Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2015. május 22.

Olyan többfunkciós hidratáló, bőrszínkiegyenlítő nappali arckrém, mely UVA/UVB szűrővel és fűzfakéreg kivonattal ápolja az arc érzékeny bőrét. A krém segít, hogy az arc bőre egyenletes színű és felszínű legyen. Kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat, és eltünteti a piros foltokat. Fűzfakéreg kivonat tartalma gyulladáscsökkentő hatású, míg a krémben lévő shea vaj a hosszan tartó hidratálást biztosítja. A Krém kiváló mattosító hatású 20 faktoros UVA/UVB szűrője pedig védi a bőrt a napsugarak káros hatásaitól. B5 provitamint és E-vitamint tartalmaz.

Vanila

2014. október 8.

Vegyes érzelmek fűznek hozzá,nem tudom hogy szeretem-e vagy nem.500Ft-ért vettem leértékelve a tescoba.Az "illata" nagyon nem tetszik szerintem nagyon büdös,a fedése viszont elég jó és elég sokáig is volt matt a T-vonalamban is, ami nekem nagyon hamar zsírosodik.3* a szaga miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

claudia

2014. október 2.

Update3: Lassan 1 év telik mióta használom, és azóta egyszerűen imádom. Megtanultam hogyan érhetem el a legszebb hatást vele (csík és kukacmentesen persze) és az arcom valósággal kivirult, szerintem még gyerekkoromban sem volt ilyen szép az összkép :) Vagy nagyon jó összetevői vannak és tényleg nyugtat/revitalizál, vagy pedig ebben nincs olyan cucc, amitől berobban a fejem. Jaj, és tegnap vette meg a hatodik tubust belőle. Most pedig szeretném kipróbálni a márka arckrémjeit is, megadta a löketet nekem ez a BB :) 1 év használat és 6 tubus után megy neki a maximális öt csillag.

Update: jajj, tényleg beleül a pórusokba és kukacosodik. Igen, építeni nem nagyon lehet, ha "össze akarom mosni" a két találkozási pontnál (mintha matek lenne xd), akkor már nem jó. Nagyon világos, ezért vagy itthonra használom el...vagy sehogy. Alapozó alá jó, akkor egész nap kitart az arcomon a sok sok méreg-krémréteg.
Akinek csúnyább a bőre annak nem lesz elég (mint ahogy nekem sem), de azok a lányok akiknek meg szép a bőre minek használnak ilyet?!

Jajj, na végre, fél éve vártam, hogy megvehessem ha elfogynak az alapozóim! :)
1500ft volt, 50ml-ért szerintem nagyon megnyerő ár. Imádom a csomagolását, szép minimalista, elől az arany Helia logóval.
Meglepő, hogy csak két szín van belőle. Én a Világosat vettem meg, de hogy miért...Azt hittem már kifakult a nyári barnaságom holott egyáltalán nem :/ (na de most komolyan, vörös a hajam, nyáron szinte fekete volt a bőröm nagyon le tudok barnulni, mostmár mérséklődök a kreol felé...hogy nézek én ki??!!)
Nagyon megijedtem, nagyon fehér lett, mire nagy nehezen (15 perc) fel tudtam vinni. Ez nekem olyan téli krém lesz a színe alapján, amikor a hideg marja a bőröm, hullaszínem van és egyik alapozó sem passzol hozzám. Szóval várhatok a kifakulásomra :/
Nem hidratáltam alá meg semmi, csak úgy ahogy volt fogtam és felvittem. Hát ezzel tényleg gyorsan kell dolgozni, nem tűri a pepecselést :) Nem igazán fed olyan jól, mint ahogy gondoltam a vélemények alapján. Na de persze nem is ez a legfőbb dolga. Szeplőim végre eltűnnek vele, egységesít, pattanásokat korrektorral együtt tudja elfedni. De ami nekem nagyon nagy szó végre egy krém, ami elfedi a szemem lila-fekete-zöld-dagadt effektusát!!! Ezzel nagyon boldoggá tett engem, ugyanis ez a legnagyobb problémám, hogy nagyon csúnya a szemkörnyékem :/ Mindig megviseltnek tűnik, dehát ha fáradt vagyok, keveset alszok, nem tudom kipihenni magam mert mindig menni kell akkor ne is csodálkozzak. Szóval pár óra alvást tudok vele kölcsönözni a külsőmnek, ami nekem hihetetlenül sokat jelent!
Isteni illata van, nagyon könnyű viselni, ilyenem sem volt még. Nem érzem magam páncélfejűnek a vastag alapozó miatt és könnyű érzés de nagyon. Ígéretes :)
Féltem, hogy azok táborát fogom erősíteni akinek nem vált be, de szerencsére nem így lett.
Most még elég világos, itthonra szoktam ill. utazáshoz használni. Dehát, Winter is coming, szóval lassan végre elkezdek fehéredni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

