Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Samponok

Az eredeti head & shoulders korpásodás elleni 2 in 1 sampon

Kímélő jellege alkalmassá teszi a mindennapos használatra, melynek során alaposan megtisztítja haját és ápolja fejbőrét. Hatására haja akár 100%-osan korpamentessé válik, érezhető lágyság és frissesség, ragyogás és könnyű kezelhetőség jellemzi majd.

esztolu

2019. április 24.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nagyon nagyot csalódtam. Már alapból az állaga is fura, de az a legkisebb gond vele. Kicsit korpás a fejbőröm csak, de ez egyáltalán nem használt ellene, és eddig elég volt 3 naponta mosnam, de emiatt a smapon miatt 2 naponta muszáj. Nagyon zsírosítja az én hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Platina890413

2019. április 21.

Néha-néha elcsábulok és megveszem.
Mivel nekem festett barna hajam van nem éppen a legjobb rá ( mivel nincs benne színvédő, tudom: nem is erre találták ki), éppen ezért én felváltva használom a festett hajra való samponnal. Szeretem érezni az illatát és szerintem egy picit a hajlamnak is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Néha-néha elcsábulok és megveszem.

Azalea

2019. április 9.

Végre talàltam egy sampont, amivel még màsnap is frissen mosottnak tűnik a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

zimmbo

2019. január 29.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Semmi fakszni, tisztít, de nem nyikorgósra, jól habzik, jó az illata, amit még 1-2 nap után is érzek, napokig friss marad a hajam, nem nehezül el. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

matilda11

2019. január 27.

A kedvenc samponom. Szeretem az illatát, mások is meg szokták dícsérni. Nem lapul le tőle a hajam. Néha kipróbálok más termékeket, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 27.

erasm98

2018. december 22.

Továbbra is keresem a megfelelő sampont, amitől nem korpásodok, nem zsírosítja vagy nem szárítja a hajam. Mikor megunom a keresgélést, mindig visszanyúlok ehhez, de valahogy ez sem az igazi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

pointofview

2018. november 28.

Finom illata van, puhává és fényessé teszi a hajat. A H&S samponok közül ez az abszolút kedvenc, évek óta használjuk és nem volt okunk semmiféle panaszra. Talán lehetnének jobbak az összetevői, de mivel lemosható termékről van szó, így elfogadható. A haj nem zsírosodik vagy korpásodik tőle, néhány hét használat után a nehezen kezelhető korpát is visszaszorítja és nem engedi visszatérni, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

DoraViktoria

2018. október 25.

A Párom használja, én pedig ritkán, ha éppen egy sampon nem jön be... Viszont pont tegnap került rá a sor, a Konopka's után felszabadító érzés, komolyan! Nem raktam rá semmi más balzsamot, csak egyszer samponoztam a hajam, de ezerszer szebb, simább, fényesebb, puhább, könnyen kezelhetőbb, mint bármi más samponnal! Úgy érzem a sok vegán után vissza térek ehhez :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

TimiK

2018. október 16.

A korpát valóban megszünteti, de sajnos a hajmosást még ő sem tolja ki... Ugyanúgy zsírosodik mellette a hajam. Nagyon jól habzik, jól tisztít, és nem lapul le másnapra a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 16.

ocseszter

2018. október 12.

Ez a kedvenc samponom a h&s samponok közül is ez a kedvenc. Sokáig bírja vele a hajam. Nem zsírosodik, nem korpásodik, és szuper puha 2-3 napig hajmosás után. Mostmár csak ezt vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Színezék. Lilás piros.