Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 1000 , Eladó: lexalexa94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel
Ár: 399 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható

Nonoka96

2017. október 13.

Imádom. Az én bőrömnek szinte minden krém "sok", de ez végre nem. Nem lesz tőle fényes a bőröm, pont annyira hidratál amennyire kell, én az illatát is imádom, 5******

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

zsofc

2017. október 5.

Nedves bőrre szoktam felvinni, csak magában tényleg nagyon ragad. Én az illatát és az állagát is szeretem, nekem ezek a vízábázisú hidratálók jöttek be eddig leginkább, és sminkalapként is szoktam használni. Az egyetlen, ami nem tetszett, hogy kicsomagolás után jóval kevesebb termék volt benne, mint amekkora maga a tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Zelmora

2017. október 5.

Kezdjük azzal, hogy a csomagolása nagyon csúf és az "illata" sem túl jó, nagyon művi barackos szaga van!
Most, hogy a negatívakat leírtam, jöjjön a pozitívum: kellemes, gél állagú, könyen beszívódó termék - én egy borsónyit viszek fel vizes bőrre vagy vizes kézzel. Sminkelni is jól lehet rá, van némi feszesítő, feltöltő hatása, de ez dehidratált bőr esetén nem tart egész nap. Egyenlőre nem tudom megmondani hogy újravenném-e de biztosan el fogom használni.

Update: A hatása gyakorlatilag semeddig sem tart. Esetleg zsírosabb bőrűeknek jó lehet, de ez ténylegesen dehidratált bőrre egy nagy nulla. Csak azért két csillag, mert kellemes kenegetni. Odaadtam egy sminkes barátnőmnek, hátha hasznát veszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Adri994

2017. augusztus 19.

Karácsonyra kaptam egy ilyen gélt barátnőmtől, mert nála jól szuperált, és remélte, hogy rajtam is segíteni fog. Arctisztítás után nedves bőrre vittem fel, szárazon a világmindenség is összeragadna tőle...:) meglepődtem, nagyon jól feltöltötte és puhává tette az arcom, éjszakára használtam mindig, teljesen oké volt. Újra is vásároltam, és szerintem később is maradok ennél, akinek meg vízhiányos bőre van, kötelező darab! :)
Úgy érzem, a gél-állagú dolgokat szereti a zsíros bőröm, jelenleg az Eucerintől is egy krém-gélt használok, sokat segít!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Csobanka

2017. augusztus 16.

Nem használtam minden nap mert nem száraz nagyon a bőröm. Viszont ha extra hidratáltságra volt szükségem akkor nagyon jól esett felkenni. Most látom, hogy van benne szilikon, lehet primernek is érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Quwer

2017. augusztus 16.

Nagyon frissítő , és jól hidratál ! Hamar beszívódik , és én nagyon szeretem az illatát is . Töléletesen beleillik a nyári reggeli rutinomba .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

csill87

2017. augusztus 13.

Még régebben használtam és emlékszem, hogy végül kidobtam, mert nem tudtam elhasználni, nagyon ragacsos érzést keltett a bőrömön, kellemetlen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

nicsilicsi

2017. augusztus 8.

Kb. egy hónapja használom és eddig elégedett vagyok. Napi kétszer használok borsónyi mennyiséget, gyorsan beszívódik és jól hidratálja a száraz bőrömet. Kíváncsi vagyok, hogy a hidegebb évszakokban is ilyen jól működik-e. Mivel nem kell belőle egyszerre sokat felkenni, jól bírja az 50 ml-es kiszerelés is. Tartottam tőle, hogy nem fog sokáig kitartani, mert más arckrémekből rengeteget elhasználok ennyi idő alatt.

Ami miatt egy csillagot levonok, az az "illata". Nagyon erős, és nekem nem éppen kellemes, valami olcsó műbarack szagú habfürdőre vagy folyékony szappanra emlékeztet. Szerencsére felkenve nem sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

agica10

2017. július 24.

Ár-érték arányban csillagos 5-öst, vagy még jobb értékelést igényel. Eszméletlen jól hidratál, érzem is, ahogy feszesíti a bőröm, ami nagyon erősen vízhiányos, viszont a másik kedvencem, a tokaji aszús hidratáló krém nyáron sok neki. Igen, kissé maszkos a hatása, fénylik tőle a bőr, de mivel úgyis rákenek színezett fényvédőt, ami megoldja ezt a problémát, engem nem zavar. Ha meg nem napvédőznék, akkor leheletnyi a Bourjois healthy balance púderéből biztosan elég lenne rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 24.

Zsinka

2017. június 21.

Inkább esténként használom. Nekem nagyon fénylik tőle az arcom. Illata jó, gyorsan beszívódik tényleg elég egy kevés is. Próbálkozok hogy tudnám nappal is viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.