Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. május 3.

Kategória:   Samponok

Korpásodás elleni sampon száraz fejbőrre.

BNicol

2013. augusztus 23.

Minden szempontból nagyon jó lenne, de nekem hajmosás után is zsírosnak néz ki a hajam, pedig jól kiöblítem és a hajtövekre nem használok balzsamot sem. Pedig az illata nagy szerelem. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

angi995

2013. július 28.

Nekem bevált:) Rengeteg flakonnal elhasználtam belőle, mindig elhatározom hogy jó, akkor most mást használok az ára miatt.. de újra visszatérek hozzá mindig:) Az illata napokig megmarad a hajamon, és olyan jó érzés mikor a suliba is mindig kérdezték milyen sampont használok, mert olyan jó illata volt a hajamnak!!:)) De ugyan ezt gondolom a Citrusos változatról is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

Arita

2013. július 4.

Úgy tűnik, ez az a sampon, ami a legalkalmasabb az én zsíros-korpás, viszkető, érzékeny fejbőrömre. Jól tisztít és megszünteti a korpát és a viszketést. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

szilvy24@

2013. április 25.

nem lenne rossz de használat után olyan lapos lesz a hajam tőle h ajjaj :/ borzalmas :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

godori

2013. április 25.

A mentolos változattal ellentétben ez nem rontott a helyzeten de nem is javított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

darcy

2013. március 16.

Ez is azon kevés sampon közé tartozik, ami nem szárítja ki az érzékeny fejbőrömet. Sűrű, tömény habja van (bár lehet, hogy csak én adagolom mindig túl). Az illatát nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Szofi07

2013. február 24.

Én maximálisan meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. Egy gyógyszer miatt lett nagyon száraz a bőröm, így a fejbőröm is, és megjelent a korpa. A reklámoknak köszönhetően egyből a Head & Shoulders jutott eszembe, így rögtön meg is vettem, és 2-3 használat után jelentősen csökkent a korpásodás mértéke, mára már teljesen megszűnt, de nem fogom abba hagyni a használatát, mert a hajam is nagyon szereti, könnyen kifésülhető, puha, ápolt és kevésbé töredezik! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

vidan

2013. január 18.

Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Nekem nem jött be.

oswin

2013. január 1.

Hú ezek az összetevők,nem éppen a legjobbak.Őszintén szólva sosem volt túl jó kapcsolatom a Head&Shoulders samponokkal,így nem voltak túl nagy elvárásaim vele szemben.Pedig nagyon jó!A hajam puha,fényes lesz tőle,és ez még napok múlva is látszik rajta.Csak az a kérdésem,miért nem csinálnak balzsamot is hozzá?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 1.

Corra

2012. december 18.

Rettenetes összetevők, nagyon erőteljes illat, ránézésre nem sok jót mondtam volna róla. Mégis:

Kamaszkorom óta szeborreás a fejbőröm, vagyis ha nem jól váalsztom meg a sampont, akkor vagy zsíros pikkelyekben ragad a korpa a fejbőrömre (= hajhullás), vagy ha egy sampon ezeket leoldja, akkor ezek a nagy pikkelyek látszanak leválva a hajtőnél. NEm egy építő látvány egyik sem, plusz még vegyük hozzá a piros, gyulladt, viszkető fejbőrt is, mert így teljes a kép.

Súlyos tízezreket költöttem gyógysamponokra: kátrányosra, kénesre, szelénesre, csak patikában kapható egyéb csodákra, főztem gyógynvényfőzeteket, hazsnáltam hajcseppeket, tonikokat, ecetet, még felsorolni sem tudom, hogy tizenéve alatt mi mindent kipróbáltam. Hogy végl hogy lyukadtam ki ennél az agyonreklámozott szörnynél, aminek majd' minden összetevőjéről ordít, hogy tovább kéne rontania aproblémámon, azt nem tudom.

De láss csodát: azóta van rendben a fejbőröm, amióta ezt használom. Igen, lehet, sőt tapasztatam is már, hogy ha másra váltok, akkor a probléma is visszatér, tehát meg nem gyógyított, de tudtommal ezt a bőrbetegséget nem is lehet, csak kordában tartani. Arra pedig remek. Nem a legolcsóbb samponok közé tartozik, de azokhoz képest, amiket azelőtt hazsnáltam eredmények nélkül, még olcsónak is mondható.

az originál és a sensitive változatokat használom, mindkettő egyaránt jó a fejbőrömnek, a hajamnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2