Head & Shoulders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2017. január 26.

Kategória:   Samponok

2 az 1-ben korpásodás elleni sampon és balzsam. Segít puhán tartani a hajat és akár 24 órán át megakadályozza a pára okozta göndörödést. Lágy tapintású haj, akár 100%-os eredmény a korpásodás ellen.

Luna1024

2017. november 26.

Rég használtam már Head & Shoulders terméket, mert a samponjaik szerintem nem igazán az én hajtípusomra vannak kitalálva: csípőig érő, normál szálú, dús hajam van, a súlya lehúzza és ezért baromi gyakran kell mosnom (heti háromszor mostanában), viszont soha nem volt korpám, a samponjaik meg inkább arra vannak kitalálva, ahogy láttam. De Youtube-on az egyik enyémhez hasonló hajú "beautyblogger" nagyon dicsérte, hát gondoltam: egy próbát megér! :) Jó döntés volt, nagyon-nagyon szeretem, az egyik legjobb sampon, amit valaha használtam, és ez nagy szó, mert sok mindennel találkozott már a hajam az elmúlt 23 év alatt. :D Picit kellemesebb illatra számítottam, de persze nem büdös vagy ilyenek, csak semmi extra, a szokásos Head & Shoulders illat, minden samponjuknak ilyen illata van (de érdekes módon a hajam ezt is szereti: napokig érzem az illatát, ami nagyon ritkán fordul elő velem!). Na de nem is ez a fő szempont ugye... :) Maga a sampon fehéres színű, az átlagnál picit sűrűbb, de nagyon kevés kell belőle, ugyanis pici vízzel nagyon könnyen felhabosítható és eloszlatható. Egy hajmosás alkalmával kétszer samponozok, de valójában már elsőre is nagyon jól tisztítja a hajam, leszedi a kosz nagy részét úgy, hogy bár 2 az 1-ben termék, egyáltalán nem nehezíti el a hajat, nem lapul le tőle, hanem szép selymes, puha és fényes lesz! :) Sőt, lehet hogy csak bebeszélem, de mintha az eddigieknél picit később kezdene zsírosodni a hajam, ami szintén szokatlan egy olyan sampontól, ami egyben balzsam is. :D Használtam már önmagában (úgy is szuper), de én megszokásból azért fel szoktam tenni 2 percre még egy Inecto Naturals kókuszos kondicionálót is, és heti egyszer hajmosás előtt egy pakolást. De maga a sampon mindent teljesít, amit ígér: az eredmény szép, selymes, könnyen kifésülhető és lágy esésű haj. :)

Az ára ugyan nem a legbarátibb, de ezért nem vonok le pontot, mert még a kis kiszerelés is elég volt nekem vagy másfél hónapig, a nagyról meg aztán ne is beszéljünk, szóval igen gazdaságos. :)
Nagyon elégedett vagyok vele: a mostanában száraz és szálkás hajam sokkal szebb és egészségesebb kinézetű a használatával, már az egyéb hajápolók előtt is! Szerintem érdemtelenül népszerűtlen termék, próbáljátok ki, ha tehetitek! :) A kíváncsiságom miatt lehet, hogy most mást veszek meg, de szinte biztos, hogy hamarosan visszatérek hozzá egy újabb flakon erejéig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

ammyfool

2017. október 30.

Ez a termék a kócos és kezelhetetlen hajamat, újjá varázsolta.
Utána még néha felszoktam vinni néha egy pár perces pakolást,és ennyi.
A fodrászomnál most voltam egy év után újra, ez idő alatt csak ezt a sampont használtam,és a hajam egyáltalán nem roncsolodott. Teljesen megvagyok vele elégedve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Ez a termék a kócos és kezelhetetlen hajamat, újjá varázsolta.
Utána még néha felszoktam vinni néha egy pár perces pakolást,és ennyi.

babyface

2017. április 25.

nagy mizériában vagyok a samponokkal, mert a hajam hosszából kifolyólag (fenékig ér...) nehezen adok ki több ezer forintot egy samponra, ami lehet, hogy nem is használ, hamar elfogy, emellett hajlamos vagyok bekorpásodni mindentől... itt ugye egy probléma már minusz, már csak az kellett, hogy szépen karban tartsa a sörényemet. annak ellenére hogy 2in1-ben én azért még egy golf-os balzsammal rámegyek a végén és így tökéletes, talán a másik 2in1 verziótól sokkal simább a hajam pedig az elvileg dúsít... :) kellemesen csalódtam ezekben az új h&s-ekben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Kesudio

2017. április 13.

