Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Samponok

Az eredeti head & shoulders korpásodás elleni 2 in 1 sampon

Kímélő jellege alkalmassá teszi a mindennapos használatra, melynek során alaposan megtisztítja haját és ápolja fejbőrét. Hatására haja akár 100%-osan korpamentessé válik, érezhető lágyság és frissesség, ragyogás és könnyű kezelhetőség jellemzi majd.

Viki0922

2018. június 27.

I-M-Á-D-O-M!!!
Előtte más samponokat használtam,mindent kipróbáltam, avon, schauma, elseve, garnier,dove... de úgy gondoltam, ez még csak megér egy próbát annak ellenére,hogy nem nagyon ajánlja senki a 2 az 1-ben termékeket,főleg nem hajra.
DE! Az illata szuper ,friss, a hajam puha, könnyen kezelhető hajmosás után, a korpának nyoma sincs, és ami számomra a legmegdöbbentőbb: NEM HULLIK A HAJAM,de úgy kb.egyáltalán (persze mikor fésülöm jönnek ki hajszálak, de nem sok, meg sem közelíti az előtte lévő állapotokat...) Ezelőtt többféle sampont használtam, és azoktól hajmosás közben mindig marokszámra hullott a hajam és ez borzalmasan elszomorított... de ennek a samponnak köszönhetően mindez már a múlté! Szívből ajánlom mindenkinek<3
ui.:a hajam vastagszálú, természetes állapotában hullámos-göndör, dús, enyhén jellemző rá a korpa, inkább hamar zsírosodó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

I-M-Á-D-O-M!!!

monic7676

2018. június 2.

A korpát szépen eltávolítja és nagyon jó illata van! Egy gondom van vele , hogy 2 napot bír ki vele a hajam! Utána lapos és zsíros... :( Néha használom , de mindig van itthon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

evettke7

2018. május 30.

Valahol olvastam, hogy pikkelysömörös fejbőrre is jó ez a sampon. És tényleg jó, egy másik gyógyszertárban kapható mosakodóval kiegészítve használom egyébként, ezt heti rendszerességgel, azt már csak alkalmanként. A fejbőröm egészséges, pikkelysömör mentes, a szilikon ellenére úgy erzem nem teszi tönkre a hajam (mondjuk kompenzálok rendesen mindenféle pakolással). Az elmúlt kb 5-6 évben ezt használtam, és továbbra is ezt fogom.
Mondjuk az ilyen 2 in 1 cuccokban én annyira nem hiszek, mindig használok hozzá külön balzsamot, pakolást és különböző olajokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

tara95

2018. május 26.

Szilikonmentes párti vagyok, de egyszerűen nem múlik a korpám amit egy másik sampon generált, úgyhogy meggyőztek a jó vélemények.

Első körben frissen mosott hajjal ülök. Jól habzik, nagyon-nagyon finom illata van ami simán elnyomja a fermentált rizsvízből álló enyhe savanyú szagot amit hajnövesztésre használok. A hajam nagyon puha és összességében meg vagyok vele elégedve.

Up: le kell pontozzam, nem nekem való a szilikon....iszonyat módon zsírosít, a korpával meg nem csinált semmit. Mióta visszatértem a mindenmentes babasamponhoz és a joghurtos pakolásoz, újra ragyog a hajam korpa nélkül. Ez meg vagy kuka, vagy az öcsém elhasználja...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Qetuo13579

2018. május 6.

Sokan nem szeretik a head&shoulders márkát és nem tartják hatásosnak! Én imádtam! Nekem tetszett az illata is, illetve mássamponok miatt létrejött korpás fejbőrt remekül regenerálja akár 1.használatra is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

Reni666

2018. március 29.

Érdekességként irom le ...
Mindenfajta sampont kiprobaltam tényleg mindet ..
hullik a hajam es exrém korpás volt ..
börgyógyászhoz is mentem ..irt fel valamit de azt sem használt ..
mondom fél centis darabokban jött le a korpa vagy mi a fejemröl
egeszen 1 évvel ezelöttig ..mikor megismertem egy akkori pasimat ..érdekes volt hogy ö mondta hogy ö is sokat szenvedett a korpákkal
es ezt a sampont használta rá .
mondom nem lehet igaz nem használ ugysem ..de hat annyira erösködött hogy kiprobaltam

nem is hittem a szememnek ..kb 1 het nem kelt el de a fejböröm ugy renbehozta hogy sirtam az örömtöl
azota ezt vagy kölömbözo valtozatait hasznalom ,,mindegyik jo nyugtat ..es tenyleg nem tért vissza a korpa .
csakajanlani tudom annak aki hasonló gondokkal küzd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Érdekességként irom le ...
Mindenfajta sampont kiprobaltam tényleg mindet ..
hullik a hajam es exrém korpás volt ..
börgyógyászhoz is mentem ..irt fel valamit de azt sem használt ..
mondom fél centis darabokban jött le a korpa vagy mi a fejemröl
es ezt a sampont használta rá .

csakajanlani tudom annak aki hasonló gondokkal küzd :)

ninarny

2018. március 18.

Érzékeny és erősen viszkető fejbőr, korpa. Mindez a head & shoulders után a múlté! A 2 az 1bent 2 éve kezdtem el használni, azóta kb naponta úszni járok. Nem gondoltam volna, hogy jó lehet, de fantasztikus. Tényleg nem hiányzik utána a balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

FazekasDora

2018. február 25.

Nagyon sok korpásodás elleni sampont kipróbáltam már, de nem tudom miért ez maradt a végére. Sok hercehurcától megkíméltem volna magam. Illata is kellemes, korpa 100%ban eltűnt, kicsit drága, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Noemi93

2017. november 20.

Ez az, amin nem szabad spórolni. Korpás hajra csak H&S a nyerő

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Ez az, amin nem szabad spórolni. Korpás hajra csak H&S a nyerő

Blizz4rd

2017. október 26.

Kellemes csalódás volt. Tényleg azt éreztem, hogy nem csak tisztítja, de picit ápolja is a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Színezék. Lilás piros.