Helia-D

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2021. október 15.

Kategória:   Hidratáló krémek

Éjszakai hidratáló krém minden bőrtípus igényeire kifejlesztve. Fedezze fel a gondosan válogatott természetes összetevők egyedi kombinációját. A krém tokaji bor kivonat, shea vaj, jojobaolaj B5 provitamin és E-vitamin tartalma hatékonyan gondoskodik a bőr hidratálásáról. A tokaji eszencia fokozza az arckrém hidratáló hatását, javítja a bőrszövet vérkeringését és az anyagcseréjét, valamint a tónusát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Sztellaaaaa

2019. április 23.

Na, ismét én pontozom le :').
Sajnálom, kár érte, mert minden megvan benne ami egy hidratálóba kell, jó áron van és öröm használni, de mégis elment tőle a kedvem véglegesen. Retinil palmitát tartalmától ugyanis szép vörös lesz tőle az arcom akár több napig is, de ami a legmókásabb az egészben hogy a pirosság nem közvetlenül a felkenés után hanem egy-két nap elteltével következik be. Amikor megvettem csak legyintettem mert jóhiszeműen azt gondoltam; áh, majd hozzászokik a bőröm, de nem, ez még 4 hónap használat után se következett be, szóval felejtős, nem veszem újra és a maradékot se fogom elhasználni mert nem akarok úgy kinézni mint aki vörösre süttette a fejét a napon, ennek ellenére tényleg sajnálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Na, ismét én pontozom le :').

IzaNagy12

2019. április 2.

Szuper kis hidratáló,nagyon puha selymes tapintasu lessz tőle a bőröm,az illatát is nagyon szeretem!Az ára is remek,biztosan meg ujra veszem egyszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

VictoryFord

2019. március 25.

Egy szuper hidratáló krém. Nappali változatával együtt használom és nagyon szeretem őket. Könnyen beszívódik,jól hidratál. Aki ezt keresi annak tökéletes!
Én most elkezdtem a tökéletes anti aging arckrém után kutatni így hamarosan lecserélem ezt a jó kis hidratálót de mindemellett bátran ajánlom mindenkinek mert amit ígér azt tökéletesen hozza,ráadásul baráti áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Bblanka92

2019. március 11.

A vélemények alapján vettem meg. Az illata és az állaga nagyon tetszik, hamar beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

sziszoka

2019. március 8.

Az én bőrömmel konkrétan semmit se csinált.Használtam,de semmi hidratálò hatása nincs.Nekem a "bor szag"se jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 8.

Rose0225

2019. március 8.

Imádom. Az én kombinált bőrömnek tökéletes, jobbat még nem találtam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Imádom. Az én kombinált bőrömnek tökéletes, jobbat még nem találtam! :)

Betti7197

2019. március 3.

Imádom ezt a krémet, nekem nagyon tetszik az illata, a normál bőrömet megfelelően hidratálja, még a téli napokon is. Mivel fiatal, és nem túl problémás a bőröm, ezért számomra ez tökéletes, nem igénylek ennél drágább hidratálót.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

SchmitzhoferFanni

2019. február 23.

UPDATE: Nagyon szerettem/szeretem, viszont jártam bőrdiagnosztikán ahol nagyon szomorú eredményt kaptam a bőröm hidratáltságával kapcsolatban. Nem értem el a minimum elvárt szintet sem - jócskán alul maradt a bőröm. Ezért a korábbi 5*-ból 2-t le is vontam. Továbbra is kedvelem és el fogom használni viszont más hidratáló krémet után kellett néznem, ha javítani szeretnék a bőröm állapotán - márpedig ez a célom. (körülbelül 1 éve használtam folyamatosan a nappalival együtt.)

Csodaszer csak úgy mint a nappali verziója. ✌🏻 Már többször újravettem és fogom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

catpeach

2019. január 29.

Nappali párjával együtt a kedvenceim. Drágább árkategóriában sem találtam jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

lovrekszava

2019. január 27.

Ennyi penzert nagyon jo. Ejszakara hasznalom csak, szeretem ezt a zsiros hatasat a szaraz boromre. Szerumokkal egyutt hasznalom, de szerintem nem is kell ennel jobb vagy dragabb hidratalo krem. Mar sokszor ujravettem, ezentul is ezt fogom hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Antioxidánsok: Wine Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Phospholipids, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.