Jajj, na végre, fél éve vártam, hogy megvehessem ha elfogynak az alapozóim! :)

Vicii

2014. szeptember 12.

Egy hónap kerestem a krémmánián bb krémet és már kezdtem feladni mikor megtaláltam ezt..Hihetetlenül jó mind az illata fedése színe (nekem a normál árnyalat van) rendkívül jól hidratál és az összetevői csuda jók! Fűzfakéreg,shea vaj mind nagyon jót tesz a bőrnek a fényvédő is szuper benne..Én ajánlom annak aki keres egy olyan krémet ami nagyon sok mindent ad a bőrnek és jó fedést is szeretne..CSAK AJÁNLANI TUDOM

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

dornroeschen313

2014. szeptember 11.

Nagyon szeretem a Helia termékeit, ezt a krémet nagyjából 1 éve használom. Hidratáló és primer nélkül viszont nekem nem vált be, nehéz eloszlatni és nem hidratál eléggé. Szóval arckrém és a Rimmel primerével együtt használom, újabban sminkszivaccsal viszem fel, és nagyon szép a végeredmény. Nem könnyű így sem eldolgozni, de a primernek köszönhetően nagyon szépen eloszlik, és természetes a hatása. A nehéz állaga miatt kap mínusz 1 csillagot, és mert nem hidratál eléggé. Egyébként meg vagyok vele elégedve, jó kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

Rebeka

2014. szeptember 10.

Pénzkidobás. Ha valamennyire is sikerül eldolgoznom, akkor is kis darabokban, csomókban ott marad, lejön, lepereg, és még büdös is. Ujjal, és ecsettel sem tudtam eldolgozni. Lehet, hogy még egyszer nekifutok, de ha akkor is ezt fogja produkálni, akkor a szemetesben landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

tsix03

2014. szeptember 2.

Update: hosszútávú használat után elmondhatom, hogy tele lettem tőle mitesszerekkel, szóval soha többet nem fogom újra venni, teljes pénzkidobásnak tartom, ezért le is vonok belőle 2 csillagot!

Életem első bb kréme, elsőre nagy csalódásnak tűnt. Nehéz felkenni, kézzel szinte lehetetlen, én csak ecsettel tudom. Én sem értem, miért ilyen állagúra gyártották. Nehezebb érzetet ad, mint egy alapozó, viszont egységessé teszi és tényleg mattítja a bőröm. Az spf 20 is pozitívum. Jobban tart mint némelyik alapozó, de jobban meg is látszik a bőrön. Kezdem megkedvelni, de mivel nincs viszonyítási alapom, így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Jossie

2014. augusztus 26.

Azt hiszem szerelmes vagyok ebbe a krémbe. Szombaton szereztem be, azonnal kipróbáltam, és már elsőre elnyerte a tetszésemet, aztán nagy megdöbbenésemre a ma reggeli rohanásomat is tökéletes kibírta, pedig levegőt alig kaptam úgy rohantam, és tiszta nedvesség volt az arcom.
Szerintem könnyű eldolgozni, igaz, mikor ecsettel próbáltam kissé megszenvedtem, így váltottam az ujjaimra, hisz azzal mindig alaposabb munkát tudtam végezni bármilyen krémről is volt szó, és én mindig több részletben viszem fel az arcomra a krémeket, szóval még a sokak által említett "kukacosodással" sincs bajom, bár mikor közvetlen utána megpróbáltam megdörzsölni az arcom tapasztaltam én is a problémát, de így még az sem jelent gondot.
Amit még nagy pozitívumnak tartok az a gyors száradása, pár másodperc és zsepire sem ragad belőle semmi.
Update: Sajnos voltam olyan lökött, hogy elkezdtem kísérletezni egy másik fajta BB krémmel, hisz verhetetlen áron jutottam hozzá, és kár lett volna kihagyni, na meg persze a márkája miatt nem vártam tőle rossz eredményt. Nagyon megbántam, az egész arcom kipattogott tőle, ráadásul volt, amelyik ki is sebesedett. Először úgy gondoltam, hogy nem kenek rá semmit és hagyom természetesen gyógyulgatni, majd mégis bekentem a Helia D csodatermékével, és már az első használat után láthatóan elkezdtek visszahúzódni a kis mumusok, azóta pedig teljesen eltűntek, csupán némelyiknek a halvány nyoma van meg, szóval egyelőre úgy néz ki, hogy semmi pénzért nem cserélném le ezt a krémet, annyira imádom. Már két újabb dobozzal beszereztem belőle, mert most olcsón jutottam hozzá az egyik drogériában, szóval a szerelem még mindig töretlenül tart. :) Annyit még hozzáfűznék, hogy a másik BB-t nagyon könnyen fel tudtam venni, ennél viszont nagyon alapos munkát kell végezni felvitelkor, és akkor semmi probléma nem lehet belőle. :) Talán gyakorlás kérdése, vagy türelemjáték. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

