Helia-D

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tettix, Módosítva: 2015. május 22.

Olyan többfunkciós hidratáló, bőrszínkiegyenlítő nappali arckrém, mely UVA/UVB szűrővel és fűzfakéreg kivonattal ápolja az arc érzékeny bőrét. A krém segít, hogy az arc bőre egyenletes színű és felszínű legyen. Kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat, és eltünteti a piros foltokat. Fűzfakéreg kivonat tartalma gyulladáscsökkentő hatású, míg a krémben lévő shea vaj a hosszan tartó hidratálást biztosítja. A Krém kiváló mattosító hatású 20 faktoros UVA/UVB szűrője pedig védi a bőrt a napsugarak káros hatásaitól. B5 provitamint és E-vitamint tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

ingrid0411

2014. augusztus 3.

A színe számomra tökéletes, a világos árnyalatot használom ami nagyon szép a fehér bőrömre, alapozóból még sosem találtam ennyire passzoló színt. Kicsit nehéz eldolgozni bár ez az első BB-m és lehet csak ezért furcsa még. Szerintem kellemes viselet a bőrnek nem csúszkál és nem is fényesedik ki hamarabb mint normál esetben. A legnagyobb problémám hogy a bőrhibákat és a legkisebb szárazságot is nagyon kiemeli így inkább csak akkor használom ha szép egyenletes a bőröm (ezért 1 csillag mínusz)

UPDATE
sajnos nekem is elkezdett kukacosodni. :/ így mostanában 3 részben viszem fel a bőrömre. az arcom jobb oldala majd a bal és végül a homlokomra mert ha egyszerre viszem fel mire a végére érek már szinte képtelenség eldolgozni. A finise illetve a színe miatt még mindig használom de ha sietni kell biztos nem hozzá nyúlok. -1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

UPDATE

szoszigabi

2014. július 29.

Én a világos árnyalatot használom és nekem nagyon bevált. Szépen illeszkedik az arcszínemhez, még akkor is, amikor kicsit barnultam. Nagyon jól fed, tényleg olyan, mintha alapozót használnék. Kb 6 óra után nekem kicsit átfényesedik, de ha felvitel után nagyon pici hintőport felviszek az arcomra, akkor semmi baja. Nem kopik nekem egyáltalán és 4 hónap használat után még mindig nem fogyott el, pedig minden nap használom. Pattanást, kiütést, egyéb csúnyaságot nem okozott, remélem a továbbiakban sem fog, én imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Enca

2014. július 29.

Egyelőre tetszik, amit a tükörben látok... mattít, nem fényesedik a bőröm, nem szárítl ki... Egy hete használom, remélem, nem változik
Kb. Egy hónap használat után a bőröm extrém módon mitesszeres lett, randa pattanásokkal. Elhagytam a bb-t, elmúlt a baj... Nem veszem ujra, nem vagyok elégedett.
Azért 2 csillag, hátha másnak jó :-) és az elején tényleg tetszett...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Azért 2 csillag, hátha másnak jó :-) és az elején tényleg tetszett...

amrita92

2014. július 28.

Egy pár napja vettem a tesco-ban kemény 505 Ft-ért, mert ennyi pénzért nem tudtam otthagyni. Nekem eddig tetszik, nem nehéz felvinni, nem morzsolódik, bár tényleg sűrűbb az állaga, mint a többi bb krémemnek. Megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

oswin

2014. július 25.

Ez az első BB krémem,így nincs viszonyítási alapom. A világos árnyalatot használom,mert nem szoktam olyan sokat barnulni nyáron,szerintem egész évre jó lesz ez az árnyalat. Meglepődtem,de hihetetlenül jól illeszkedik a színe.
Viszont a felvitele egy picit nehézkes. Azt vettem észre minél jobban aláhidratálok annál jobban morzsolódik,és foltos lesz. Viszont hidratáló nélkül nagyon feszül a bőröm alatta,ezért amikor elkezdtem használni ki kellett kísérleteznem,mennyi hidratálót tegyek fel alá.
Rétegezni nem tudom,különben csúnyán morzsolódik. Amikor először feltettem kissé csalódott voltam,szinte semmit se fedett. Pár perc elteltével újra megnéztem,akkor már sokkal jobban fedett,de korrektor mindig kell a problémásabb területekre. Púderrel egész nap kibírja,persze átfényesedik egy kicsit,de ilyen melegben semmi se bírja rajtam fényesedés nélkül.
Összességében nekem tetszik,a színe miatt külön örülök,de a felvitele problémás, ezért csak 4-es

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

Charis

2014. július 20.

Mit is írhatnék csúnya szavak nélkül erről a termékről...Szörnyű, brutális, kukacosodik, szárít, foltokban hámlik. Oké hogy vegyünk magyar terméket, de ez a termék a Hélia-D legnagyobb szégyene.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 20.

balo.juli

2014. július 9.

Elég szkeptikus voltam ezzel a krémmel kapcsolatban, mert az egyik barátnőmnek nagyon bejött és esküdött rá a másiknak pedig nem tetszett. Végülis mikor leárazva láttam és pont kifogyott a régi BB krémem kipróbáltam és milyen jól tettem!

A legnagyobb bajom az BB krémekkel, hogy bár bőrszínűek, nem fednek semmit, még az arcomon lévő vörös foltok is kifognak rajtuk, tehát rosszabb napjaimon így is kellett még alapozót is használnom. Ez a krém viszont szép színű, és ami engem megvett az az, hogy eddig ez az egyetlen olyan BB krém amivel eddig találkoztam ami tényleg helyettesíti az alapozót. Az eldolgozása nem olyan egyszerű mint a régi Garnieresemnek, de talán pont ezért is fed jobban.

Szerintem verhetetlen, ha úgy használjuk és rakjuk fel, mint alapozót, de igaz, hogy egyenletlen tud lenni, ha száraz bőrre kézzel próbálom elkenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

bettyboop

2014. július 8.

Életem csalódása ez a nem is tudom minek nevezzem, ezután jön a nivea BB kréme...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

Csigavér

2014. július 8.

Én már több mint 1 éve használom és elégedett vagyok vele. Sokáig elég, mert sűrű állaga miatt kevés kell belőle. Jól fed. Alá hidratáló krémet használok, így az eloszlatásával sincs gondom. Púderral egész nap kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

zadri

2014. július 6.

Sajnos nagyon rossz. Túl sűrű, sehogy sem lehet szépen eldolgozni, se kézzel, se ecsettel, de még nedves szivaccsal sem. A színe kicsit sárgás.
A száraz részeket borzalmasan kiemeli, ráadásul apró darabokban hullik le az arcról. Sajnálom, mert alapvetően szeretem a Helia-D termékeket, de ezt nem sikerült eltalálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1