Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 1000 , Eladó: lexalexa94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel
Ár: 399 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható

Kyry

2018. június 7.

Nagyon szeretem. Én este viszem fel. Imádja a.bőröm, élettel tölti fel egy fáradt nap végén

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

marcsi4

2018. június 4.

Nekem nem jött be ez a gél. Borzalmasan ragacsos, pedig próbáltam nedves és száraz bőrön is. T- vonalban vállalhatatlanul fénylek tőle, sminkelni pedig nem tudokk rá, mert elkezd "kukacosodni" az alapoz,. plusz mintha pattanásokat is okozott volna....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

hutashanni

2018. május 21.

Imádom! Már 1 éve használom alapozó alá, mivel hamar ki pattanásosodok, ez a legjobb primer, a legtöbbtől rögtön kipattogok. Nedves arcra felkenve tökéletes a pattanások eltűntetésére is. Nagyon finom az illata is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

baarbo

2018. március 22.

Rövid ideje használom de elégedett vagyok,az illata kicsit sok nekem mondhatni túl illatos de ez gyorsan elillan. Ha alapozó alá teszem a smink erősebb vagy sűrűbb fixálást igényel, könnyebben átfényesedik. Hidratáló funkciójában viszont szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

barczimarika

Korcsoport: >54
2018. február 28.

Nagyon bevált,úgy issza be a bőröm, mint szivacs a vizet.Alapozó alá használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 28.

Nagyon bevált,úgy issza be a bőröm, mint szivacs a vizet.Alapozó alá használom.

aranypáva

2018. február 22.

Jó kis krém, szeretem az állagát, jó az illata. Jól el tudom keverni a szérumaimmal. Egy csillagot azért vontam le, mert az orrnyereg és arccsont részen ahol a leginkább száraz a bőröm nem hidratált kellően.
Egyébként nem irritált, még szemkörnyéken sem. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

lillike

2018. február 21.

Vegyes bőrömre jól bevált ez a mélyhidratáló gél. Azt tapasztaltam, hogy ha teljesen száraz bőrre viszem fel, olykor hajlamos kicsit egybeállni, nehezebben kenhető. Így először micellás vízzel áttörlöm a bőröm, majd utána használok egy kis borsónyi mennyiséget. Így tökéletesen működik. :-) Az illatát is szeretem. Az arcom finom puha lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Bradshaw

2018. január 9.

Azt hittem ez egy jó krém lesz az én zsíros bőrömre az állaga miatt. Sajnos nem így lett. Nagyon pattanásos lettem tőle. Gyorsan tovább attam. Akinek elajándékoztam, nagyon örült, mert neki bevált. Neki vízhiányos érett bőre van. Tehát ez egyén függő. Én közepesre értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Hajni1980

2017. december 15.

Én szeretem! Könnyen beszívódik, kissé ragacsos. Tubusos, de sajnos átlátszó. Az én kombinált bőrömnek ilyen géles termékek valóak! Az esti rutin utolsó lépéseként eléggé hidratál. Magában lehet, hogy nem lenne elég. Mivel nincs ráírva, hogy mennyi a fényvédő faktora én erre a termékre nem számítok/számíthatok fényvédőként, úgyhogy reggel és este is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

B.Letta

2017. október 17.

Szeretem ezt a gélt!
Nem okoz nálam pattanást,kellemes az állaga,hamar beszívódik,van benne fényvédő és kedvező is az ára.
Kell ennél több?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Szeretem ezt a gélt!
Kell ennél több?:)

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.