Új kedvenc sampon. Finom az illata. Balzsam nélkül is könnyen fésülhető vizesen a hajam. Balzsammal együtt tényleg puha a hajam. Szeretem a 2 az 1-ben samponokat, mert ha nem használok balzsamot kritikán aluli a hajam, viszont balzsammal meg hamar zsírosodik. Ehhez nem kell balzsam ahhoz ne legyen gubancos a hajam. Szuper! Alapból egyenes a hajam, így azt nem tudom, egyenesítő hatása megvalósul-e.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

SzKingaa

2017. február 19.

Nekem nagyon bejött ez a sampon, ez lett az új kedvencem kiütve a Pantene-t.
A hajam: Hát középig érő, kb 60cm. Két évig szőke voltam teljes hajhosszon, 10-11-es árnyalat (vagyis nagyon szőke :D), mostanra növesztem a természetes hajam vissza és jelenleg már csak a hajvégemen 15 centi az a 11-es árnyalat, úgyhogy mindenki azt hiszi direkt ombre hajam van. A szőke részek igen erősen szárazak és törnek (ezért sem maradtam szőke), a természetes színem jobb állapotú de egy kicsit az is szárazabb (volt).
Nagyon régen volt Head & Shoulders samponunk és millió csalódás után gondoltam ezt veszem. 4x használtam, a hajam puhább és simább tapintású, egyenesítő tudásáról nem tudok mit mondani. A természetes hajam teljesen jó tapintású nagyon tetszik, ez az első sampon ami a tisztításon kívül mást is csinált, a szőke végek természetesen még szárazok de mintha azok is puhábbak lennének :D Hajmosás gyakoriságát nem növelte nálam attól hogy balzsam is, ugyan olyan gyakran mosok hajat mint eddig (kb 4-5 nap után zsíros).
Jelenlegi hajrutinom:
Head & Shoulders smooth & silk 2in1 sampon
Pantene Pro-v intensive repair balzsam
L'oréal Elseve selymes olaj /károsodott hajra /6 különleges virágolaj
Mindig hajszárítás mosás után :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

Nekem nagyon bejött ez a sampon, ez lett az új kedvencem kiütve a Pantene-t.
Jelenlegi hajrutinom:
Head & Shoulders smooth & silk 2in1 sampon
Pantene Pro-v intensive repair balzsam
L'oréal Elseve selymes olaj /károsodott hajra /6 különleges virágolaj
Mindig hajszárítás mosás után :D

Nena

2017. január 27.

Szerintem gimis koromban volt utoljára Head&Shoulders samponom (a citrusos és nagyon utáltam). A hajamnak eddig sok baja volt, de speciel korpás nem volt - most vagy attól, hogy várandós vagyok, vagy a fűtéstől, de az lett. Próbáltam kímélőbb samponokat, de nem hoztak látványos eredményt. Kínomban ezt az új verziót vettem meg, különösebb utánaolvasás nélkül.
A tapasztalataim: ha nem is első mosásra, de tényleg csökkenti a korpát, és ha ezt használom, nem is tér vissza. (Azt nem gondolom, hogy ha majd abbahagyom, akkor is kitart a hatása.) Ezt a göndörödés-csökkentést nem vettem igazán komoly ígéretnek, mert túl szép lenne. :D Ha valakinek, hát nekem a legminimálisabb párától is olyan lesz a fejem, mint egy birkának. Ez a sampon érezhetően egy bevonatot képez a hajszálakon, akármennyire is öblítgetem a mosás végén. (Szerencsére ez zsírosodást nem okozott, mert ettől féltem.) Azért azt nem állítom, hogy semennyire sem ugranak össze a hajszálaim, de valamennyit tényleg segít.
Összességében egy erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Összességében egy erős négyes.

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2