Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Samponok

Az eredeti head & shoulders korpásodás elleni 2 in 1 sampon

Kímélő jellege alkalmassá teszi a mindennapos használatra, melynek során alaposan megtisztítja haját és ápolja fejbőrét. Hatására haja akár 100%-osan korpamentessé válik, érezhető lágyság és frissesség, ragyogás és könnyű kezelhetőség jellemzi majd.

Blizz4rd

2017. október 26.

Kellemes csalódás volt. Tényleg azt éreztem, hogy nem csak tisztítja, de picit ápolja is a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

applepebble

2017. augusztus 18.

Legjobb a HEAD & SHOULDERS-ek között, nagyon szeretem az illatát. Szépen ellátja a feladatát, viszont balzsamot mindenképpen kell használnom mellé, mert különben nagyon kiszárítja a hajam végét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

LizaHun

2017. július 11.

5*-ös. A legjobb sampon. Hosszú évek óta használom, örök darab. Nagyszerűen tisztít, jól habzik, korpának nyoma sincs, használatának eredménye csak a szép, fényes, tiszta haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.

szivecske

2017. június 25.

Szerintem teljesen jó kis klasszikus sampon, szépen tisztít, nem zsírosít különösebben, talán kicsit segít a korpa eltüntetésben. Nem lesz utána sprőd a hajam, de mégis frissíti a fejbőrt is. Nyáron pláne szeretem a H&S termékeket, eurosban vagy akcióban 1000 alatt is hozzá lehet jutni a nagy kiszereléshez. Mindenképp megér egy próbát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

kirkami

2017. június 23.

Rengeteg féle sampont próbáltam már, de ez az egyetlen, amit bármikor újra vennék! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

LillaH

2017. május 24.

Sokszor próbáltam már lecserélni, de mindig visszatérek hozzá. Szépen tisztít, nem száll utána a hajam, nem korpásodik. Zsíros hajamra mindenféle csalános sampont kipróbáltam már, de azon kívül, hogy szinte mindtől korpás lett a hajam, más hatásuk nem volt. Ez a sampon viszont 2-3 hajmosás után rendbe tudja hozni a fejbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Moringa

2017. április 23.

Ki nem állhatom az SLS-es termékeket de ennek a samponnak nem tudok ellenállni. Egyszerűen összahasonlíthatatlan számomra a többi samponnal. Ha nem lenne illata számomra akkor lenne teljes az öröm de amit a hajammal művel csoda, ahhoz képest, hogy milyen állapotban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

rk98

2017. április 1.

eredetileg a korpasodas elleni syosst hasznaltam, viszont az valamiert zsirositotta a hajamat (maig megoldatlan rejtely, hogy miert), ezert gondoltam, adok egy eselyt ennek a samponnak. mint kiderult, nagyon jol tettem, mert ez ugy kuzd a korpaval, hogy nem zsirositja a hajat. az illata a gyerekkoromra emlekeztet, anyukam nagyon sokaig ilyen sampont hasznalt, ugyhogy ez szemelyes plusz pont a reszemrol. meg egyebkent azt figyeltem meg, hogy kb minden head&shoulders sampon tovabb tart, mint a tobbi marka, aminek ugyanakkora a kiszerelese. szoval az nem specifikusan erre a samponra vonatkozik, hanem az egesz markara, de valamit tudnak, mert kb masfelszer tovabb tudom hasznalni, mint a tobbi, ugyanekkora samponokat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

savolynoncsi

2017. március 31.

Elfogyott a samponom itthon gondoltam kipróbálom ezt mert ez volt itthon, párom csak ezt a sampont hajlandó használni. A fejbőröm szinte égett a használata után tetőtől talpig mindenem viszketett tőle... :( nem volt kellemes élmény ezzel a samponnal az első "randink" és ezek után úgy vélem nem is lesz több. Ja pluszban egyébként rettenetesen megritkította a hajamat is mert nagyon hullott tőle.. teljes katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

kovacsrekaa

2017. március 16.

Apukam kendvence. En mindig is utaltam a H&S samponokat, egyik sem jott be. De ez.. Ez tenyleg jo. Nagyon korpas lettem az Elseve sampontol, 2 hasznalat utan nyoma sincs. Magamnak a simat vettem, en ugy gondolom hogy a hajtonek (es ezt tobb fodrasztol hallottam mar) nincs szuksege balzsamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Színezék. Lilás piros.