l.lucuska

2014. augusztus 26.

Már kb tavasz óta használom majdnem minden nap, és én meg vagyok elégedve vele, nekem eddig ez a BB krém vált be a legjobban. Nos ahogy itt sokan írjátok, tényleg morzsolódik ha durván próbálod elkenni vagy túl sokat viszel fel. Először én is ebbe a hibába estem, de aztán megtanultam hogy hogy kell használni :) Néha kézzel, néha vizes alapozószivaccsal viszem fel, mindkettővel természetes eredményt lehet elérni, talán a szivaccsal nekem kicsit jobban tetszik, de mindkét esetben elég jó fedést ad egy BBhez képest! Nálam az is változó hogy használok-e előtte hidratálókrémet. Néha igen, néha nem, nálam nem volt érezhető a különbség. Szerintem aki egy jól fedő BBt szeretne, ami nem hagy olajos érzetet az arcodon, akkor ezt érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 26.

bogika29

2014. augusztus 21.

Egyenletes szinu es felszinu? Ugyanmar. Teljesen penzkidobas az egesz. Ahogy felviszem lehet erezni a csomokat es ahogy probalom eldolgozni morzsolodik. Az "illata" egy ido utan fojtogato es irritalo. Hatalmas csalodas volt a Helia-D-tol, hisz nagyon szeretem ezt a markat. Dehat ez van. Lehangoltam dobtam ki a szemetesbe

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

crazy cat lady

2014. augusztus 19.

július 16:
ez az első bb krémem, és még nem igazán jöttem rá, hogy kell szépen felkenni, de próbálgatom. először hidratáló nélkül, majd aláhidratálással, és tegnap 50 faktoros herbária fényvédő fölé tettem. eddig nem olyan szép a fedése, néhol foltos, 1-2 nagyobb bőrhibámra tettem egy kis korrektort. a barátom viszont azt mondta, hogy olyan, mintha nem lenne rajtam semmi, tehát természetes hatású. tegnap ebben mentem dolgozni (kemény fizikai munka, pakolás). izzadtunk rendesen, de amikor később megnéztem magam a tükörben, csak kicsit pirultam ki, a bb maradt a fejemen, megtörölgettem az arcom,a zsepi csak az izzadtságot itta fel, a bb maradt. nem tudom hogy csinálja, teljesen meglepődtem. miután hazaértem, szép egyenletes volt az arcom színe. kibírt 6 óra munkát a melegben! ha rájövök hogy tudom szebben, egyenletesebben felkenni, megkapja az 5 csillagot.
legutóbb vizes ujjakkal kentem fel, így sem tökéletes,de minden felkenés egyre jobban sikerül. :D nagyon természetes hatású, eddig pattit nem okozott,remélem nem is fog.

augusztus 19:
sajnos mégsem jó, nem tudom sehogysem szépen felkenni, pedig próbáltam simán kézzel,beleütögetve a bőrbe, úgy kenni mint egy hidratálót, aláhidratálással, anélkül, fényvédő fölé, vizes ujjakkal,szivaccsal. foltos, csúnya és kukacosodik. nagyon kiemeli a száraz részeket, és szárít is. nagyon sajnálom és idegesít, mert nagyon szerettem volna szeretni. anyukámnak adtam, remélem neki jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

július 16:

augusztus 19:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1