Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Helia-d.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Helia-d.hu, 1490 Ft

A Helia-D mélyhidratáló arcgélt kifejezetten a száraz arcbőr nagy hatékonyságú, zsírmentes, gyors hidratálásra fejlesztették ki, allergénmentes természetes anyagok felhasználásával.

• Vitaminkomplex mikrokapszulákkal és UV védelemmel,
  • ránccsökkentő napraforgószár kivonattal,
  • sok nedvesség, zsírmentesen!
  • azonnal beszívódik,
  • könnyed és gyors hidratálást nyújt,
  • minden bőrtípusra.

Amikor a felhám kiszárad, a bőr védekezésül még több faggyút termel, hogy a további vízvesztést gátolja. A termék csomagolására jellemző, hogy könnyen kezelhető, jól adagolható és rendkívül higénikus.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Helia-d.hu
Ár: 1000 , Eladó: lexalexa94
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost vagy személyes átvétel
Ár: 399 Ft , Eladó: TheGirl
Állapot: Képen látható mennyiség, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel megoldható

sztankoa

2017. január 2.

Ezt az arcgélt csak tavasszal-nyáron használom, akkor nagyon bevált, a sokak által írt ragacsos érzet mellett. Ebben az időben nappalra csak ezt használom, szépen lehet rá alapozni, éjszaka viszont én is kenek még rá egy picit tartalmasabb éjszakai krémet (ugyanennek a márkának az éjszakai ápoló krémét), így szépen elvagyunk a meleg időszakokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

szoszigabi

2016. december 18.

Sajnos a hidegebb idő mindig megviseli a bőrömet, így kicsit át kellett alakítanom a napi rutinomat. Itt krémmánián találkoztam ezzel a krémmel, a korábbi jó tapasztalataim miatt a márkával, gondoltam teszek egy próbát. Nagyon érzékeny, pattanásosodásra hajlamos bőröm van, szóval nem egyszerű a helyzet... :)
A krémről: szerintem szuperül hidratál! Próbáltam simán és vizes arcbőrre is, mindkettő bevált. 4-5 perc alatt nekem teljesen beszívódik, sminkelni is szuperül tudok rá! Esténként a szokásos éjszakai krémem alá kenem, hibátlanul működik! Nem ütötte ki a bőrömet, nem lett tőle piros se semmi. Egyetlen dolog zavar benne: nagyon erős illata van. Nem érződik sokáig, de nekem furcsa, lehet csak azért, mert igyekszem illatanyagmentes termékeket használni az arcomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Frumus

2016. december 11.

Illata finom, állaga is megfelelő, érezni a frissítő hatást, de nekem az a bajom vele, hogy miután beszívódik ragacsosnak hat a bőröm, ezért nem vagyok vele teljesen elégedett, vizes törülközővel utána át szoktam törölni az arcom, hogy eltűnjön ez a ragacsos érzet. Sajnos ezzel nálam nem nyert, nem hiszem, hogy újra veszem. A hidratálás amit biztosít egyébként nem rossz, csak a ragacs ne lenne.

Lehet én is csak éjszakai krémnek használom, mint ahogy itt írja előttem valaki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 11.

pilluska

2016. december 3.

Miután a niveás arckrémem totál kicsapta a bőrömet gyorsan be kellett szereznem helyette egy olcsó terméket, akciós volt a dm-ben, 1000 ft-ért vettem még májusban. Nemrég fogyott el, szerintem nyárra tökéletes volt. Sokan írjátok hogy nem szívódik be rendesen a bőrbe, én is érzem hogy hagy egy kis réteget a bőrön, engem speciel ez egyáltalán nem zavart. Szépen tudtam rá sminkelni, iszonyat olcsó, és még is fényvédős is. Most télre a tokaji aszús helia-d krémet használom, de tavasszal szerintem visszatérek ehhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

bi22

2016. november 27.

Artisztítás után felkentem, de ragacsos érzetet hagyott. Utána próbáltam felkenni a BB krémet, de mintha hámlott volna a bőröm, mindent leszedett :( Estére lefekvés előtt felkenem, de biztos nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Amadea

2016. november 18.

Totális impulzusvásárlás volt (a Glamour kupon tehet róla, nem én!), á, tök jó, hyaluron, A meg E vitamin, fényvédős, jöhet!
Először azt hittem, sikerült arcradírt venni, de nem. Nagyon picit vittem fel a bőrömre - előtte lemosóztam, tehát nem volt totál száraz -, de kb. félóra után is van egy kis ragacsos érzésem. Az előbb ráeresztettem az alapozót, az első próbálkozás után hagy kívánnivalót maga után, de hogy ez az alapozó hibája, vagy a gél nem jó sminkalapnak, egyelőre kérdéses. Még tesztelgetem és később update-elek.

UPDATE: nedves bőrön se szívódik be jobban, marad a kissé ragacsos érzés. Pfuj. Jobb híján alvás előtt használom, a párna nem bánja. És így tök jó! Reggelre puha, jól hidratált lesz a bőröm, nem zsírosít. Télen kicsit kevés lesz, de nagyon örülök, hogy sikerült megbarátkoznunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

kovtunde80

2016. november 11.

Nyáron egy kis könnyű hidratálónak megfelelő, de télre kevés. Kellemes az illata, vizes bőrön hamar beszívódik, puha lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 11.

Lucyll

2016. november 4.

Szérumnak való plusz hidatálónak vásároltam a vízhiányos bőrömre. Néha van, hogy olyan jól hidratál, hogy nem is viszek fel fölé nappali krémet, de hidegebb vagy szeles napokon tényleg szérumként használom. Szerintem vicces az illata, mindig meglep és ezzel változatossá teszi a bőrápolási rutint! :) Máris újravettem... csak azért 4 csillag, mert önmagában nem ápol eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Blackxentric

2016. október 13.

Valamikor volt egy ilyenem. Soha nem szívódott be rendesen. Hatását sem éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Lina14

2016. október 11.

Én szeretem heti 1-2 alkalommal, főleg radírozás után használni, szerintem jól hidratál, és valamilyen furcsa módon szeretem azt a kicsit filmes réteget, amit az arcon hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Urea, Lactose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.