Helia-D

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 2890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. október 27.

Kiszerelés:   50
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Helia-d.hu, 2890 Ft

A ránctalanító hatású argán őssejt a bőrfelszín legmélyebb rétegébe, az irharétegbe is képes bejutni, s ott kifejteni hatását. Sejtmegújító hatásának köszönhetően belülről tölti fel a bőrt.

Csökkenti a szarkalábakat és növeli a bőr feszességét. A krém antioxidáns tulajdonságait és hatékonyságát a benne lévő E- vitamin és B5 provitaminok is jelentősen növelik.
Bőrpuhító shea vaj tartalma segít táplálni, regenerálni és fiatalosan tartani bőrét. 12 faktoros fényvédőt tartalmazó krém, amely megóvja az arcbőrt a nap káros sugaraitól.

Ajánlott korosztály 40+

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 2890 Ft , Eladó: Helia-d.hu

bodor.bebi

2018. február 22.

Szettben vettem az éjszakai krémjével. Nagyon megszerettem, azóta már2x vettem. Az illata kellemes, száraz bőrrel csodákat művel. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzést. Nekem bevált. Bár én az összes Hélia D terméket szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

EniKatz

2018. február 19.

Ajándék lett volna, de rám maradt, gondoltam kipróbálom, bár még nem tartozom az ajánlott korosztályba. De ráfér a bőrömre a megújulás. :) Sosem használtam rendszeresen arckrémet, még nem találtam olyat, ami tökéletesen beszívódott volna, zsíros érzet hagyása nélkül. Sajnos ez sem olyan. :( Az illata kellemes, de erős, kis mennyiség után is érezni egész nap, ez nem mindenkinek jön be. A tégely nagyon szép, elegáns, viszont nem praktikus, nehéz belenyúlni, hosszú körmökkel kifejezetten rossz élmény. Sajnos egyelőre még túl sok hatást sem tapasztaltam. Nem hiszem, hogy fogok magamnak venni ilyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 19.

Anka85

2018. február 17.

Nekem sajnos nagyon zsíros ez a krém, nehezen szívódik be és még pattanásos is lettem tőle :

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

springee

2018. január 4.

A páromtól kaptam ajándékba az éjszakai párjával egybecsomagolva, magamtól nem vettem volna meg, hiszen már egy jó idejei a koreai termékek mellett tettem le a voksomat, de szegénykémnek ezek a kencék egyre mennek, tetszett neki a csomagolás és csak örömet szeretett volna szerezni. És ennyiben kimerülnek az érvek amellett, hogy miért használom. Az ajánlott korosztályba én sem tartozom bele, de ez az ajánlás a csomagoláson sincs hangsúlyosan feltüntetve, mint mondjuk a L'Oreal krémek esetében. A legfőbb ok, amiért nem szeretem, az az, hogy nem szívódik be rendesen. Viszont ennek a krémnek "hála" megértettem, mit jelent a diszkógömb fej. Azt, amit ez csinál. Erre az olajos, zsíros, fullasztó, maszk érzetet nyújtó kencére mondanom sem kell, sminkelni sem tudtam, az alapozó össze-vissza mászott. Egy ilyen nappali krémmel biztosan nem mennék ki az utcára. Itthon maradós napokra jó, de egy normális nappali krémet elvileg bármikor lehetne használni. Viszont van benne fényvédő, ami plusz pont. Ellenben a csomagolása hiába szép, nem praktikus. Spatulával nyúlok bele, így rendben van. A bőröm szép lesz tőle, de szép lesz az olyan nappali hidratárótól is, ami cserébe nem ilyen szalonképtelen fejet csinál. Az éjszakai párja sokkal jobb. Lehet, hogy az ajánlott korosztály bőre másképp reagál a krémre és nekik jobban beválik, de mivel nincs hangsúlyosan feltüntetve ez az ajánlás, így könnyen mellé lehet nyúlni és könnyen a kosárban köt ki. Nem mondom, hogy senkinek sem ajánlom, de az én korosztályomnak biztos nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Magnolieae

2017. október 17.

