Health & Beauty

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pipszi, Módosítva: 2019. január 22.

Kategória:   Egyéb

Enyhíti a viszketést, égést, rovarcsípés, horzsolások, napégés és bőrpír okozta irritációt. A zselé 26-féle holt-tengeri ásványt, és  E-vitamint tartalmaz. Nyugtató hatással van a problémás, irritált bőrre is.

EvandEra

2020. június 27.

Izraelben vettem anno, imádtam. A leégett bőrt gyorsan nyugtatja, én inkább rovarcsípés kezelésére használtam. Nagyon joker cucc, nyárra MUST HAVE kategóriás nálam! Sajnos a hozzáadott parfümillat igencsak érezhető, ennek ellenére jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract
Hidratálók: Maris Aqua
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.