Helia-D

Ár:   2094 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2013. július 11.

Ár:   2094 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Aquaboom a bőr zsírtartalmának növelése nélkül pótolja a hiányzó nedvességet, ezáltal csökkenti a túlzott faggyútermelés kockázatát és annak mellékhatásait.

Hatása:

• Gyors felszívódásának köszönhetően azonnal pótolja az arcbőr elveszített nedvességét.
  • Növényi antioxidánsai segítik az ártalmas szabad gyökök megkötését.
  • Revitalizál, szabályozza a vízháztartást és növeli a bőr feszességét.
  • Csökkenti a transzepidermális vízvesztést, erősíti a bőr védelmi funkcióit.
  • Véd a bőr öregedését okozó UV sugarak ellen.

tenyitomi

2012. január 21.

Régebben használtam,de amióta nézem az összetevőket,már nem kenném magamra..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 21.

Régebben használtam,de amióta nézem az összetevőket,már nem kenném magamra..

ficuskinky30

2012. január 15.

Nekem nagyon nem jött be ez a krém. Miután elkezdtem használni, hatalmas pattanások kezdtek az arcomon megjelenni. Túl sok benne az illatanyag is, szinte uralja a krémet és nem is szívódik be megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 15.

chyny-eve

2012. január 13.

Már nem használom, nem azért, mert "ragacsos" az állaga, hanem rájöttem, hogy a zsíros, kombinált bőrömre nem a legjobb.... inkább szárazra ajánlanám. De sztem egész jó, nincs vele különösebb probléma! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

Milli006

2012. január 3.

Mennyire gyűlöltem ezt a kencét... Ennyi erővel ragasztóval is kenhettem volna az arcom... :S Az irritációról nem is beszélve.
Ha lehetne 0 pontot adni, annyit kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 3.

Ha lehetne 0 pontot adni, annyit kapna.

katarakta

2012. január 3.

Kinek a pap,kinek a papné...Nekem nagyon bejött.Nem bírom a krémeket,ezért csak zselé állagút kenek az arcomra.Szeretem az illatát,nekem beszívódik,és megnyugtatja a bőrömet,véleményem szerint hibátlan!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 3.

bleonora70

2011. december 14.

Ragacsos, és a bőrömmel összeférhetetlen. Régen használgattam , alig vártam hogy elfogyjon. Nem nagyon látom már az üzletek polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 14.

chyny-eve

2011. december 6.

Most épp ezt használom, nekem bevált, legalábbis eddig. A zselés állaga és az, hogy könnyen beszívódik, emiatt maradtam nála. Tervezem egy jobb minőségű nappali krém megvételét, de addig is kell valami.... Nem lehet tőle nagy "szenzációt" várni, dehát ezért "csak" 1.600 Ft...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

Kandi

2011. november 18.

Pár éve használtam, akkor elfogyasztottam belőle legalább 3 tubust. Az én vízhiányos, de zsíros bőrömre elég sokáig jól működött, utána sajnos elmúlt a hatása. Finom illata van, és az én bőrömet megfelelően hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Ancsi78

2011. november 18.

A neve és a dobozán szereplő ígéretek alapján többet vártam. Önmagában szerintem semmit nem ér. Az állaga ragacsos és tényleg olyan, mintha rászáradna a bőrre és nem beszívódna. Az "aquaboom" sajnos elmaradt. Elhasználtam egy tubussal, mert kidobni nem akartam, de kentem fölé másik krémet. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Debbie

2011. november 18.

Pár évvel ezelőtt használtam, de ma már nem adnék érte pénzt. Nekem sem vált be, olyan volt mint egy gyenge minőségű ragasztó. Sminkelni lehetetlen volt rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 18.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Propylene Glycol, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.