Habár nem tartozom az ajánlott korosztályba, úgy gondoltam kipróbálom az éjszakai változatával együtt, elvégre apróbb ráncaim már nekem is vannak. Az arcomat már hosszú ideje hidratálom, jelentős változást nem vettem észre a korábbi Helia-d krémhez képest, ami jóval olcsóbb és száraz bőrre talán még jobb is, de szépen hidratál és mintha egy parányival egyenletesebbé vált volna az arcbőröm felszíne. A ráncaim száma nem csökkent az arcomon, viszont amit észrevettem, hogy a dekoltázsom állapotán javított, igaz azt korábban nem hidratáltam rendszeresen. Nem zsíros, nem vizes, könnyen felszívódik. Nagyon tetszik, hogy a nappali krémmel egybe csomagolva is kapható szép, elegáns dobozban, így ajándéknak is kiváló. Száraz bőrre nem biztos, hogy ez a legmegfelelőbb választás a Helia-d termékei közül, de összességében nagyon jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

JudithBeauty

2017. július 16.

Még nem vagyok 40+ korosztály, de sajnos közelítek hozzá, ami az arcbőrömön is jelentkezik. Extra szárazzá vált, még nyáron is, és sokszor húzódik, és a homokomon megjelentek az első mimikai ráncok is. Ezért választottam ezt az arckrémet, mert nekem pont jó, hogy zsírosabb az állaga. Nagyon hamar felszívja a bőröm, remekül hidratál, és úgy vettem észre, hogy feszesít is. Az illatát is szeretem, a krém tégelye pedig nagyon elegáns, jó ránézni.
Tehát nagyon meg vagyok elégedve az arckrémmel, amit egyébként a nyakamra és a dekoltázsomra is szoktam kenni, mert nincs irritáció. A többi Helia-D terméket is ki fogom próbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 16.

oroszildiko

2017. június 8.

Kellemes illatú, azonban eléggé zsíros állagú, viszonylag nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Kellemes illatú, azonban eléggé zsíros állagú, viszonylag nehezen szívódik be.

ditka

2017. május 9.

Sajnos megint rá kellett jönnöm, hogy nekem nem szabad olajat tartalmazó krémet használnom.
Két hét használata után teljesen eltömítette a pórusaimat, jó pár pattanásom lett tőle.
Maga a krém számomra nehezen kenhető volt, egy kis vizet szoktam még hozzáadni, így kicsit hidratáltabb lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 9.

stiles

2017. március 26.

Nehéz, zsíros, nagyon büdös. Csúnya az INCI-je is. Nem szívódik fel, csak ül a bôröm felszínén, és nem érzem, hogy puhább lenne tôle, egy hét elteltével sem. Sminkelni sem túl jó rá, meg ez a kézzel belenyúlós csomagolás sem ideális. Én nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

Ncsk

2017. március 15.

Allaga,illata,csomagolasa szuper. Csodakra nem kepes, de nem is ezt vartam tole. A Heliara jellemzo minoseg,erdemes megvenni. Kozvetlenul a felvitel utan nagyon zsirosnak tunik, de par perc utan teljesen felszivodik es semmi zsiros erzet nem marad utana. Mivel ez is bevalt, az itteni velemenyek alapjan a tokaji aszust is szeretnem kiprobalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Retinyl Palmitate, Carnosine, Tocopherol, Ubiquinone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Isomalt, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

máriatövis termésének kivonata. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Bár a legtöbb tanulmány elsősorban a szájon át történő bevétel hatásait vizsgálja, szerencsére készült néhány bőrön való hatásait tanulmányozó is. Paula Begoun péládul úgy tudja, hogy az összetevő szilibinin tartalma révén azon túl, hogy rendkívül hatékony antioxidáns (antioxidáns tartalma többszöröse az E- és C-vitaminénak) és gyulladáscsökkentő hatással bír, segít megóvni a bőrt  leégéstől valamint növeli a fényvédő összetevők hatékonyságát. Az összetevő gazdag még linolsavban és olajsavban is, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.