Helia-D

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anett, Módosítva: 2012. május 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2790 Ft

Olyan multifunkcionális növényi hatóanyagot tartalmaz, amely javítja a bőrfelszín teltségét, feszességét, serkenti a bőr mikrocirkulációját és csökkenti az életkorra jellemző ráncok kialakulását. További növényi hatóanyagai, a shea vaj, aloe vera, körömvirág olaj és kukoricacsíraolaj bőrpuhító, bőrregeneráló hatásúak. A 12 faktoros UVA/UVB szűrő és a krémben lévő E-vitamin hatékony védelmet jelent a káros környezeti ártalmakkal és a napsugárzással szemben.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Helia-d.hu

Natalka

2014. december 30.

Jó ideje használom már, mégsem tudom hányasra értékeljem... Az biztos, h jól hidratál, beszívódik, pedig zsíros krém, de könnyű elkenni. Örülök a fényvédőnek benne, bármennyire is kevés, de legalább van.
Nem vettem észre, h szebb lenne a bőröm tőle. Semmi különöset nem vettem észre, se különösen jót, se rosszat, viszont jó rá sminkelni. A tégelyt nem szeretem, mert a szűk nyíláson úgy kell kikapargatni a krémet, alig férek hozzá.
Összességében talán a jó tulajdonságok vannak túlsúlyban, ha nem találok jobb nappali krémet fényvédővel (!), akkor ezt veszem újra, de biztos van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

muckó

2014. május 25.

Anyukámnak vettem és ez az első olyan krém, amit megkért, hogy vegyek újra, mert szebb a bőre tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.

felicitas

2014. március 6.

A nappali változatát választottam télire, és bár nem tökéletes, mégis elégedett vagyok vele. A kis mitesszerek eltűntek az államról, szépen hidratálja a száraz bőrömet, de tudom, hogy egy hidegebb télen ez kevés lenne. Majd tesztelem az éjszakai változatát, az csak gazdagabb.
A szemkörnyék ápolójával együttes csomagban igen jó áron jutottam hozzá, az árát megérte. Beleszerettem a Hélia-D-be, pedig eddig nem voltam elégedett sok termékükkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 6.

banyadék

2013. június 10.

Számomra egyáltalán nem sok melegben sem, igaz a bőröm kicsit vízhiányos. Amióta használom, láthatóan ragyogóbb és szebb lett a bőröm. A kozmetikusom is megkérdezte, hogy mitől szép a bőröm. Köszönhető ez neki és éjjeli testvérének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 10.

atinamail3

2013. május 28.

A Helia D testapoloival már korábban is meg voltam elégedve, most takarekossagbol esett a választásom erre az arckremre (tobbnyire Vicy-t használók). Az igényes csomagolás már eleve megfogott -nem mintha a markatol ez meglepő lenné- máris úgy éreztem hogy a penzemert többet kapok. Hát a használat során ez csak erősödött bennem! Felkenes után, enyhén bizsereg tőle az arcom, de remekül felszivodo gazdag kence, és nálam melegben is kivalloan működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 28.

cingarela

2012. december 20.

Ahogy az éjszakai, úgy a nappali krém is kiváló, bár igaz, csak most télen vetettem be tekintettel, hogy zsírosabb a bőröm, így nyáron sztem túl sok lenne, de most szuper jól muzsikál..........a többit már leírtam az éjszakai krémnél! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 20.

tnildiko

Korcsoport: >54
2012. november 17.

Édesanyámnak vásároltam néhány hete. Azóta használja, és nagyon meg van elégedve vele. Jól kenhető, hamar beszívódik, kellemes, finom illata van. A bőrét rugalmasabbnak, fiatalosabbnak érzi, amióta használja ezt a krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 17.

Morci

2012. július 3.

Egy-két hete használtam még csak, amikor bejött ez a nagy meleg, így most átmenetileg félreteszem, mert soknak bizonyult. Viszont szerintem hűvösebb időben tökéletesen fog működni. Kicsit nehezebb krém, mint az éjszakai változata, talán a Hélia-D-nél érdemes lenne elgondolkodni azon, hogy csináljanak egy zsíros-kombinált bőrtípusra való változatot is, mert akkor nyáron is szívesen használnám, ha könnyebb állagú lenne. Tetszik, hogy van benne fényvédő, remek a hidratáló hatása, és még feszesíti is valamennyire a bőrt. Nekem az illata is bejön, ez is a narancsvirágra emékeztető diszkrét, kellemes illat. A csomagolást ennél a krémnél is kiemelném, tetszik a fekete-arany dizájn. És magyar! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

Honeyhair

2012. május 22.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a krémmel. A bőröm határozottan szebb, finomabb, egyenletesebb lett tőle, és még enyhe pórusösszehúzó hatást is tapasztaltam. Az illata visszafogottan elegáns, bár nekem kicsit "natúr", jobban tetszene azzal az igazi, klasszikus Helia-D illattal! Kizárólag ezért kap tőlem négy csillagot, a hatását tekintve ugyanis egyértelműen ötöst érdemel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin, Calcium Gluconate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetyl Alcohol, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Cetearyl Alcohol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Dimethicone, Helianthus Annuus (Sunflower) Oil, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Lecithin
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum
Illatanyagok: Limonene, Parfum/Fragrance, Linalool, Ascorbyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Sorbitol h 1 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0