Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 1000 , Eladó: lexalexa94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel
Ár: 399 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható

dudikopf0524

2017. május 7.

Újra és újra visszatérek hozzá. Ár érték arányban szerintem ötcsillagos. Az én kombinált, vízhiányos bőrömet gyönyörűen hidratálja, Pillanatok alatt beszívja a bőröm. Egyetlen negatívuma, hogy parfüm van benne, bár az én bőrömet egyenlőre még nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Lillie

2017. április 25.

Mikor megláttam a dmben már tudtam, hogy jó barátnők leszünk. Kiszáradásra hajlamos érzékenyebb bőröm van és csodásan hidratál legtöbbször smink alá használom vagy csak ha épp kedvem támad bekenni magam vele. Az illata nekem kifejezetten tetszik és jó érzés, ahogy felviszem. Nekem bevált ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

bessie

2017. április 20.

vegyes bőrű vagyok ugyan, de egy kis hidratálás ugye sosem árt. Habár nem használom huzamosabb ideig, inkább alkalmanként, mivel felkenés után kicsit maszkos hatása van. Rosszat nem tudok mondani róla, nem vagyok rá allergiás, és érzem hogy hidratál, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

DomonkosZsuzsa

2017. március 24.

Nekem ez a krém egy pozitív csalódás volt, barátnőm ajánlására gondoltam kipróbálom, hogy milyen és kellemesen csalódtam, hogy a hideg időben mennyire megvédte a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

manobeka

2017. február 13.

Csak nekem vált be? Minimális ( negyed borsónyi ) mennyiséget használok este és reggel, kevésbé zsírosodik, nekem nem hagy ragacsot így, én nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

doradora8998

2017. január 31.

A Helia-D Aquaboom nálam alapkelléke a tavasz/nyár időszaknak. Kitűnően hidratál és az illata is csodás! A zselés állaga miatt könnyű felvinni, vizes bőrre szoktam reggelente és ha igényli a bőröm nap közben is kenek belőle. Az UV védelemért jár a plusz pont az Aquaboomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Nancika

2017. január 19.

Az arcápolási rutinom folyton alakul (bár mindig van egy alap, amihez visszatérek a köztes időben), mivel a blognál több terméket is szoktam folyamatosan tesztelgetni. Egy barátnőm tanácsára vettem meg ez a kis kencét, és egyáltalán nem bántam meg. Én a tokajis, száraz bőrre való kérmmel együtt használom, néha még a PHB Ethical Beauty anti-aging szérumját és az I+M Naturkosmetik egyik szérumját is hozzácsapom előtte vagy utána (kedv és bőrállapot függő), és a bőröm egyszerűen imádja. Nagyon szépen hidratál a másik Helia-D termékkel együtt, és önmagában is. Kicsit nedves arcra szoktam felvinni és érezhetően helyrehozza a téli hidegben kiszáradt arcbőrömet is.

Este egy vastag rétegben is tökéletes, mert a felesleg lejön a reggeli arcmosásnál, azonban reggel nagyon oda kell figyelnem, mert ha kicsit többet kenek fel, akkor az alapozáskor ilyen gumis jellegű trutyiként lejön (az alapozóval persze), mintha hámlanék, ami nem egy guszta dolog. És nem is gyorsítja fel a reggeli készülődést, hogy arcot kell mosnom megint, és újra hidratálni a bőröm, megvárni, amíg az megszárad, majd kezdeni a sminket előről. Valljuk be, azért így nehéz a vonathoz időben kiérni reggelente... :) De ha eltaláljuk a mennyiséget, akkor egész napra szépen alá lehet hidratálni vele a sminkünknek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Mariliisa

2017. január 18.

Régebben használtam egy ideig, vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban.

Nagyon jól hidratált, főleg, ha enyhén nedves bőrre vagy egy másik krémre vittem fel. Az állaga miatt vettem meg, akkoriban kezdett átalakulni a bőröm vízhiányossá, de a felszínen még durvány zsírosodott, így gondoltam, egy gél állagú krém jó lesz rá. Valóban jó volt, a hidratálás mellett nem is zsírosodott annyira a bőröm, amikor felkentem.

Ragacsos érzete volt a bőrömön, pedig csak picit használtam belőle. Bármilyen vékonyan kentem fel, sminkelni soha nem tudtam rá, mindegy, hogy ecsettel, szivaccsal vagy kézzel kentem fel, darabokban jött le a bőrömről már a felvitelkor.

Hiába hidratált jól, mivel éjszakára nem használok olyan terméket, amiben UV védő van, és sminkelni sem tudtam fölé, tulajdonképpen csak akkor használtam, amikor otthon voltam, tehát általában csak heti egy-két nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Régebben használtam egy ideig, vegyes érzéseim voltak vele kapcsolatban.

kova

2017. január 11.

Épp kellett arckrém, ezt dobtam be a kosárba, de kár volt azt hiszem. Az állaga oké, bár nem szeretem a zselés cuccokat. A hatása is jó, ha éppen csak este használom, és nem figyelek arra, hogy mintha egy új réteg lenne a bőrömön, ami nem engedi élni, ami alatta van, mint egy maszk. És ha víz éri, habzik. Szóval használgattam párszor, hogy mégse legyek pazarló, de nem jó. Szerencsére kaptam egy másik krémet karácsonyra, ami viszont tökéletesen bejön, így ez most pihen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Elenios20

2017. január 6.

Az Aquaboom normál hidratáló miatt vettem meg, azt gondoltam, ez is biztosan olyan jó, vagy még jobb, mert ez csak egy könnyű gél. Felkenve réteget képez az arcon,de ez nem is zavart volna, ha nem kezdtem volna pattanásosodni tőle plusz nem éreztem, hogy olyan jól hidratálna. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.