Head & Shoulders

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svekits, Módosítva: 2015. március 23.

Kategória:   Samponok

Az eredeti head & shoulders korpásodás elleni 2 in 1 sampon

Kímélő jellege alkalmassá teszi a mindennapos használatra, melynek során alaposan megtisztítja haját és ápolja fejbőrét. Hatására haja akár 100%-osan korpamentessé válik, érezhető lágyság és frissesség, ragyogás és könnyű kezelhetőség jellemzi majd.

Banszky

2016. november 27.

Párom használja,nekem nem tetszik se az illata se az állaga. A hatásáról nem tudok véleményt mondani mert én nem vagyok korpás,de páromnak használ. Amióta kipróbáltam kevésbé száraz a fejbőröm de nem tudok túllépni az említett negatívumokon. Elhasználom,de nekem kicsit drága és hiába jó a hatása nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Borzoska

2016. augusztus 2.

Évek óta ezt használom. Tini koromban eléggé korpás volt a hajam, egy lapáttal még a sötét hajszínem is rátesz, így kerestem azt a valamit ami segítene. Több kudarcba fulladt kísérlet után találtam rá erre a samponra, ami igazi csodát művel. Nagyon minimális mennyiségben korpásodik a hajam tőle, illetve akkor ha a fodrászom más sampont használ. Azóta a családot is rászoktattam a használatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Evelyn7

2016. augusztus 1.

Természetes hosszú göndör dús hajam van ez a termék korpásodás ellen a legtökéletesebb. Gliss Gur Ultimate Repair sampont használom de egyszer kétszer ezzel mosom a hajam, hogy megvédjem a korpasodástól. Kíméletesen tisztítja és ápolja a fejbőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

balankaa01

2016. július 24.

Sok gondom volt a korpásodással ez a sampon előtt. Már 2 használat után letisztult a fejbőröm. Kellemes az illata. Most Nivea sampont használok, de időnként muszáj visszatérnem a Head&Shouldersre annak érdekében, hogy megelőzzem a korpásodást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

panneszka

2016. július 24.

Az első H&S sampon amitől nem viszketett a fejbőröm ez pozitív mindenképp, de nagyon hamar zsírosodott tőle. Egyébként jó lenne, jól tisztít, fényes puha haj, de így nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Cicuu

2016. április 14.

Csak ámultam használat után:gyönyörű,fényes,lágy esésű haj..Általában nagyon szárazak a hajvégeim,de amikor ezt használom,nyoma sincs ennek.A korpámat is elmulasztotta.Az illata annyira nem tetszik,de ez legyen a legkevesebb a hatása miatt.Mindenképpen újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 14.

nikolett

2015. szeptember 30.

Ez az, ami sosem okoz csalódást és kijavítja a más samponok által okozott "gubancokat". Nálam ötös és olyan a hajam tőle, amilyennek én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Emolliensek: Glycol Distearate, Dimethicone
Emulgeálószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Cocamidopropyl Betaine
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Polynaphthalenesulfonate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool
Színezékek: CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Zinc Pyrithione, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Színezék. Lilás piros.