Helia-D

Ár:   2094 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2013. július 11.

Ár:   2094 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Aquaboom a bőr zsírtartalmának növelése nélkül pótolja a hiányzó nedvességet, ezáltal csökkenti a túlzott faggyútermelés kockázatát és annak mellékhatásait.

Hatása:

• Gyors felszívódásának köszönhetően azonnal pótolja az arcbőr elveszített nedvességét.
  • Növényi antioxidánsai segítik az ártalmas szabad gyökök megkötését.
  • Revitalizál, szabályozza a vízháztartást és növeli a bőr feszességét.
  • Csökkenti a transzepidermális vízvesztést, erősíti a bőr védelmi funkcióit.
  • Véd a bőr öregedését okozó UV sugarak ellen.

nicole07

2012. július 22.

Hűű, belőle rengeteget elhasználtam, amikor nem tudtam hogy most éppen milyen krémet vegyek a pattanásaimra és olyankor mindig gyorsan ezt választottam, könnyen felszívódik, vizes bőrre szoktam felkenni, elég sokáig elég, hagy maga után egy pici ragacsos réteget de én szerettem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

porumbkatalin

2012. július 3.

Elsősorban tavasztól őszig használom. A szeplőim és a pigmentfoltjaim halványabban jelentkeznek,könnyű zselé alapozó alá. Illattalan, színtelen. Az ára pedig ugyan olyan baráti, mint a többi Hélia-D terméknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 3.

Corra

2012. június 24.

Egy könnyed hidratáló gél, ami azt teszi amit ígér, csak nagy erős - bár finom - illattal. egy tubuddal elhasználtam, de a vége felé már pirosodott tőle az arcom. Azóta sem látom a polcokon, de nem is venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 24.

manokamoka

2012. április 22.

Még a 2011 őszi Glamour napokon vettem a krémet, azóta használom, tehát kb. fél éve. A ragacsosságról olvasott tapasztalatokat én nem tudom megerősíteni, nekem olyan kellemes vizes hatást kelt a krém. Fürdés után szoktam használni, könnyen beszívódik. Én is érzem amúgy, hogy néha kevés, de hasonlóan az előző hozzászólóhoz én is szoktam BB krémet utána kenni és így remekül helyt áll. Valószínűleg nem fogok újat venni belőle ha elfogy, inkább próbálkozom valami gyógyszertári hidratálóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 22.

anordess

2012. április 2.

Nekem bevált! Nedves bőrre kenem fel, és ahogy szárad az arcom, be is szívódik; a ragacsosságot csak akkor tapasztalom, ha túl sokat használok. BB krémet kenek rá, és így szép, puha arcbőrt kapok egész napra :) Egy csillagot levonok, mert amikor szárazabb a bőröm, akkor kevés.

Ha valaki adna neki egy esélyt, április 2-6 között akciós a rossmannban :) (1249 ft)
update: Ma láttam, hogy a müllerben is akciós, ott csak 1090 ft, és ott akció nélkül is csak 1390 ft :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

MiaMatschinson

2012. március 28.

Kiütéssel vesztett ez a gél. Szó szerint fél óra alatt rücskös, pöttyös, miteszeres, tisztátalan lett tőle a bőröm. Smink előtti szérum helyett próbáltam, de sminkelni sem lehetett rá, mert nem szívódott be az extra vízhiányos bőrömbe.(?) Szeretem a Helia-D-s krémekeket, de ez borzasztó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

Nyuszibaba

2012. március 22.

Az egyik kedvenc krémem, nagyon bevált, estére is felszoktam kenni, szinte azonnal beszívja a bőröm. Az illata nagyon finom. Számomra az egyetlen hátránya az volt, hogy több hónapnyi használat után hajlamos hozzá szokni a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

Morci

2012. március 20.

Ismét bedőltem a marketing szövegnek, olyan sok minden szépet ígért! :-) Próbáltam simán, majd nedves bőrre is felkenni, de mindig ragacsos maradt utána az arcom. A hidratáló hatása nem tart túl sokáig, és a faggyútermelésemet sem mérsékelte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 20.

petrevici

2012. február 14.

Nem jött be.zselés ragacsos kence volt, nem hidratált megfelelően, olyan semmilyen volt, kevésnek tűnt...Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 14.

yasmine1122

2012. február 2.

Nekem a kozmetikus kente az arcomra egy tisztítás után, mondván hogy ez nem zsírosít csak hidratál, mert hogy vizes. Utána jó puha lett az arcom, de nem tudom ez mennyire ennek a krémnek tudható be. Én tervezem, hogy beszerzek egy tubussal, hátha beválik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Propylene Glycol, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.