Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 1000 , Eladó: lexalexa94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel
Ár: 399 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható

novembermesi

2016. szeptember 12.

Kipróbáltam még glamour napokon vettem kuponnal, most járok a dobozának az alján. Nekem nagyon tetszik, könnyű felvinni, sokáig kitart a kiszerelése. Hamar beszívódik, elég egy kis borsónyi mennyiség. Nekem alapjáraton kombinált és problémásabb a bőröm. Nem bántotta, nem zsírosodott jobban tőle, nem jöttek elő tőle pattanások, sem mitesszerek. Egyszóval én úgy gondolom klassz kis krém, főleg az UV védelem miatt is. Újra megveszem az tuti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Zsu79

2016. szeptember 5.

Nos állagra nagyon klassz,illata is viselhető.Sajnos nekem is ragacsos érzetű maradt az arcomon.Elhasználom de nem hiszem hogy újraveszem.
Az állítólagos fényvédő tartalom miatt viszont plusz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Az állítólagos fényvédő tartalom miatt viszont plusz csillag.

PerfumePippi

2016. augusztus 24.

Több krémet is beszereztem az utóbbi időben, hogy tesztelgessem, legyen egy kis váltogatás a napi bőrrutinomban. A márka mélyhidratálójára a vízhiányom miatt voltam nagyon kíváncsi, de a cég egyéb termékei is sorra fognak kerülni idővel. Én célirányosan nyaraláskor, vízparton próbálgattam a gélt, hiszen a napozás során sokkal jobban kiszárad a bőrünk. Sajnos a gél illata nekem is sokkot okozott, mivel a gyümölcsillatot már parfümben se nagyon szeretem, ráadásul a gél elég ragacsos érzetet hagy jó darabig, így az az érzésem támadt, mintha gyümölcslé ragadt volna rám - ez 35 fokban nem túl kellemes érzés. Viszont vettem a fáradságot, és kipróbáltam úgy is, ahogyan a használati útmutató javasolja, azaz nedves, vizes bőrre kenve, és így a beszívódása rengeteget javult. A vizezéses módszer csak azért macerásabb, mert ha igényes akarok lenni, akkor ezt nem vízköves, klóros csapvízzel teszem meg, hanem tisztított, vagy ásványvízzel (ezt a trükköt egyszer egy kozmetikustól hallottam, de teljesen logikus lépés, mivel ebből a vízből elvileg be is szívódik valamennyi). Összességében négy csillag, de egyelőre nem újravevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

monita333

2016. augusztus 14.

Nekem bevált, jól hidratál. Annyi a gondom vele, hogy a ragacsossága miatt nappalra nem tudom használni, de éjszakára tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

pankaland

2016. július 29.

Korábban használtam, szerettem.
Bevált nappali hidratálónak. Amit vártam tőle azt tudta, könnyed hidratáló, jól beszívódott, a szemcséket szerettem benne elmaszírozni a bőrömön.
Olyan érzés volt a felvitele után, mintha vizet injekcióztam volna a bőröm alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 29.

Korábban használtam, szerettem.
Olyan érzés volt a felvitele után, mintha vizet injekcióztam volna a bőröm alá.

tagnes96

2016. június 21.

Nem sokszor használtam, mert nem tetszik a ragacsos érzet, amit maga után hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Nem sokszor használtam, mert nem tetszik a ragacsos érzet, amit maga után hagy.

kismadár

2016. május 15.

Nagyon érdekes az állaga, géles-szemcsés, teljesen úgy néz ki, mint egy arcradír. Könnyen beszívódik, hagy egy pici réteget a bőrön. A szemcsék gyorsan feloldónak. Kellemes, cukorka illatú, de nem tolakodó vagy émelyítő. Igazából túl sok mindent nem tudok róla mondani, rosszat nem csinál, nem irritál, nem szárít, de sok jót sem vettem észre. Kicsit olyan, mintha nem is lenne. Minimálisan hidratál, jól lehet rá sminkelni. Elvileg UV szűrő van benne, de azt nem írták rá, hogy mennyi. A tartós és intenzív hidratálás kicsit túlzás... Szerettem használni, leginkább az illata miatt, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

regc90

2016. május 1.

Télen-nyáron is jól bevált nappali krémem. Kipróbáltam mást is, mindkét rizikósabb évszakban, de eddig ez viszi a prímet. Magyar termék, UVA és UVB szűrős, egy kevés fényvédő is van benne. Nekem az arcom nagyon hamar beszívja, és selymes tapintásúvá válik. Idén annyival egészítettem ki már így tavasszal, hogy egy 50 faktoros arckrémből keverek hozzá kicsit, de még így sem zsírosodik jobban a bőröm, mint alapból szokott. Egyszerűen imádom. Finom az illata, tetszik ez a zselés, "buborékos", mikrogyöngyös textúrája nagyon. Jár neki az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

agnbp

2016. április 13.

Jó pár szuper Helia D-s termék után bátran vettem meg, de ez nem jött be, ragacsos, úgy feszül a bőröm utána, mintha szénné égtem volna a napon:)) 2,5/5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

akombakom

2016. február 3.

sziasztok, a régi aqua boom-t nem ismertem, kezembe kerult ez az új féle, így pár nap után nekem tetszik. Az illata bejott, az állaga is, egyáltalán nem ragacsos és úgy érzem a boromnek is jot tesz, egyelore se pattnaás, se zsirosodás.. Alapveteon UV faktoros krémet keresek lehetoleg magyar terméket, mert az antibébi miatt hiperpigmentes lesz a borom, ha napsugarak érik. Ebben nyilván nincs 30-50 SPF mert akkor beirtak volna az ismertetobe.. ha meg csak alacsony faktroszámu akkor napsutésben nem lesz elég :( pedig tetszik az állaga felvitel után is, az illata, csomagolás stb... ritkán mondok ilyet krémre, mert amúgy utálok kencefencélni :)... mert az UV faktoros krémek nehezek, mint egy ilyen filmet képez az ercomon, amit utálok, értem én, hogy másképp nem véd, de akkor se szeretme, hogy érzem az arcomon a krémet.. ezt eddig kellemes tapintásunak érzem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.