Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jujo, Módosítva: 2011. december 12.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hydra-Cink formulája hatékonyan megszünteti a kopásodás okát, valamint a fejbőr kellemetlen, száraz, húzódó érzését is, mely szintén a korpa kialakulásával függhet össze. Színezékmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt termék. Gyengéden táplálja a fejbőrt, simává, puhává teszi a hajat. Már az első hajmosásnál elkezd hatni. Kíméletes, pH-semleges formulájánál fogva mindennapi használatra alkalmas.

aprouleany

2013. január 3.

Évek óta a Citrus Fresht használtam a H&Sh-től, és elégedett is voltam vele, de mióta hidegebb lett, éreztem, hogy viszket és húzódik a fejbőröm, gyorsabban zsírosodik a hajam (nem volt elég hetente kétszer hajat mosni), és úgy általában télen mindig ez volt a helyzet, főleg, ha még a hajszárítót is bevetettem. Nem gondoltam volna, hogy túlságosan szárít a Citrus Fresh, hiszen zsíros a hajam, az meg elvileg arra való sampon. Aztán megvettem ezt az aloe verásat, és sokkal jobb a helyzet: korpa ezek után sincs, elmúlt a viszketés, és ismét elég hetente kétszer hajat mosnom. Egyelőre maradok ennél, ötöst kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

Nimrod

2012. november 28.

Egyelőre csak első benyomást tudok róla írni, mert 1x használtam. Mondjuk régebben is használtam már head and shoulders-t éveken át, de a nagy "natúr mánia" miatt abbahagytam a használatát. Kísérletezgettem különféle samponokkal, de valahogy soha nem találtam meg az igazit, mert eddig szinte az összessel volt problémám. Hol korpás lettem, hol annyira viszkettem, mint egy rühes kutya. Az utóbbi időben tehát szilikon abszolút nem érintkezett a hajammal. Emiatt dús lett, de kicsit szálkásabb is. A hátránya a hajamnak, h nagyon száraz és dús mosás után, viszont gyorsan be is tud zsírosodni és lelapul. Féltem a head and shoulders-t újból használni, mert emlékeimben az élt, h már másnap moshattam a hajam. Nos igen...ez a félelem be is igazolódott..ha nem is másnap, de 3. nap mindenképpen mosásra szorul már. A szilikontartalom miatt pedig úgy csusszan, h csak na...nagyon elszoktam tőle. Eddig kb olyan volt, h kihúztam egy tincset és úgy maradt ( :DD ) most pedig visszalapul. Nem tudom, h mennyire teszek kárt a hajamban a szilikonnal, mert a szilikonmentesség alatt igazából egyáltalán nem tört a hajam, nem volt csúnya a vége, csak mivel hullámos és nagyon erős hajam van, a kis pöndöri kishajak kiállnak, amitől szálkásnak néz ki. Most ezek a kishajak nem látszódnak. De lényeg a lényeg, kevésbé viszket és egyelőre korpát sem látok...de biztos, h lesz valamennyi, mert majd szedi fel. Szóval inkább mosom sűrűbben, minthogy korpás legyek. A szilikonkérdés pedig....hát ha látom, h a hajam nagyon elvékonyodna, akkor újra nekiállok a leszoktatásnak. Megelőlegezek egy 4est.

UPDATE: A legutóbbi mosás alkalmával rájöttem, h nem a benne lévő szilikontól lett sima a hajam, hanem a balea argánolajos balzsamjától...amit most a 2. mosásnál nem használtam, csak simán a sampont. Így viszont sprőd, száraz és szálkás lett és másnapra tincsekbe különállt néhány része, amit imádok :S. De a lényeg: korpa és fejviszketés egyelőre nincs. Szóval egy tápláló balzsam kell és máris okés. Csak félek, h károsítani fogja a hajam: kiszárítja, szálkásítja. Nyáron a balea barackos samponjától olyan volt a hajam, mint még semmitől soha...annyira puha és selymes...csak brutál módon viszkettem és korpásodtam tőle. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

6Agi

2012. október 26.

Sokáig bojkottáltam a Head & Shoulders termékeket, mert eleve negatívan állok az agyonreklámozott termékekhez. És kb. 6 évvel ezelőtt nem voltam megelégedve egy termékükkkel. A manikűrösömnél volt egy promóció, és akkor kaptam egy flakont, ingyen. Nagyon imádom! Abszolút pozitív csalódás volt! Mindenkinek ajánlom. Nagyon érzékeny a fejbőröm. Könnyen korpásodik. Ezerféle sampont, készítményt kipróbáltam már. Ez nagyon bevált. Kíméletes a fejbőrömhöz, és nem lesz korpás, ha ezt használom. Az illata isteni! Próbáld ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Dynu

2012. október 2.

Nekem csak ez használ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Nekem csak ez használ!

Edi001

2012. szeptember 23.

Sokáig használtam a Wella samponokat, de az utóbbi időben viszketett a fejbőröm tőle és hullott is sajnos....!
Éreztem, hogy valami természetesebb cuccra kellene váltani! Hosszas töprengés után ezt a ezt a fajta H&S terméket választottam! Amióta ezt használom nem viszket és nem hullik a hajam annyira!
De még nem az igazi sampon valahogy számomra, szóval valami természetesebb összetevőket tartalmazó samponra szeretnék találni!!!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Nekem nem, de egy barátnőmnek nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Nekem nem, de egy barátnőmnek nagyon bevált.

Emily

2012. február 9.

Ha valami miatt korpás lesz a hajam csak ez az egy sampon segít. A hajam nem nagyon szereti, hamar zsíros lesz tőle és semmi tartása nincs tőle, de valamit valamiért :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

chyny-eve

2012. január 18.

Használtam én is már ezt a sampont és a férjem is. Nem viszket tőle annyira a fejbőr, de a hajam állaga annyira nem tetszett utána....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 18.

jujo

2011. november 27.

az elmúlt években nagyon sokat kísérletezgettem a samponokkal, olcsóbbal, drágábbal is, végül fél flakon samponokat hajítottam ki a kukába. sokáig kerültem a head & shoulders termékeket, mivel a hajam hullott tőle, és próbáltam olyan sampont találni, amitől nem is hullik és a korpát is megszűnteti........ hát ilyen nincs :( aztán kipróbáltam ezt a terméket, és meglepődve tapasztaltam, hogy már az első hajmosás után eltűnt a korpa a fejbőrömről, majd többszöri használat után még mindig azt tapasztaltam /tapasztalom, hogy nem hullik a hajam. köszönöm H&Sh!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.