Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jujo, Módosítva: 2011. december 12.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hydra-Cink formulája hatékonyan megszünteti a kopásodás okát, valamint a fejbőr kellemetlen, száraz, húzódó érzését is, mely szintén a korpa kialakulásával függhet össze. Színezékmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt termék. Gyengéden táplálja a fejbőrt, simává, puhává teszi a hajat. Már az első hajmosásnál elkezd hatni. Kíméletes, pH-semleges formulájánál fogva mindennapi használatra alkalmas.

kvitta.girl

2015. április 24.

Itt olvasott vélemények alapján vettem meg ezt a sampont és nagyon jól tettem! Gyerekkorom óta nem voltam korpás de lehet megfázott a fejbőröm mert elkezdett korpásodni és viszketni és mivel se a teafaolaj nem segített önmagában se pár kipróbált sampon így erre esett a választásom, és tényleg nagyon sokat segített. Head and shoulders gyerekkoromat idézi, egészen 14 éves koromig folyamatosan a citrus fresh volt otthon, anyu semmi mást nem vett én már nagyon untam de hát nem volt sok beleszólásom így nem sok kecsegtetéssel volt felém hogy ismét ezt a márkát "kell" használnom, de már teljesen más mint régen.
Illata gyengéd, hatása viszont erős, de közbe még se szárítja a hajat. Magam is meglepődtem hogy lemosásnál teljesen puha az amúgy száraz hajam, mindig az olajos samponokat választottam, nem hittem volna soha egy korpásodás elleni sampon is ilyen puha hajat eredményez! Korpa egyáltalán nincs, viszketés is enyhült, max hajmosás előtti napon kezdek el újra korpásodni de majd meglátogatok jövő hónapba egy bőrgyógyászt. Addig is nagyon sokat segített ez a sampon, vannak még csodák :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

babyface

2015. január 15.

már valamelyik verziójához írtam (talán az almáshoz), hogy mindig van itthon egy flakonnal vészhelyzet esetére. legutóbb az ocean fresh-t vettem, ami egyáltalán nem tett jót a fejbőrömnek mivel érezhetően tele van mentollal ami irritál főleg most télen. a fejbőröm katasztrófális állapotba került ezért váltottam rá. az illata tényleg isteni és pár alkalom után megszüntette a viszkető, égő érzést és a korpát. :) persze állandó samponom marad a lush, de alkalmanként használva szuper!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

t.reni

2014. július 2.

Nekem télen kezdett el nagyon száradni a fejbőröm is, ekkor találtam rá erre a samponra, de nekem nagyon bevált. Több Head & Shoulders sampont is próbáltam már, de a téli időszakra ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

galliba87

2014. május 4.

Imádom, csak ez vált be korpásodásra nálam. Már 15 éve ilyet használok, újabban sokszor veszem ezt a szenzitív fajtát, de őszintén szólva nem érzek sok különbséget a többi fragrance és e között.:) Mind jó, általában ár szerint döntök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

tkati

2013. december 8.

Az egyetlen sampon, ami a korpásodás ellen bevált nekem. Sajnos zsírpsítja a fejbőrömet, de nem találok mást, ami jó lenne, így mindig visszaterek hozzá. Az illatát szeretem. A zsírosodás miatt négy pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 8.

BNicol

2013. augusztus 23.

A korpásodást meggátolja, de én ettől a sampontól nehéznek és zsírosnak érzem a fejbőröm és a hajtövem. A vége viszont ugyanúgy száraz maradt. A sensitive jellege miatt vettem meg. Nálam még mindig a mentolos a befutó, pedig az is szárít. Az illata viszont jó, habzása és állaga a márka többi termékéhez hasonló teljesítményt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Kitti8

2013. július 13.

Nem is korpásodik a hajam, mégis ez az egyik legjobb sampon a hamar zsírosodó hajamra. Az illata is nagyon finom. Nekem jobban bevált, mint a többi a terméke a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Gigi81

2013. április 10.

A korpát tökéletesen eltünteti, a sokkal drágább és jobbnak mondott samponok sem voltak képesek erre. Számomra, a zsírosodásban is tökéletesen helyt áll,az illata nagyon kellemes, de Sensitive formája ellenére nagyon csípi a szemet és a fejbőrt, látványos hajhullással párosulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

cicatapmancs

2013. április 6.

Mióta head & shoulders használok nem volt egyetlen egyszer sem korpás a hajam. Pár alkalommal mostam mással hajat az elmúlt 4 évben, rögtön vissza is jött. Amíg gyártják én nem cserélem le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

lenaa

2013. február 23.

Jó ideje ezt használom, és egészen elégedett vagyok vele. Néha jobban előjön a korpa, akkor egy drágább samponra (neutrogena) szoktam váltani, de néhány hajmosás után visszaállok erre.

Szeretném idővel majd lecserélni valami természetesebbre, kísérletezem is, de eddig ez a legjobb. Minden mástól eddig viszkettem, korpásodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.