a sampont ajanlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Színezék. Lilás piros.