Helia-D

Ár:   2094 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2013. július 11.

Ár:   2094 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Aquaboom a bőr zsírtartalmának növelése nélkül pótolja a hiányzó nedvességet, ezáltal csökkenti a túlzott faggyútermelés kockázatát és annak mellékhatásait.

Hatása:

• Gyors felszívódásának köszönhetően azonnal pótolja az arcbőr elveszített nedvességét.
  • Növényi antioxidánsai segítik az ártalmas szabad gyökök megkötését.
  • Revitalizál, szabályozza a vízháztartást és növeli a bőr feszességét.
  • Csökkenti a transzepidermális vízvesztést, erősíti a bőr védelmi funkcióit.
  • Véd a bőr öregedését okozó UV sugarak ellen.

babyface

2011. november 18.

nagy csalódás volt nekem is :( a clinique krémjét akartam helyettesíteni ezzel hát jól melléfogtam... ragadt tőle a bőröm és nem is hidratált eléggé ráadásul a kis kék pöttyök se mindig oldódtak szét rendesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Monee

2011. november 18.

Nagyon örültem, hogy végre találtam egy nem zsíros, zselés állagú mélyhidratálót, nem mellesleg baráti áron. Az örömöm nem tartott sokáig, használat után fél órával már ismét nyúltam volna hozzá, hogy oltsam a bőröm szomját :( sajnos így nagyon kevés, egyébként illatával, állagával meg voltam elégedve. Esetleg nyáron kap még egy esélyt :), nagy melegben még jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 18.

radioaktiva

2011. november 5.

Egyik legnagyobb mellényúlásom volt ez a krém. Azt hittem lesz egy jó kis hidratálóm, ráadásul magyar termék nem horror áron. Sajnos tévedtem. Már az illata sem jött be, de felkenve kifejezetten kellemetlen volt. Nem szívódott be, viszont ragacsos lett tőle a bőröm. Próbáltam elhasználni, de nem sikerült. Ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

boreger

2011. október 17.

Azért vettem ezt a krémet, mert könnyű zselés hidratálót vártam. Nekem nem vált be igazán, ragacsos az állaga és valahogy nem beszívódik, hanem rászárad csak az ember bőrére és ha kicsit megdörzsölöm, akkor darabkák jönnek le belőle, ezért alapozó alá egyáltalán nem lehetett használni.
Mellette szól, hogy tényleg jól hidratál, de azért nem fogom rendszeresen vásárolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 17.

Judiit

2011. október 2.

Gyorsan beszívja a bőröm, időlegesen hidratáli is, de nekem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 2.

Gyorsan beszívja a bőröm, időlegesen hidratáli is, de nekem kevés.

Sozora

2011. október 2.

Elég jó, viszont tényleg elég erős illata van. Hidratál, de egész napra nem elég az én vízhiányos bőrömnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 2.

kismag

2011. augusztus 23.

Szerintem ez egy elég jó kis krém, az én kombinált bőrömre. Jól mattított, hamar beszívódott és megakadályozta az éjjeli zsírosodást, puha volt a bőröm utána. Egy idő után persze megszokta a bőröm és le kellett cserélnem. Mínusz pont, mert smink alá nem működött, egyszerűen lepergett az alpozóval együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Krikri

2011. augusztus 16.

Nagyon könnyen beszívódik, sokkal puhább utána a bőröm, bár a hatása nem valami hosszútávú, többször használom naponta. Finom az illata. Nem mondom, hogy ez a tökéletes krém, de még jobbat nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

Milla

2011. július 28.

Bár mostanában nem használok arckrémet, régebben egy ideig az Aquaboom-ot használtam. Nagyon meg voltam elégedve vele, kellemes az illata, mikor felkentem tényleg olyan volt, mintha egy vízibombát kapott volna a bőröm :) Hidratált, selymes, jó illatú volt az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 28.

BabyDoll

2011. május 15.

Nem használtam sok ideig, mert szokásomhoz híven sikerült valahol elhagynom... És nem bántam, mert nem igazán szerettem... Igazából az illata kellemes, egy átlagos hidratáló, de semmi felülmúlhatatlan. A kiszerelés egész jó, a kis kék golyók értelmetlenek, mert minden 4. alkalommal jött ki egy darab...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 15.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Propylene Glycol, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.